Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od emzetperx
#29966
Ahoj, je skoro mesiac, co som si objednal veci, niekolko rokov boli seriozny, zrazu sa odmlcali a veci nedodali. Niekto nejake info, alebo novy zdroj? Ďakujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29996
Mozno ano. Ale cudujem sa ze niekto ma dnes nelegalnu vyrobnu anabolik na uzemi EU. Skoro vsetky anabolika sa vyrabaju v Cine a Indii , je lahsie a bezpecnejsie to sem doviest do skladu ako to tu vyrabat ...
Užívateľov profilový obrázok
Od TomPatronSK
#29997
Jasne ja rozumiem , len co sme ich poznali vieme ze v ponuke mali “vlastnu znacku” celkom mi to na nich sedi ta “razia”
Užívateľov profilový obrázok
Od Hafko
#30001
Podľa fotiek tovaru nemyslím že toto boli chalani z ironshop
Užívateľov profilový obrázok
Od pawuk
#30132
mate niekto info o royal roids? v juni este komunikovali, teraz bez reakcie...
Užívateľov profilový obrázok
Od MujPane
#30135
TomPatronSK napísal:
11 Sep 2023, 08:52
Skusenosti z PHARMAQO? Ďakujem
čau, dříve jsem od nich bral (2-3 roky zpět) a byly to výborný věci, teďka mám od nich tst. en a vše ok
Užívateľov profilový obrázok
Od Leonard1211
#30145
Ahojte niekto prosím náhradu za nich? Dlho som od nich objednával ale úplne padli všetky zdroje za rozumne ceny. Ak máte niečo tak môžete prosím poslať do správy?
Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...