Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#17286
No dávam už štvrté balenie a zatiaľ ani pri jednom žiaden nárast váhy, maximálne tak o 0,4 kg, necítil som zavodnenie ani nárast sily. Skúsim dávky zvýšiť na 14-15g denne, hádam sa neposeriem.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17287
Kotlik napísal:No dávam už štvrté balenie a zatiaľ ani pri jednom žiaden nárast váhy, maximálne tak o 0,4 kg, necítil som zavodnenie ani nárast sily. Skúsim dávky zvýšiť na 14-15g denne, hádam sa neposeriem.
Ak si vzdy postupoval aj nasycovaciu fazu a vsetko ako sa ma tak sa na kreatin jednoznacne douivotne vyser! U teba to nema vyznam.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#17292
No tak už doberiem ten, čo som kúpil. Neoplatí sa mi ani skúsiť iné formy kreatínu, napr. ethyl ester. pH-X atď? AK si ešte pamätám, tak celkom slušne som nabral z Brutal Gaineru od Biotechu (nejaký Creatine Blast™ (Creatine pH-X, Creatine HCl, Creatine Gluconate, Creatine Orotate, Creatine AKG)-1680g/150g), to bolo asi tak 3,5 kg za mesiac užívania, cítil som zavodnenie a aj sila išla hore.
13. a 14.6.2012 voľno, dnes 15.6.2012:
Chrbát:
Zhyby 7 x do zlyhania
Sťahovanie hornej kladky za hlavu 4x10x70kg
Veslovanie 4x8x38kg
Hyperextenzie 3x10
Biceps:
Zdvih EZ činky v stoji 4x8x32kg
Zdvih EZ činky na scottovej lavici 4x7x30kg
Ťah dolnej kladky na scottovej lavici 3x12x36kg
Predlaktie:
Zdvih EZ činky v stoji nadhmatom 3x15x16kg
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17310
Kotlik napísal:No dávam už štvrté balenie a zatiaľ ani pri jednom žiaden nárast váhy, maximálne tak o 0,4 kg, necítil som zavodnenie ani nárast sily. Skúsim dávky zvýšiť na 14-15g denne, hádam sa neposeriem.
No tak v takom pripade je to uplne zbytocne davat. A tie davky ani nezvysuj, ked tak skus ale opatrne aby si si viac neuskodil, jak pomohol.
Je to tazko posudzovat, preco na niekoho zabera a na ineho nie. Moze to byt kludne zlym spracovanim, balenim a skladovanim.
Ako som uz hovoril, kreatin je velmi nestabilna latka, rychlo sa v styku s tekutinou premiena na kreatinin, co je odpadova latka metabolizmu.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]