Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4577
iNv1s napísal:malo zeleza,malo zeleza tebe staci 9kilova cinka na biceps a 30 kil na bench a 40 na drep a mrtvolu.. viac nepotrebujes...
aj to pisem tvoje maximalky :a15 :a15
ale ked je tam vela ludi tak na mrtvolu ani 70 kg neposlkladas vsetky zavazia fuc proste malo zabazia

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4580
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:malo zeleza,malo zeleza tebe staci 9kilova cinka na biceps a 30 kil na bench a 40 na drep a mrtvolu.. viac nepotrebujes...
aj to pisem tvoje maximalky :a15 :a15
ale ked je tam vela ludi tak na mrtvolu ani 70 kg neposlkladas vsetky zavazia fuc proste malo zabazia
ja mrtvolu vobec nejako necvicim ,nepotrebujem si chrbticu domrdat :) radsej si dam iny cvik :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4581
Ja potrebujem hlavne to, aby vládla vo fitku super atmosféra, dobrá hudba hrala, normálny ľudia, kt. hocikedy pomôžu (žiadny nafúkanci a veľkí kingovia) ... Čo sa týka vybavenia, hlavne veľa kotúčov, veľa JČ, drepovacia klietka, hackeny a legpressy na stehná a to je asi tak všetko ... Na vybavenie strojov na nohy si potrpím
Užívateľov profilový obrázok
Od ba-rbar
#4584
Ja co chodievam v bratislave cvicit tak som bol v 3 posilovnach a ani v jednej zatial nebolo dost jednoruciek najtahsie 45 kg a preca na prsa je to dost malo uz inak setko pohode nama chyby su tu aj ake kde su aj 60 kg jednorucky ale tam mas stup 6-8 euro ako je golem a spol
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4595
ba-rbar napísal:Ja co chodievam v bratislave cvicit tak som bol v 3 posilovnach a ani v jednej zatial nebolo dost jednoruciek najtahsie 45 kg a preca na prsa je to dost malo uz inak setko pohode nama chyby su tu aj ake kde su aj 60 kg jednorucky ale tam mas stup 6-8 euro ako je golem a spol
myslel som ze bratislavske fitka budu natom lepsie
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4658
ba-rbar napísal:Ja co chodievam v bratislave cvicit tak som bol v 3 posilovnach a ani v jednej zatial nebolo dost jednoruciek najtahsie 45 kg a preca na prsa je to dost malo uz inak setko pohode nama chyby su tu aj ake kde su aj 60 kg jednorucky ale tam mas stup 6-8 euro ako je golem a spol
tak 45kg JČ je určite málo no neviem či na prsia :a9 teda aspoň mne by bola až moc :a8
skôr na príťahy by som potreboval väčšiu :a20
Užívateľov profilový obrázok
Od Kokos27
#5047
Ja osobne cvicim v garazovej posilovni u nas v dedine na mesiac stoji 5€ mame tam vsetko potrebne:Tlakovu lavicku,Legpres,20Jednoruciek,Kladkostroj,Cinky:rovna(kratka,dlha),EZ-cinka, a hlavne muzika.....
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]