Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od sponzorsamp
#14075
Zdravím, začnem takto:
Mám 17 rokov cvičím asi 1a pol roka...
Bral som už creatin,gainery, proteiny...
Cvicim kazdý 2 den, pondelok, streda, piatok
Pondelok dávam prsia na lavicke 70kg 4serie 10x, 50kg 4serie 10x, 40kg 4serie 10x
Biceps s vykrivenou tycou 30kg postojacky 4serie 10x, 25kg postojacky 4serie 10x, 20kg posediacky na lavicke 4serie 10x
chrbát postojacky s tycou 25kg 4serie 12x
trapezy 70kg 4serie 10x
potom si dám brucho http://www.mojevideo.sk/video/458/cviky_na_brucho.html

po docviceni si dam cviky na nohy ktoré cvicim len 2týzdne mam lavicku v leze cvicim na zadok, stehna 15kg 4serie po 15x
potom si sadnem a na predne stehna 20kg 4 serie po 25x
pri cviceni na predne stehna si davam 4serie 10x drep s predpazenymi rukami

V Stredu
triceps na lavicke tlaky
65kg 4serie 10x ptm 4serie 40kg 10x
biceps: 4serie 30kg postojacky 10x, 20kg 4serie 10x posediacky na lavicke
Tricepsový tlak s jednoručkou na negatívne naklonenej lavičke 10x 17.5kg 4serie
Kick back na lavičke 10kg 4serie 10x
Tricepsové kľuky na lavičke 15x 4serie
ptm si dam brucho to iste co v pondelok

V Piatok mám presne to iste co v pondelok

Na 2 týžden si to vymením v stredu dávam prsa (vsetko co v pondelok 1. týžden) a v pondelok a piatok davam tricepsp...
momentálne beriem Caffeine Active a ktomu 100% taurine od Aminostar výživový doplnok pre sportovcov...
Niekedy vladzem zdvíhať závazia niekedy nie a preto prosim mohli by ste mi upravit tento tréning? + mohli by ste mi doporucit nejaký produkt pre vysoku vybusnost, energiu a proti svalovej unave do 18 rokov (mam 17) a nech to je bez creatinu ten mi nerobi dobre zavraty a pod.
Ďakujem
ps. ospravedlnujem sa za pravopis
ps2. popripade ako mam jest a co mam jest a kedy... :-)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15027
Nazdar, vitaj na fore

neviem ci v tom mam chaos ja alebo Ty. Strasne chaoticky trening. Musis si tu popozerat a vela citat, najdi si objemovy trening 3x do tyzdna uplne postacujuci a idealny pre Teba.
Doplnky vyzivy bez kreatinu, daj gainer, podporuje narast celkovej hmotnosti, doda vela energie. Aj tak by bolo najlepsie, ked chces ist do doplnkov aby si postupne vyskusal vsetko co sa da. sam potom zistis, co Ti pasuje.

Objemové tréningové plány - rozpisy
Užívateľov profilový obrázok
Od fReakCZ
#15509
Ahoj mám 16 let, 72kg, 175 cm, soustavne cvicim par mesicu, predtim sem cvicil spatne a nepravidelne, pred treninkem si davam protein, po treninku gainer, CVICIM DENNE, chtel bych se zeptat zda li tento trenink vyhovuje? :
Biceps: Utery, Sobota- Doma

Bicepsový zdvih s oporou o koleno
Bicepsový zdvih s jednoručkami ve stoje
Kladivový bicepsový zdvih
Bicepsový zdvih s jednoručkami v sedě

Triceps: Streda, Nedele-Doma
Francouzský tah v sedě s jednoručkou
Francouzský tah v leže s jednoručkami
Benchpress úzkým úchopem nadhmatem
+před každým cvikem 10kliku na triceps

Nohy: Pondelí - Posilka
PÁS nebo spiningove kolo na rozbehani
Legpress
Lýtka-Výpony ve stoje
předkopávání
Lýtka-Výpony ve stoje
Zakopávání
Spiningove kolo

Prsa, Záda: Pátek - Posilka
Benchpress-
Shyby- na stroji sám je ještě nedávám-
Peck-deck
Stahování horní kladky širokým úchopem za hlavu
Posilovací stroj bench press v sedě
Přítahy horní kladky úzkým úchopem
Tlaky s jednoruc.
Přítahy na stroji v sedě- úzký úchop

Ramena+břicho: Čtvrtek

Rozpažování v předklonu
Tlaky ramen s jednoručkami
Předpažování s jednoručkou
Přítahy velké činky k bradě
+něco na břicho

Ruce si dávám 2x tydne protoze je mam pomerne slabe, ale za dobu cviceni tohoto treninku se mi ty uce viditelne zvetsily, zatim jsem velmi spokojeny ale chtel bych vedet co si o tomto treninku myslite ? diky za vsechny rady.... :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15514
fReakCZ napísal:můžu vědět v čem dělám chybu ? popr. jak to zmenit.. diky
v první řadě to, že cvičíš DENNĚ!!! :a17
bohatě stačí 3x do týdne, a tělo si rozděl do tří tréninků, tak, aby jsi ho za ten týden procvičil celý, nezapomeň na strečink a popř nějaký kardio na fyzičku. vše potřebné najdeš tu na fóru, stačí jen číst :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od fReakCZ
#15515
cvicim kazdy den vetsinou jen jednu pariti s vyjimkou na prsa zada, protoze se mi zda ze kdyz to cvicim zvlast vic to procitim a vic tomu venuju casu, misto toho, abych cvicil biceps+triceps treba... v cem mi skodi cvicit kazdy den ? jde o regeneraci ?
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15516
fReakCZ napísal:cvicim kazdy den vetsinou jen jednu pariti s vyjimkou na prsa zada, protoze se mi zda ze kdyz to cvicim zvlast vic to procitim a vic tomu venuju casu, misto toho, abych cvicil biceps+triceps treba... v cem mi skodi cvicit kazdy den ? jde o regeneraci ?
přesně tak, tělo neroste při cvičení ale při odpočinku, al pokuď něbudeš odpočatej a zregenerován, nikdy nebudeš mít kvalitní tréninky. a pokuď jsi tak moc hyperaktivní, dej místo toho nějaký jiný sport. plavání, jízdu na kole, běh atd... prostě doporučuju 3x týdně, později 2+1, 3+1 ... víc opravdu nee :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od fReakCZ
#15519
a co rikas na trenink? myslim cviky ty menit nemusim? kdyz to mam zmenit tak co takto ? Pondeli-. nohy, streda biceps triceps, patek prsa zada, a ramena bricho jako 4. den v nedeli ?
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15521
fReakCZ napísal:a co rikas na trenink? myslim cviky ty menit nemusim? kdyz to mam zmenit tak co takto ? Pondeli-. nohy, streda biceps triceps, patek prsa zada, a ramena bricho jako 4. den v nedeli ?
otázka je jak to tobě vyhovuje. já třeba biceps s tricepsem necvičim, a prsa se zádama taky ne, jsou to dvě velký svalový partie. zkus to dát nějak takhle - prsa, ramena, triceps
nohy, břicho
záda, biceps
prostě si to uprav podle sebe ale aby to mělo hlavu a patu :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od fReakCZ
#15532
Jo díval jsem se na to, ale vrta mi hlavou proc neni lepsi cvicit kazdou partii poradne? totiz kamos si ve fitku objednal trenera za 2 litry a dal mu trenink ktery sem vam sem posilal ( kamos byl taky zacatecnik) s vyjimkou tech ruk co cvicim doma.. proc je tedy vyhodnejsi cvicit za den jen jeden cvik od kazde partie ? nechapu jak to z jednoho cviku denne muze narust..<<<< posledni otazka.. diky za odpoved..
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15533
fReakCZ napísal:Jo díval jsem se na to, ale vrta mi hlavou proc neni lepsi cvicit kazdou partii poradne? totiz kamos si ve fitku objednal trenera za 2 litry a dal mu trenink ktery sem vam sem posilal ( kamos byl taky zacatecnik) s vyjimkou tech ruk co cvicim doma.. proc je tedy vyhodnejsi cvicit za den jen jeden cvik od kazde partie ? nechapu jak to z jednoho cviku denne muze narust..<<<< posledni otazka.. diky za odpoved..
Urob si ako chces nemam dovod to dalej rozoberat kedze mienit zacinat od konca a nemas ani potuchy co vlastne robis a este ktomu mas len 16 rokov. Ja v tvojom veku som mal uz slusne vedomosti (v 17tich som absolvoval uz prvu sutaz) kedze som bol vedeny pod kulturistickym oddielom a pod dohladom odbornikov. Keby som ja napriek rade polozil tuto otazku ako ty tak by somnou vyrazili dvere a nikdy by som nebol tu teraz kde momentalne som. Vela citaj a uc sa lebo takymto sposobom nedojdes nikam.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]