Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od veronika.stey
#18269
Muj cij je, jak uz jsem psala ve Foru na predstaveni... mene tuku a vice svalova hmoty..

Vzim ted 62 kg ... 2g Proteinu/kg = 124 g? ja mam pokazdy vice, skodi to?

Sacharidy jsem omezila ze 4-5 g /kg na 1g/kg .. je to ok? Boli me od te doby casto hlava, ma to s tim neco spolecneho?

A kolik potrebuju denne tuku?

Dekuju za odpovedi.

Den 25
kcal: 1621,4
Tuk: 83,14
Protein: 151,22
Sacharidy: 53,83

Den 24
kcal: 1500,5
Tuk: 81,255
Protein: 141,93
Sacharidy: 47,355

Den 23
kcal:1924
Tuk: 108,62
Protein: 165,37
Sacharidy: 66,07

Den 22
kcal:1503,5
Tuk: 70,84
Protein: 161,09
Sacharidy: 55,34
Naposledy upravil/-a veronika.stey v 10 Aug 2012, 14:33, upravené celkom 1 krát.

Reklama

Reklama

#18271
Bielkovin viac ako 2g/kg je asi zbytocne, ale ked uz prijmes viac daj aj vacsie mnozstvo tekutin aby si dostatocne "preplachla" oblicky.
ohladom sacharidov myslim, ze 2,5-3g/kg by u teba bolo akurat kedze pravidelne cvicis (je to tiez idividualne, najlepsie skusit na sebe kolko sacharidov ti bude stacit, ale 1g je malo). Inak s tou bolestou hlavy to poznam aj ja ked mam sacharidy prilis nizko (hlavne pri treningu to pocitujem).
Co sa tukov tyka, presne cislo ti nepoviem, ale vobec sa tukov bat nemusis. Su to prehnane famy, ze z tukov sa pribera (pribera, ak nevies ake tuky jest). Ak budes zakladat na kvalitnych tukoch (rybi tuk, olivovy olej, atd.) bude vsetko ok.
snad som pomohol :)
#18273
whoo napísal:Bielkovin viac ako 2g/kg je asi zbytocne, ale ked uz prijmes viac daj aj vacsie mnozstvo tekutin aby si dostatocne "preplachla" oblicky.
Jeste vic tekutin? :a17 jezisi vzdyt ja uz pomalu praskam. :a7 jsem drive pila jenom litr a ted uz
se nutim na 2-3 l. Ja se teda pokusim.
whoo napísal:ohladom sacharidov myslim, ze 2,5-3g/kg by u teba bolo akurat kedze pravidelne cvicis (je to tiez idividualne, najlepsie skusit na sebe kolko sacharidov ti bude stacit, ale 1g je malo). Inak s tou bolestou hlavy to poznam aj ja ked mam sacharidy prilis nizko (hlavne pri treningu to pocitujem).
Trener mi rikal, ze mezi
0-50 g je telo podvyzivene
50-100 telo pracuje katabolicky.. takze jen ty tuky...vlastne uz Atkonsonova dieta
100-150 je ok, jeste katabol
300 a vice horor:)
whoo napísal:Co sa tukov tyka, presne cislo ti nepoviem, ale vobec sa tukov bat nemusis. Su to prehnane famy, ze z tukov sa pribera (pribera, ak nevies ake tuky jest). Ak budes zakladat na kvalitnych tukoch (rybi tuk, olivovy olej, atd.) bude vsetko ok.
snad som pomohol :)
Dekuju Ti moc za tvoji odpoved. Ano, pomohl si mi. :a20

Ahhh :a23 co sou to oblicky?? (GOOGLE TRANSLATOR)

aaah myslis ledviny... :a41
#18274
Tak ked pijes 3L, no, podla mna malo (este v tychto teplotach), ale budis ked hovoris, ze sa uz premahas :)
Sacharidy ako som pisal, skus formou "pokus-omyl". Napriklad jeden tyzden si daj 150g na den a uvidis ako to na teba bude posobit. Potom podla pocitov pridas alebo uberies (skor myslim, ze pridas:) )
No oblicky, som aj myslel, ze s tym bude problem :a24
#18276
veronika.stey napísal:Ahhh :a23 co sou to oblicky?? (GOOGLE TRANSLATOR)

aaah myslis ledviny... :a41
Ano ledviny :a15 . Starvu skusaj kolko ti bude vela sacharidov a kolko akurat ale urcite nedavaj viac ako 4g/kg a bielkovin postacuje 1,5g/kg uz len preto lebo si zena a tvoj organizmus pracuje uplne inac ako muzsky a dovodom su hormony.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18285
veronika.stey napísal: Sacharidy jsem omezila ze 4-5 g /kg na 1g/kg .. je to ok? Boli me od te doby casto hlava, ma to s tim neco spolecneho?

A kolik potrebuju denne tuku?
vyjadrim sa k tej bolesti hlavy
mozog pracuje na cistej glukoze - monosacharid, takze ista suvislost tu s nizkym prijmom sacharidov moze byt

tu su nejake clanky o tuku
blog.php?action=view&article_id=28
blog.php?action=view&article_id=29
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]