Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21368
roman2910 napísal:
Vinchenzo napísal:Caute.Sam viem ze sa steroidy nahradit nedaju.Maju svoje pozitivne aj negativne ucinky ale vyrobcovia doplnkov vyzivy sa snazia coraz viac vytvorit formulu ktora sa aspon podoba ucinku AS.Na internete sa uz objavilo dost produktov od roznych firiem.Zaujal ma napr. Anabol 5 (nutrex), Beta-Ecdysterone (weider), PROTOSTROL (goldfield) a AXIS-HT (bsn). Ake mate skusenosti s timito produktami?Maju vobec nejake citelne ucinky alebo je to len fakt reklama?

never tym nasim slovenskym reklamam ked si to otuknes tak zistis ze aj tie ich kvazi hodnotenia su robene tak aby im to umocnilo predaj priklad firma bpi sport ma na slovensku najlepsie hodnotenia a samozrejme najdrahsie doplnky ale v amerike tym ludia pohrdaju a velmi slabo sa im to predava preto to tlacia do europy..odporucam neriadit sa nasimi reklamami a hodnoteniami nakolko nevies co je zmanipulovane a co nie ja tiez velmi rad dam kladne hodnotenie ked mi niekto da krabicku nejakeho supplementu zdarma :) pozri sa na recenzie uzivatelov a objektivne hodnotenie napr. na supplementsreview.com
presne tak, na vsetko sa pozri najprv cez peniaze, zisk ich zenie k tomu aby predavali vela a za kazdu cenu, dokonca ja za cenu ludskeho zivota

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21379
FitPotreby.sk napísal:
roman2910 napísal:
Vinchenzo napísal:Caute.Sam viem ze sa steroidy nahradit nedaju.Maju svoje pozitivne aj negativne ucinky ale vyrobcovia doplnkov vyzivy sa snazia coraz viac vytvorit formulu ktora sa aspon podoba ucinku AS.Na internete sa uz objavilo dost produktov od roznych firiem.Zaujal ma napr. Anabol 5 (nutrex), Beta-Ecdysterone (weider), PROTOSTROL (goldfield) a AXIS-HT (bsn). Ake mate skusenosti s timito produktami?Maju vobec nejake citelne ucinky alebo je to len fakt reklama?
presne tak, na vsetko sa pozri najprv cez peniaze, zisk ich zenie k tomu aby predavali vela a za kazdu cenu, dokonca ja za cenu ludskeho zivota
Rastlinné adaptogény skutočne môžu konkurovať AS. Ecdysteron, múmio, rodiolon, rap 1, black devil (Hi Tec Nutrition), 25 GH Stack a mnoho iných v dobrej kombinácii a dávkovaním sa dajú dosiahnuť naozaj obdivuhodné pokroky samozrejme sú tu aj rôzne pumpy, ale tie pôsobia skôr na stimuláciu výkonu a na prekrvenie svalu, aby ten tréning viac bavil, americké verzie obsahujú aj nejaké látky ktoré sú v Europe zakázané avšak netreba sa orientovať na komerčné suplementy. Ale rastlinné adaptogény skutočne fungujú
never tym nasim slovenskym reklamam ked si to otuknes tak zistis ze aj tie ich kvazi hodnotenia su robene tak aby im to umocnilo predaj priklad firma bpi sport ma na slovensku najlepsie hodnotenia a samozrejme najdrahsie doplnky ale v amerike tym ludia pohrdaju a velmi slabo sa im to predava preto to tlacia do europy..odporucam neriadit sa nasimi reklamami a hodnoteniami nakolko nevies co je zmanipulovane a co nie ja tiez velmi rad dam kladne hodnotenie ked mi niekto da krabicku nejakeho supplementu zdarma :) pozri sa na recenzie uzivatelov a objektivne hodnotenie napr. na supplementsreview.com
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]