Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od peter-tv
#23008
Zdravim vas opäť :)
keďže som tento cvik ešte nikdy nikoho nevidel cvičiť iba chlapika na videu tak si myslim že je nejaky novy ak nie tak sa ospravedlňujem. A rad by som sa znovu opytal vas skusenejšych či je tento cvik presne na stred prsnych svalov a čo vy naň hovorite. Vďaka pekne :)
https://www.youtube.com/watch?v=RTy4FqhOgYQ#t=1084

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#23009
peter-tv napísal:Zdravim vas opäť :)
keďže som tento cvik ešte nikdy nikoho nevidel cvičiť iba chlapika na videu tak si myslim že je nejaky novy ak nie tak sa ospravedlňujem. A rad by som sa znovu opytal vas skusenejšych či je tento cvik presne na stred prsnych svalov a čo vy naň hovorite. Vďaka pekne :)
https://www.youtube.com/watch?v=RTy4FqhOgYQ#t=1084
Ak myslíš ten v cca 11-tej minúte tak ten už dlhšiu dobu občas zaraďujem do tréningu. No pre väčšinu ľudí to bude isto novinka. :a22
- Je to fajn cvik. Musím povedať že je to jediný cvik pri ktorom ja osobne poriadne precítim vnútornú časť hrudníka.
- Ak ho ideš technicky správne tak pri tom dosť zapojíš aj triceps. Preto by som osobne tento cvik odporúčal zaradiť do tréningu, kedy je hrudník a triceps spolu.

:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od peter-tv
#23010
V tom pripade sa hanbim že som napisal novy ale fakt som oňom netušil :a7 Ale som rad že hovoriš na tento cvik že je fajn, mne sa hneď zapačil čo znamena že hneď rano idem do fitka ho vyskušaaaať :a32
Veľka vďaka Dreamer :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#23012
peter-tv napísal:V tom pripade sa hanbim že som napisal novy ale fakt som oňom netušil :a7 Ale som rad že hovoriš na tento cvik že je fajn, mne sa hneď zapačil čo znamena že hneď rano idem do fitka ho vyskušaaaať :a32
Veľka vďaka Dreamer :a34
No priznam sa tiez som ho este nevidel takto cvicit. Je to podobne ako klasicky tlak s jednoruckami, len bez vytacania.
Vyskusam a zhodnotim. Uvital by som ho ako spestrenie, kedze mam problem s vytacanim kvoli laktu.

Diky za dobry tip.
Užívateľov profilový obrázok
Od peter-tv
#23014
FitPotreby.sk napísal:
peter-tv napísal:V tom pripade sa hanbim že som napisal novy ale fakt som oňom netušil :a7 Ale som rad že hovoriš na tento cvik že je fajn, mne sa hneď zapačil čo znamena že hneď rano idem do fitka ho vyskušaaaať :a32
Veľka vďaka Dreamer :a34
No priznam sa tiez som ho este nevidel takto cvicit. Je to podobne ako klasicky tlak s jednoruckami, len bez vytacania.
Vyskusam a zhodnotim. Uvital by som ho ako spestrenie, kedze mam problem s vytacanim kvoli laktu.

Diky za dobry tip.
Nieje zač :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#23543
FitPotreby.sk napísal:Tak som si to skusil, ale nenasiel som v tom ziadne zalubenie. Najviac isli tricepsi. Inak nic moc.
Osobne pri tomto cviku pekne cítim ako mi zatínajú svaly vnútorného hrudníka. :)
:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#23548
Dreamer napísal:
FitPotreby.sk napísal:Tak som si to skusil, ale nenasiel som v tom ziadne zalubenie. Najviac isli tricepsi. Inak nic moc.
Osobne pri tomto cviku pekne cítim ako mi zatínajú svaly vnútorného hrudníka. :)
:a6
Ano v hornej polohe, je to presne ako klasika tlak s jednoruckami s vytacanim v hornej polohe. Tym, ze ale tlacim lakte k telu v dolnej casti pohybu znacnu cast prace prenasam na triceps. Podla mna to je skor taky rozcvicovaci cvik. Neviem, nejak som mu neprisiel na chut.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#23567
príde mi to ako tricepsový tlak na úzko s VČ akurát má človek iný úchop s tými jednoručkami.. ale možno skúsim niekedy pre spestrenie :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#23568
Drobec napísal:príde mi to ako tricepsový tlak na úzko s VČ akurát má človek iný úchop s tými jednoručkami.. ale možno skúsim niekedy pre spestrenie :a21
No áno, je to niečo podobné...a práve kvôli tomu úchopu sa pekne zatínajú prsné svaly. :)

:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od ceko
#25250
Neviem chalani ale ja to cvicim na triceps a ine ani pri tom necitim a nemyslim ze by som mal citit,
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]