Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
#18754
Vzdy sa mi zdalo ze mam taky nabeh na gynekomastiu... ked som mal 16 rokov bral som mesiac methandienone a vsimol som si ze sa mi to troska zhorsilo ( aj ked mozno to bolo iba v mojej hlave a zbytocne som stresoval ) .. Teraz by som ich chcel zacat brat znova ale nie len jednu latku ako za mlada :a15 vtedy som sa do toho nejak nevyznal, teraz tiez niesom nejaky expert ale tak uz je to troska lepsie :a15 .. chcem brat anabol , stanzolol pct clomid , tamoxifen , SALBUTAMOL a nieco na pecen ... Bude stacit tamoxifen proti gynekomastii? to je vec ktorej sa asi najviac bojim :a28

Reklama

Reklama

#18755
Miki33 napísal:Vzdy sa mi zdalo ze mam taky nabeh na gynekomastiu... ked som mal 16 rokov bral som mesiac methandienone a vsimol som si ze sa mi to troska zhorsilo ( aj ked mozno to bolo iba v mojej hlave a zbytocne som stresoval ) .. Teraz by som ich chcel zacat brat znova ale nie len jednu latku ako za mlada :a15 vtedy som sa do toho nejak nevyznal, teraz tiez niesom nejaky expert ale tak uz je to troska lepsie :a15 .. chcem brat anabol , stanzolol pct clomid , tamoxifen , SALBUTAMOL a nieco na pecen ... Bude stacit tamoxifen proti gynekomastii? to je vec ktorej sa asi najviac bojim :a28
Gyno mas iba v hlave. Aksa bojis gyno ber pocas dni steroidov Proviron denne 2tab jednu ranp jednu vecer. Strasne skoro si zacal zo steroidmi.
#18777
Zdravim. Mam po kure sustanon+deca 8 tyzdnov a potreboval by som poradit ake pct nasadit. Urcite by tam isiel Tamox a Proviron, cital som tu este o HCG, ale pisalo sa tam ze to zhorsuje gyno, ktore si myslim ze sa mi uz rozvinulo pocas kury, co sa este tiez chcem spytat ci to gyno casom odide alebo ci je to na trvalo? Dakujem
#18778
jason123 napísal:Zdravim. Mam po kure sustanon+deca 8 tyzdnov a potreboval by som poradit ake pct nasadit. Urcite by tam isiel Tamox a Proviron, cital som tu este o HCG, ale pisalo sa tam ze to zhorsuje gyno, ktore si myslim ze sa mi uz rozvinulo pocas kury, co sa este tiez chcem spytat ci to gyno casom odide alebo ci je to na trvalo? Dakujem
HCG+tamoxifen+proviron+clenbuterol. Gyno asi nemas to je len tvoj vyplod. Ak ano v pociatocnom stadiu zmizne. A dalsia vec to mas po kure a terauz si sa zobudil ze ti treba PCT?
#18781
Nie, nie je to v mojej hlave. Naozaj je tam rozdiel aká bola pred tým. A to HCG stačí ak rozdelim jednu ampulu na 3 davky na 5 dni? Lebo je tam to rozpustadlo, tak či to môže ostať zamiesane v chladničke. Ešte k tým dalsim látkam...ako ich mám davkovat?
#18782
jason123 napísal:Nie, nie je to v mojej hlave. Naozaj je tam rozdiel aká bola pred tým. A to HCG stačí ak rozdelim jednu ampulu na 3 davky na 5 dni? Lebo je tam to rozpustadlo, tak či to môže ostať zamiesane v chladničke. Ešte k tým dalsim látkam...ako ich mám davkovat?
HCG rodelit na 2-3x a podavat kazdych 4-5 dni. Mal si si objednat rozpis ako to presne a kdy davkovat Tu. hladaj na internete alebo tu na fore a najdes to.
#18785
Namiesto clenbuterol by nebol lepší Salbutamol?
Našiel som taketo davkovanie
Proviron: 75 mg 7 dní, 50 mg 7 dní, 25 mg 7 dní
Tamoxifen: 30 mg 5 dní, 20 mg 10 dní, 10 mg 7 dní

Salbutamol by som isiel tiez 3 tyzdne, len neviem v akych davkach...
na stranke je 8 – 24mg denne. Stačilo by ist 4 tablety kazde 3 hodiny alebo aj tu treba ist pyramidu?
#19975
Hrdinabezjmena napísal:Chtěl jsem se zeptat, kde seženu N2GUARD, nabízí ho steroidy.eu?
Děkuji za odpověď.
mali ho , ale zda sa mi že sa niekde písalo , že už ho nezoženeš , ale počkaj na odpoved steroidy.eu
#19987
silvo napísal:
Hrdinabezjmena napísal:Chtěl jsem se zeptat, kde seženu N2GUARD, nabízí ho steroidy.eu?
Děkuji za odpověď.
A čo tak napísať do obchodu? Alebo sa nejakým spôsobom bojíš? N2GUARD zoženieš jedine buď z USA http://needtobuildmuscle.com/store/Test ... D-p75.html alebo Anglicka ak sa ešte dá.
Děkuji za odpověď,
Nebojím, pouze mi to sedělo do tohoto tématu.
#20244
Thraxuz napísal:Caute idem si dat TESTOSTERONE ENANTHATE,methadione a stanozol ake PCT by ste mi do toho odporučili ?
Píše sa to to dookola. Napr:
tamoxifen,clomid,salbutamol
tamoxifen,provigil,salbutamol
tamoxifen,provigil,proviron,salbutamol
#21046
Zdravim,

pojedu undestor (az 320mg), turinabol (40mg) a Clen (2 days on 2 days off), PCT mi Silvo doporucil Tamoxifen, Proviron a Salbutamol, jen jsem se chtel zeptat, jestli je mozne vymenit nektery z leku za Clomid nebo je to zbytecne. Diky
#21051
andy123 napísal:Zdravim,

pojedu undestor (az 320mg), turinabol (40mg) a Clen (2 days on 2 days off), PCT mi Silvo doporucil Tamoxifen, Proviron a Salbutamol, jen jsem se chtel zeptat, jestli je mozne vymenit nektery z leku za Clomid nebo je to zbytecne. Diky
Zbytočné máš tam tamoxifen.
#21692
andy123 napísal:Co teď, když slbutamol není k dostání? Měl jsem ho jet v PCT s tamoxem a provironem. Nasadit Clen? Ikdyž jsem ho jel celý cyklus před tím? (7 týdnů).
Ano nič sa nedeje.
#22558
nazdar tak teda idem TST propionat plus stanazol a ako PCT davam proviron plus tamox ako by ste mi poradili kedy co nasadit ??? propionat nejdem 100 mg každy druhy den ale očosi menej 70 mg cyklus bude mat 8 týzdno
#22792
Dobrý den, poprvé pojedu kůru se steroidy, jelikož opravdu špatně nabírám. Jsem ektomorf. Přesto nechci nic drastického a zvolil jsem Oxandrolone po 7 tabletách denně při 100% dávkování a pak ke konci postupné snižování. Délka by měla být 8 týdnů. Chtěl bych se zeptat, jestli budu i k tomuto přípravku potřebovat koupit nějaký PCT produkt, abych zase nepřišel o to co nabudu. Pokud ano, tak bych se chtěl zeptat jaký. Nejlépe některé z těch co nabízí stránka Steroidy.eu. Koukal jsem, že mezi PCT produkty tam mají i Clenbuterol, který bych stejně závěrem chtěl na vysekání. Takže pokud by byl možný zároveň jako PCT po Oxandrolonu, tak by to bylo super. Dvě mouchy jednou ranou.

Předem děkuji za odpověď a omlouvám se za možný laický nádech, ale jsem v tomto zatím nováček.
#25762
Zdravim. Idem taku light kuru: Primobolan tabl. 50mg denne(12tyzdnou),Stanozol tabl. 20 mg denne(prve 4 tyzdne), oxandrolon 20 mg denne(prvych 8 tyzdnou).
Treba aj dat nieco do PCT kedze primobolan neovplivnuje vlastny TST a budem ho davat este 4 tyzdne od posledneho oxandrolonu?
Dakujem za radu
#26079
Zdravím Vás,
Momentálne idem kúru TST MIX 370 a Nandrolon Deca 200mg oba od GEPu.
Idem každý týždeň TST 740mg Deca 400mg zostávajú my ešte 3 týždňe a neviem potom ako mám rozdeliť veci do PCT.
Mám kúpené HCG 15000iu lekáreň, proviron od BAYER a tamox.
Je tu niekto kto by my pomohol zotaviť PCT a čo všetko ešte dokupiť lebo sa myto zdá málo.
Ďakujem
#26080
Jak je to s první kúrou a PCT? Potřeba a nebo nikoli? Moje první se skládala pouze z 8x 250mg Sustanonu, rád bych během léta potom vyzkoušel další, prabděpodobně sustanon + oxandrolone + boldenon možná ještě, ale to je ještě daleko.

S přírustkama čistých svalů, na to, že to bylo moje poprvé jsem docela spokojenej. Takže bych nerad o všechno hned přišel, jen kvůli tomu, že jsem vynechal PCT.

Mám u sebe Tamoxifen, Clomid a Clenbuterol
#26779
Ahojte.

Mam po prvej kure (Testosteron MIX,Methan,Stanozolol) a idem na PCT (Proviron,Clomifene a HCG)

Moja otazka je ohladom HCG: Bolo mi dane davkovanie,hned ako doberem Stanozolol na druhy den dat 0,5ml HCG a o 5 dni druhu polovicu,posledna ihla testaku bola pred 2,5 tyzdnom. Staci toho HCG len dva v pichi,lebo co forum to ine davkovanie a nazory. Dakujem za rady.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]