Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xMDFKx
#17536
Zdravím, potreboval by som pomôcť s tréningovým programom na najbližšie dva mesiace. Chcem sa zamerať na vyrisovanie brušného svalstva a zvýšenie objemu na prsiach, trapézoch a chrbte.(ak by sa to teda dalo skombinovať) Takisto potrebujem náhradu za tréningy Thajského boxu s ktoré cez letné prázdniny nemám. Myslím tým nejaké cardio veci, cviky na rýchlosť a výdrž. A neviem ako skombinovať série s náradím a s boxom na vrece.
Tieš by som potreboval poradit aj čo sa týka stravy. Chcem sa vyhnúť suplementom, maximálne nejaký proteín ak by mi to malo nejak rapídne pomôcť.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17562
xMDFKx napísal:Zdravím, potreboval by som pomôcť s tréningovým programom na najbližšie dva mesiace. Chcem sa zamerať na vyrisovanie brušného svalstva a zvýšenie objemu na prsiach, trapézoch a chrbte.(ak by sa to teda dalo skombinovať) Takisto potrebujem náhradu za tréningy Thajského boxu s ktoré cez letné prázdniny nemám. Myslím tým nejaké cardio veci, cviky na rýchlosť a výdrž. A neviem ako skombinovať série s náradím a s boxom na vrece.
Tieš by som potreboval poradit aj čo sa týka stravy. Chcem sa vyhnúť suplementom, maximálne nejaký proteín ak by mi to malo nejak rapídne pomôcť.
vsetky tieto veci naraz sa robit nedaju, bud si ich zorganizujes postupne podla dolezitosti alebo to nerob, lebo su tam veci uplne kontraproduktivne, ktore dokopy nejdu.
Ked chces nabrat objem na hornej casti tela, tak si daj objemovy trening ale zabudni pri tom na nejake extremne rysovanie a uz vobec nie nejake extremne kardio

Takze najprv ten objem. Potom, ked sa Ti to podari nabrat co potrebujes a budes spokojny, potom to musis ochranit a udrzat, co bude dalsi problem, lebo chces kardio a trenovat bojovy sport, pri ktorom spalis vela energie.

Stravu potrebujes energeticky vydatnu, nepotrebujes podla mna ziadnu specialnu dietu. Vsetko do radu, maso a mliecne veci mozes vyberat so znizenym obsahom tuku a prijem tuku nahradit v orechoch. Pecivo a chlieb celozrnne.
Užívateľov profilový obrázok
Od xMDFKx
#17579
ďakujem za radu, objem nie je prvoradý iba som chcel vediet či by sa to dalo, radšej sa zamerám na výdrž.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17607
xMDFKx napísal:Zdravím, potreboval by som pomôcť s tréningovým programom na najbližšie dva mesiace. Chcem sa zamerať na vyrisovanie brušného svalstva a zvýšenie objemu na prsiach, trapézoch a chrbte.(ak by sa to teda dalo skombinovať) Takisto potrebujem náhradu za tréningy Thajského boxu s ktoré cez letné prázdniny nemám. Myslím tým nejaké cardio veci, cviky na rýchlosť a výdrž. A neviem ako skombinovať série s náradím a s boxom na vrece.
Tieš by som potreboval poradit aj čo sa týka stravy. Chcem sa vyhnúť suplementom, maximálne nejaký proteín ak by mi to malo nejak rapídne pomôcť.
Velmi zbrkle uvazenie a v praxi nerealne.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]