Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

slovensko žije hokejom !!!
Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2011 Bratislava / Košice

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10121
myslím že prave toto bude ten zlomový zapas , kde sa pochovaju nase nadeje ... tipujem tesnu prehru 2:3 ...

Reklama

Reklama

Od milankos512
#10125
papagiorgo napísal:myslím že prave toto bude ten zlomový zapas , kde sa pochovaju nase nadeje ... tipujem tesnu prehru 2:3 ...
dúfam že sa budeš mýliť :a11 a vyhráme konečne
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10130
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:myslím že prave toto bude ten zlomový zapas , kde sa pochovaju nase nadeje ... tipujem tesnu prehru 2:3 ...
dúfam že sa budeš mýliť :a11 a vyhráme konečne
aj ja dúfam ale neverím :a15 moja kryštálová gula mi to ukázala :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10147
Guli napísal:fandim sice slovakom ale podal som si na cechov poslednych 19 euro. :a7 :a24
cele slovensko si zela aby si prehral :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#10148
papagiorgo napísal:
Guli napísal:fandim sice slovakom ale podal som si na cechov poslednych 19 euro. :a7 :a24
cele slovensko si zela aby si prehral :a25

kedze som si nepodal, tak fandim slovensku :a15 ale dnes ta chlapci zednik gol, marian hossa/stumpel a demitra/satan :a15
Od Guli
#10149
papagiorgo napísal:
Guli napísal:fandim sice slovakom ale podal som si na cechov poslednych 19 euro. :a7 :a24
cele slovensko si zela aby si prehral :a25
to ano, ale ja som realista :a24

cesky rucicky mi dneska snad zarobia na protein :a9 , aj ked mozeme prekvapit...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10153
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15
Od milankos512
#10154
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15
toto je v riti :a11 ty si ešte aj presný výsledok trafil :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10155
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15
toto je v riti :a11 ty si ešte aj presný výsledok trafil :a6
vidis to a ty si mi raz povedal , ze moja gula nefunguje :a11 k.... aký kurz som presral , keby sopm bol podal na presný výsledok iba 10 e , aby to slak trafil :a39 :a39 :a39
Od milankos512
#10156
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15
toto je v riti :a11 ty si ešte aj presný výsledok trafil :a6
vidis to a ty si mi raz povedal , ze moja gula nefunguje :a11 k.... aký kurz som presral , keby sopm bol podal na presný výsledok iba 10 e , aby to slak trafil :a39 :a39 :a39
to je tak vždy ...nepodáš tak by si vyhral aj miliony a ked podáš tak ano fuka :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od stacho.marek
#10231
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15

S českom to máme veľmi ťažké ale už dlhé roky máme nejaký psychický blok inak to nevidím...
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]