Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

slovensko žije hokejom !!!
Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2011 Bratislava / Košice

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10121
myslím že prave toto bude ten zlomový zapas , kde sa pochovaju nase nadeje ... tipujem tesnu prehru 2:3 ...

Reklama

Reklama

Od milankos512
#10125
papagiorgo napísal:myslím že prave toto bude ten zlomový zapas , kde sa pochovaju nase nadeje ... tipujem tesnu prehru 2:3 ...
dúfam že sa budeš mýliť :a11 a vyhráme konečne
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10130
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:myslím že prave toto bude ten zlomový zapas , kde sa pochovaju nase nadeje ... tipujem tesnu prehru 2:3 ...
dúfam že sa budeš mýliť :a11 a vyhráme konečne
aj ja dúfam ale neverím :a15 moja kryštálová gula mi to ukázala :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10147
Guli napísal:fandim sice slovakom ale podal som si na cechov poslednych 19 euro. :a7 :a24
cele slovensko si zela aby si prehral :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#10148
papagiorgo napísal:
Guli napísal:fandim sice slovakom ale podal som si na cechov poslednych 19 euro. :a7 :a24
cele slovensko si zela aby si prehral :a25

kedze som si nepodal, tak fandim slovensku :a15 ale dnes ta chlapci zednik gol, marian hossa/stumpel a demitra/satan :a15
Od Guli
#10149
papagiorgo napísal:
Guli napísal:fandim sice slovakom ale podal som si na cechov poslednych 19 euro. :a7 :a24
cele slovensko si zela aby si prehral :a25
to ano, ale ja som realista :a24

cesky rucicky mi dneska snad zarobia na protein :a9 , aj ked mozeme prekvapit...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10153
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15
Od milankos512
#10154
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15
toto je v riti :a11 ty si ešte aj presný výsledok trafil :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10155
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15
toto je v riti :a11 ty si ešte aj presný výsledok trafil :a6
vidis to a ty si mi raz povedal , ze moja gula nefunguje :a11 k.... aký kurz som presral , keby sopm bol podal na presný výsledok iba 10 e , aby to slak trafil :a39 :a39 :a39
Od milankos512
#10156
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15
toto je v riti :a11 ty si ešte aj presný výsledok trafil :a6
vidis to a ty si mi raz povedal , ze moja gula nefunguje :a11 k.... aký kurz som presral , keby sopm bol podal na presný výsledok iba 10 e , aby to slak trafil :a39 :a39 :a39
to je tak vždy ...nepodáš tak by si vyhral aj miliony a ked podáš tak ano fuka :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od stacho.marek
#10231
papagiorgo napísal:
papagiorgo napísal:tak o 20.15 to vypukne :a15 česko-slovenský šláger :a11 bárs by sa moja kryštálová gula mýlila :a11
tak nepomýlila sa k.... :a15 presne trafila vysledek :a15

S českom to máme veľmi ťažké ale už dlhé roky máme nejaký psychický blok inak to nevidím...
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]