Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

#12389
mame vitaza !!! stastie v zrebovaní mal milankos512 . S výhercom sme sa ale dohodli , ze urobim nahradné žrebovanie , nakolko tričko by nevyužil , kedze je xl milanovi by bolo velke a preto ho posunul do nahradného žrebovania . Šťastie v druhom žrebovaní sa usmialo na vlastomenn-a . Dakujem všetkým čo sa zapojili a taktiež dvom zvyšným spravne tipujucim vito-vi a invis-ovi Bohužial bola cena iba jedna , preto ju nemôžu dostať všetci tipujúci . Snád budete mať šťastie v niektorej z daľších pripravovaných súťaží ... Napríklad aj v daľšej našej aktuálne bežiacej súťaži :a45 20 euro za 20 príspevkov !!!

teba vlasto poprosim o zaslanie adresy ... Taktiež budem rád , ak sa nam odfotíš v tričku a s poharikom v ruke , nech vidia všetci , co si vyhral :a27
#12398
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:Vlasťovi gratulujem a snáď tričko využije lebo na mne by bolo asi ako plachta kedže ešte niesom až taký veľký :a11 potom keď časom dorastiem si ho s Vlasťom budeme požičiavať :a13
alebo ti ho preda :a11
alebo :a11 vyperie ho v perwoole aby bolo ako nové a predá mi ho za symbolickú cenu 20evri :a13
#12399
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:Vlasťovi gratulujem a snáď tričko využije lebo na mne by bolo asi ako plachta kedže ešte niesom až taký veľký :a11 potom keď časom dorastiem si ho s Vlasťom budeme požičiavať :a13
alebo ti ho preda :a11
alebo :a11 vyperie ho v perwoole aby bolo ako nové a predá mi ho za symbolickú cenu 20evri :a13
Dakujem hned oprobujem ked pride. :a30
#12400
papagiorgo napísal:mame vitaza !!! stastie v zrebovaní mal milankos512 . S výhercom sme sa ale dohodli , ze urobim nahradné žrebovanie , nakolko tričko by nevyužil , kedze je xl milanovi by bolo velke a preto ho posunul do nahradného žrebovania . Šťastie v druhom žrebovaní sa usmialo na vlastomenn-a . Dakujem všetkým čo sa zapojili a taktiež dvom zvyšným spravne tipujucim vito-vi a invis-ovi Bohužial bola cena iba jedna , preto ju nemôžu dostať všetci tipujúci . Snád budete mať šťastie v niektorej z daľších pripravovaných súťaží ... Napríklad aj v daľšej našej aktuálne bežiacej súťaži :a45 20 euro za 20 príspevkov !!!

teba vlasto poprosim o zaslanie adresy ... Taktiež budem rád , ak sa nam odfotíš v tričku a s poharikom v ruke , nech vidia všetci , co si vyhral :a27
Foto hned nahodim :a41
#12401
vlastomenn napísal:
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:Vlasťovi gratulujem a snáď tričko využije lebo na mne by bolo asi ako plachta kedže ešte niesom až taký veľký :a11 potom keď časom dorastiem si ho s Vlasťom budeme požičiavať :a13
alebo ti ho preda :a11
alebo :a11 vyperie ho v perwoole aby bolo ako nové a predá mi ho za symbolickú cenu 20evri :a13
Dakujem hned oprobujem ked pride. :a30
a s fotakom v ruke :a22
#12498
samozrejme ti gratujlujem ze si tuto vyhru ziskal vlastne vdaka milankovi .... neni to nejako extra hodnotna cena ale myslim ze aj to potesi :a43 obzvlast za jediný prispevok . vyzera ze to tricko ti sedi jak rit na šerbel , ten pohar a vzorky je iba taka mala pozornost . este raz aj milankovi vdaka ...
#12505
milankos512 napísal:Vlasťo super ...triko vidím že pasuje na výbornú takže som rád že ho využiješ keďže ja by som ho mohol mať doma jedine tak na výstave a mohol by som sa snažiť doňho "dorásť" :a11 :a11 ...šak no ako sme sa už dohodli keď dorastiem tak mi ho dáš :a13
tak pekne papaj masný chlebik :a11
#12506
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:Vlasťo super ...triko vidím že pasuje na výbornú takže som rád že ho využiješ keďže ja by som ho mohol mať doma jedine tak na výstave a mohol by som sa snažiť doňho "dorásť" :a11 :a11 ...šak no ako sme sa už dohodli keď dorastiem tak mi ho dáš :a13
tak pekne papaj masný chlebik :a11
ale zase nie aby som to triko roztiahol na pupku radšej keby som ho trhal na rukách a na chrbte =D pupek musí byť malýý =D
#12562
vlastomenn napísal:
FitPotreby.sk napísal:Vidim, ze sa tu zisla partia spravnych ludi. Dakujem Vam vsetkym, aj ja mam radost, ked vidim, ze Vy mate radost, hoci su to len drobnosti.

A Vlasto, to akvarium za Tebou je uzasne, aj ja chcem takeeeee :a22
Too je moja srdcovka venujem sa tomu vela rokov http://vlastove-akva-stranky.webnode.sk/
To je super, presne tento druh nadrzi mam rad, styl Malawi a Tanganyiku. Dufam, ze nam prepacia, ze sa tu bavime o akvariach. :a11
Ja som tiez mal dlhe roky akvarium, ale potom prisla rodina a ine starosti a uz som sa k tomu nevratil. Ale stale v kutiku duse dufam, ze by som to niekedy vratil.

Je to pecka, ja by som do toho cumel furt, ani televizor by som nepotreboval.
Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...