Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#279
Ahoj, mam 16, cvicim asi 1 a pol roka....zacal som s vahou 65 kg a vytiahol som to zatial na 93-95 kg, meral som zatial akurat biceps...ma tych 44cm, meriam 176cm, a vykony su asi take...benchpress 110 kg
mrtvy tah 100 kg
drep 100kg
chcel by som raz vísť na pódium...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#280
Like_Dorian napísal:Ahoj, mam 16, cvicim asi 1 a pol roka....zacal som s vahou 65 kg a vytiahol som to zatial na 93-95 kg, meral som zatial akurat biceps...ma tych 44cm, meriam 176cm, a vykony su asi take...benchpress 110 kg
mrtvy tah 100 kg
drep 100kg
chcel by som raz vísť na pódium...
samozrejme ta tu vitam . na 16 rokov a 1,5r cvicenia je bench 110 velmi slusný . a ten bicak mi som rad videl . hod nejake fotky
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#290
Like_Dorian napísal:Dikes borci...nebojte fotka bude:)....
my sa nebojime, my iba mame strach :D :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#302
starápáka napísal:
Like_Dorian napísal:Dikes borci...nebojte fotka bude:)....
my sa nebojime, my iba mame strach :D :D :D :D
:D
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#305
Ty mas 16 rokou a vahu 95 kg a ruku 44 cm :?: ...ukaz rit :!: :lol:
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#768
Vinchenzo napísal:Ty mas 16 rokou a vahu 95 kg a ruku 44 cm :?: ...ukaz rit :!: :lol:
?....co to ma spolocne s mojim zadkom??? ja nemam problemi s obezitou....ani s nicim podobnym...
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1065
Like_Dorian napísal:
Vinchenzo napísal:Ty mas 16 rokou a vahu 95 kg a ruku 44 cm :?: ...ukaz rit :!: :lol:
?....co to ma spolocne s mojim zadkom??? ja nemam problemi s obezitou....ani s nicim podobnym...
Ja som myslel rit dopichanu od ihiel :lol: ...sranda nie... :?:
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1067
mozno si to picha do stehna.......ty mas mrtvolu a drep slabsi ako bench? to som tusim este nevidel jedine ak neratam ludi co drepy a mrtvolu necvicia
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#1108
vies newiem preco.....ale hlavne ten mrtvy tah nechcem cvicit s velmi tazkymi vahami....moc to mojej chrbtici neprospieva
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#1109
Vinchenzo napísal:
Like_Dorian napísal:
Vinchenzo napísal:Ty mas 16 rokou a vahu 95 kg a ruku 44 cm :?: ...ukaz rit :!: :lol:
?....co to ma spolocne s mojim zadkom??? ja nemam problemi s obezitou....ani s nicim podobnym...
Ja som myslel rit dopichanu od ihiel :lol: ...sranda nie... :?:
aha..jasne...vdaka bohu som cisty...anabolika som este nebral...a v blizkej buducnosti ani brat nemienim
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1112
Like_Dorian napísal:vies newiem preco.....ale hlavne ten mrtvy tah nechcem cvicit s velmi tazkymi vahami....moc to mojej chrbtici neprospieva
ja uz mrtvolu ani necvicim lebo som si z nej fest dojebal krize jednu dobu som sa ani zohnut nemohol
Užívateľov profilový obrázok
Od maros00x
#1220
no tak na to foto som aj ja riadne zvedavy v 16 tich mat ruku 44 cm a bez steracov...no dobri si
Užívateľov profilový obrázok
Od TwinPower
#1306
Ja by som bol tiez zvedavy na fotku...niezeby som neveril. Akurat, poznam par byvalych dorasteneckych majstrov SR a viem zhruba, co to obnasa.... 44 v dobrej kvalite, to je pokojne 47 v slabsej. A cca pol metrova ruka, to uz nie je bezne. A este v 16 rokoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#1356
jasne jasne........zase niesom sutazny kulturista......nieje to vysekana ruka...ale tvaru su zachovane a pekne
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]