Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18736
proxi napísal:dobrý deň, ja by som sa chcel opýtať, cvičil som tak nepravidelne, teraz sa snažím ( ako som čítal fórum ) cvičiť lepšie...
napr. cvičil som len určité partie, 1 deň hrudník na 2 deň biceps, 3 deň zase hrudník 4 deň biceps, nič iné, no a medzi tým niekedy aj 7 dni pauzy... teraz sa snažím pravidelne a hlavne (dúfam ) že všetky partie. No a nechávam aj nejaký deň pauzy. Chcel by som vedieť, mám kreatín a gainer, ale nechcem ho začať brať, lebo chcem dodržať (aspoň) tu nasycovaciu fázu, ale teraz je veľa kamarátov, ktorí sa narodili v tomto mesiaci a príležitosti na alkohol. Asi by som na tie veci nemal popíjať alkohol, či? A ako veľmi ten alkohol vplýva na tie suplementy? (aby som to nebral zbytočne )
ďakujem

ospravedlňujem sa, ak som v zlom okienku
Suplementy a alkohol nema spulu nic spolocne. Iba to ze sterujes telo a to potom nebude reagovat na to co ty chces docielit ale to by si uz mal v tvojom veku vediet.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od proxi
#18737
mohol vedieť, ale nezaujímalo ma to, keďže som toho veľa nebral, teda skoro nič... radšej bolo to pivečko :a26
#18740
proxi napísal:dobrý deň, ja by som sa chcel opýtať, cvičil som tak nepravidelne, teraz sa snažím ( ako som čítal fórum ) cvičiť lepšie...
napr. cvičil som len určité partie, 1 deň hrudník na 2 deň biceps, 3 deň zase hrudník 4 deň biceps, nič iné, no a medzi tým niekedy aj 7 dni pauzy... teraz sa snažím pravidelne a hlavne (dúfam ) že všetky partie. No a nechávam aj nejaký deň pauzy. Chcel by som vedieť, mám kreatín a gainer, ale nechcem ho začať brať, lebo chcem dodržať (aspoň) tu nasycovaciu fázu, ale teraz je veľa kamarátov, ktorí sa narodili v tomto mesiaci a príležitosti na alkohol. Asi by som na tie veci nemal popíjať alkohol, či? A ako veľmi ten alkohol vplýva na tie suplementy? (aby som to nebral zbytočne )
ďakujem

ospravedlňujem sa, ak som v zlom okienku
kazda latka, ktoru do seba das, ma nejaky vplyv na organizmus, doplnky vyzivy Ti pomozu energizovat, to su sacharidy v nich obsiahnute, potom bielkoviny Ti daju stavebnu hmotu pre sval, atd.
alkohol Ti da mozno dobru naladu, spociatku aj vela energie, kalorii, ale ziadne bielkoviny, sacharidy, alkohol je toxicky, velmi toxicky a zatazuje najma pecen a ladviny
pokial sa po alkoholovej party na druhy den citis fit a pojdes trebars aj do posilky, potom je vsetko fajn, ale ak budes mat kocovinu alebo opicu, tak to uz fajn nieje
skratka alkohol a cvicenie moc dokopy nejdu :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od proxi
#18745
FitPotreby.sk napísal:
proxi napísal:dobrý deň, ja by som sa chcel opýtať, cvičil som tak nepravidelne, teraz sa snažím ( ako som čítal fórum ) cvičiť lepšie...
napr. cvičil som len určité partie, 1 deň hrudník na 2 deň biceps, 3 deň zase hrudník 4 deň biceps, nič iné, no a medzi tým niekedy aj 7 dni pauzy... teraz sa snažím pravidelne a hlavne (dúfam ) že všetky partie. No a nechávam aj nejaký deň pauzy. Chcel by som vedieť, mám kreatín a gainer, ale nechcem ho začať brať, lebo chcem dodržať (aspoň) tu nasycovaciu fázu, ale teraz je veľa kamarátov, ktorí sa narodili v tomto mesiaci a príležitosti na alkohol. Asi by som na tie veci nemal popíjať alkohol, či? A ako veľmi ten alkohol vplýva na tie suplementy? (aby som to nebral zbytočne )
ďakujem

ospravedlňujem sa, ak som v zlom okienku
kazda latka, ktoru do seba das, ma nejaky vplyv na organizmus, doplnky vyzivy Ti pomozu energizovat, to su sacharidy v nich obsiahnute, potom bielkoviny Ti daju stavebnu hmotu pre sval, atd.
alkohol Ti da mozno dobru naladu, spociatku aj vela energie, kalorii, ale ziadne bielkoviny, sacharidy, alkohol je toxicky, velmi toxicky a zatazuje najma pecen a ladviny
pokial sa po alkoholovej party na druhy den citis fit a pojdes trebars aj do posilky, potom je vsetko fajn, ale ak budes mat kocovinu alebo opicu, tak to uz fajn nieje
skratka alkohol a cvicenie moc dokopy nejdu :a11
a to sa týka jak ostrého tak aj piva? lebo som sa niekde dočítal, že to jedno, dva piva je v poho... (asi som tak trochu po práci závislý) :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18749
proxi napísal:
FitPotreby.sk napísal:
proxi napísal:dobrý deň, ja by som sa chcel opýtať, cvičil som tak nepravidelne, teraz sa snažím ( ako som čítal fórum ) cvičiť lepšie...
napr. cvičil som len určité partie, 1 deň hrudník na 2 deň biceps, 3 deň zase hrudník 4 deň biceps, nič iné, no a medzi tým niekedy aj 7 dni pauzy... teraz sa snažím pravidelne a hlavne (dúfam ) že všetky partie. No a nechávam aj nejaký deň pauzy. Chcel by som vedieť, mám kreatín a gainer, ale nechcem ho začať brať, lebo chcem dodržať (aspoň) tu nasycovaciu fázu, ale teraz je veľa kamarátov, ktorí sa narodili v tomto mesiaci a príležitosti na alkohol. Asi by som na tie veci nemal popíjať alkohol, či? A ako veľmi ten alkohol vplýva na tie suplementy? (aby som to nebral zbytočne )
ďakujem

ospravedlňujem sa, ak som v zlom okienku
kazda latka, ktoru do seba das, ma nejaky vplyv na organizmus, doplnky vyzivy Ti pomozu energizovat, to su sacharidy v nich obsiahnute, potom bielkoviny Ti daju stavebnu hmotu pre sval, atd.
alkohol Ti da mozno dobru naladu, spociatku aj vela energie, kalorii, ale ziadne bielkoviny, sacharidy, alkohol je toxicky, velmi toxicky a zatazuje najma pecen a ladviny
pokial sa po alkoholovej party na druhy den citis fit a pojdes trebars aj do posilky, potom je vsetko fajn, ale ak budes mat kocovinu alebo opicu, tak to uz fajn nieje
skratka alkohol a cvicenie moc dokopy nejdu :a11
a to sa týka jak ostrého tak aj piva? lebo som sa niekde dočítal, že to jedno, dva piva je v poho... (asi som tak trochu po práci závislý) :a24
blog.php?action=view&article_id=67 Prosim ta uz sem dalej nepis o alkohole sem to nepatri. Ak chces pokracovat tak sem: post11327.html#p11327
Užívateľov profilový obrázok
Od proxi
#18758
ďakujem, už si mi to mohol ukázať v prvej odpovedi :a4
poučné... :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od ALF
#19801
zdravím ľudia som tu nový a chcel by som sa spýtať že akú kombináciu doplnkov by ste mi odporučili ? ... chcel by som keď je už tá zima objemovku a mám v hľadáčiku nejaký ten proteín, kreatín, glutamín ...čo by ste mi ešte doporučili ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19802
ALF napísal:zdravím ľudia som tu nový a chcel by som sa spýtať že akú kombináciu doplnkov by ste mi odporučili ? ... chcel by som keď je už tá zima objemovku a mám v hľadáčiku nejaký ten proteín, kreatín, glutamín ...čo by ste mi ešte doporučili ?
Na kreatín sa vyser. Daj Gainer,Proteín a ak sa cítiš tak aj Glutamín.
Užívateľov profilový obrázok
Od ALF
#19816
silvo napísal:
ALF napísal:zdravím ľudia som tu nový a chcel by som sa spýtať že akú kombináciu doplnkov by ste mi odporučili ? ... chcel by som keď je už tá zima objemovku a mám v hľadáčiku nejaký ten proteín, kreatín, glutamín ...čo by ste mi ešte doporučili ?
Na kreatín sa vyser. Daj Gainer,Proteín a ak sa cítiš tak aj Glutamín.
no neviem či ísť do gaineru mám dobre predispozície priberať rýchlo :a11 bohužiaľ svaly to niesú tak neviem či by to bolo dvakrát rozumné riešenie ale ok teda tak kreatín by som zatiaľ nechal tak a išiel by som do toho proteínu a glutamínu ...dík za radu :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#19848
ALF napísal:
silvo napísal:
ALF napísal:zdravím ľudia som tu nový a chcel by som sa spýtať že akú kombináciu doplnkov by ste mi odporučili ? ... chcel by som keď je už tá zima objemovku a mám v hľadáčiku nejaký ten proteín, kreatín, glutamín ...čo by ste mi ešte doporučili ?
Na kreatín sa vyser. Daj Gainer,Proteín a ak sa cítiš tak aj Glutamín.
no neviem či ísť do gaineru mám dobre predispozície priberať rýchlo :a11 bohužiaľ svaly to niesú tak neviem či by to bolo dvakrát rozumné riešenie ale ok teda tak kreatín by som zatiaľ nechal tak a išiel by som do toho proteínu a glutamínu ...dík za radu :a21
pokial priberas do tukov tak na gainer sa vykasli a najlepsou volbou preteba bude ako pise silvo protein :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od ALF
#19899
xLeitonx napísal:
ALF napísal:
silvo napísal:
ALF napísal:zdravím ľudia som tu nový a chcel by som sa spýtať že akú kombináciu doplnkov by ste mi odporučili ? ... chcel by som keď je už tá zima objemovku a mám v hľadáčiku nejaký ten proteín, kreatín, glutamín ...čo by ste mi ešte doporučili ?
Na kreatín sa vyser. Daj Gainer,Proteín a ak sa cítiš tak aj Glutamín.
no neviem či ísť do gaineru mám dobre predispozície priberať rýchlo :a11 bohužiaľ svaly to niesú tak neviem či by to bolo dvakrát rozumné riešenie ale ok teda tak kreatín by som zatiaľ nechal tak a išiel by som do toho proteínu a glutamínu ...dík za radu :a21
pokial priberas do tukov tak na gainer sa vykasli a najlepsou volbou preteba bude ako pise silvo protein :a21
jj no tiež si myslím že gainer radšej nie ...by som vyzeral ak spuchlina ..ja budem mať gainer cez sviatky :a11
#20017
do objemovky je gainer velmi dobra vec, ale ak sa toho obavas, tak chod do proteinu s nizsim obsahom bielkovin 65-70%, aj nejaky NO pripravok by nebol zly, vitaminovy a mineralovy komplex pre rychlu regeneraciu, nezabudni na klby
#20586
ALF napísal:zdravím ľudia som tu nový a chcel by som sa spýtať že akú kombináciu doplnkov by ste mi odporučili ? ... chcel by som keď je už tá zima objemovku a mám v hľadáčiku nejaký ten proteín, kreatín, glutamín ...čo by ste mi ešte doporučili ?
Zdravím, určite je základom strava. Doplnky vždy ostanú len doplnkami.
Ak máte túto problematiku vyriešenú, potom odporúčam nejaký štandard čo treba mať vždy a to: Protein, BCAA, L-glutamine a plus môžete cyklovať kreatin a nejaké NO, alebo klasický Arginine.
#21534
Ahojte kúpil som si Golden Whey pro protein a Bio tech max gain gainer a ešte maltodextrin.Chcem sa vas spytať kedy ich mam davat?Myslel som že ich budem davať takto rano protein,pred tg maltodex. po treningu protein a gainer .Je to dobre??Dakujem za odpoved
#21538
martin3339 napísal:Ahojte kúpil som si Golden Whey pro protein a Bio tech max gain gainer a ešte maltodextrin.Chcem sa vas spytať kedy ich mam davat?Myslel som že ich budem davať takto rano protein,pred tg maltodex. po treningu protein a gainer .Je to dobre??Dakujem za odpoved
http://www.fitpotreby.sk/clanky/bodybui ... ybuilding/
Rano hned jak otvoris oci daj gainer, pred treningom protein, po treningu protein aj gainer.
Maltu si zober so sebou na trening, tesne pred a pocas treningu, nedavaj viac ako 50g denne.
#21556
mozem sa spytať preco mam rano dat gainer? ja som cital ze rano sa ma dat protein hydro.(mam protein koncent.aj hydro.) a ked vstanem nemam si dat protein a za chvilu si dam vločky s medom.Budem tak mat rychle aj pomale bielkovin a rychle aj pomale sacharidy.Je to dobry napad??
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#21557
martin3339 napísal:mozem sa spytať preco mam rano dat gainer? ja som cital ze rano sa ma dat protein hydro.(mam protein koncent.aj hydro.) a ked vstanem nemam si dat protein a za chvilu si dam vločky s medom.Budem tak mat rychle aj pomale bielkovin a rychle aj pomale sacharidy.Je to dobry napad??
Máš 56 kíl, ak chceš, daj proťák, gainer, vločky a potom pre mňa za mňa aj praženicu alebo čo, len sa z toho neposer, lebo to sa môže kľudne stať. A ak máš takú nízku váhu, tak musíš fakt veľa jesť, veľmi, veľmi veľa a prakticky vkuse :a18
#21560
martin3339 napísal:mozem sa spytať preco mam rano dat gainer? ja som cital ze rano sa ma dat protein hydro.(mam protein koncent.aj hydro.) a ked vstanem nemam si dat protein a za chvilu si dam vločky s medom.Budem tak mat rychle aj pomale bielkovin a rychle aj pomale sacharidy.Je to dobry napad??
Rano je potrebne cim skor prerusit fazu katabolizmu, do ktorej sa telo dostane pocas spanku, kedy nedostava ziadnu energiu zo stravy. Gainer je v tomto pripade urcite lepsia volba ako protein. Protein=bielkoviny, gainer=sacharidy=komplexne sacharidy. Sacharidy/cukry=energia, doplnit glykogen do svalov ako nahradny zdroj energie.
Protein pre vysoky obsah bielkovin je vhodny skor pocas dna, pred a po treningu ako stavebna hmota pre svalovy rast.
#21625
FitPotreby.sk napísal:
martin3339 napísal:mozem sa spytať preco mam rano dat gainer? ja som cital ze rano sa ma dat protein hydro.(mam protein koncent.aj hydro.) a ked vstanem nemam si dat protein a za chvilu si dam vločky s medom.Budem tak mat rychle aj pomale bielkovin a rychle aj pomale sacharidy.Je to dobry napad??
Rano je potrebne cim skor prerusit fazu katabolizmu, do ktorej sa telo dostane pocas spanku, kedy nedostava ziadnu energiu zo stravy. Gainer je v tomto pripade urcite lepsia volba ako protein. Protein=bielkoviny, gainer=sacharidy=komplexne sacharidy. Sacharidy/cukry=energia, doplnit glykogen do svalov ako nahradny zdroj energie.
Protein pre vysoky obsah bielkovin je vhodny skor pocas dna, pred a po treningu ako stavebna hmota pre svalovy rast.
Nesúhlasím celkom, hydro je určite ideálny ráno na lačno a o hodinu až dve na to by bolo dobré dať tie vločky avšak nikde tam nevidím tie tvoje pomalé bielkoviny, ale to je dobré nakoľko ranajky by sa mali skladať z pomaly sa uvoľnujúcích sacharidov, to preto pretože nám majú dodávať energiu počas dlhšej doby cez deň a rýchle bielkoviny ako je ten hydro, vaječné bielka a podobne ... nakoľko práve tieto bielkoviny prerušujú nočný katabolizmus, nie sacharidy.
Užívateľov profilový obrázok
Od barocavo
#22176
Zdravim zacinam rysovat a neviem ako z doplnkami stravu som upravil poradte či možem toto kombinovat.Quattro Pro protein,Biosterol,Testosterol a Creaforce dakujem za odpoved.
#22179
barocavo napísal:Zdravim zacinam rysovat a neviem ako z doplnkami stravu som upravil poradte či možem toto kombinovat.Quattro Pro protein,Biosterol,Testosterol a Creaforce dakujem za odpoved.
a co ides rysovat? ked naberies este aspon 15kg, tak potom rysuj
kombinovat mozes vsetko co si napisal ale pri rysovani ti to moc nepomoze, tam sa miusis skor zamerat na ochranu a regeneraciu svalovej hmoty
#22186
barocavo napísal:Pri mojej vyške 169 cm a vahe 87 kg mam este pribrat 15kg tak tomu nerozumiem registroval ma brat tak neviem co tam popisal.
no sak sa pozri co mas v profile, to potom sa ja mozem snazit :a8
Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]