Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od píno
#17338
Čau všem co rádi poradí.Mám 200 tbt. Anabol tablet ,cvičím spíš pro dobrý pocit,ale chci zkusit zmíněné Anabol.Jak je mám brát a co mi doporučíte jako PCT ,a mám si koupit i N2 guard?Díky moc Martin

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17339
píno napísal:Čau všem co rádi poradí.Mám 200 tbt. Anabol tablet ,cvičím spíš pro dobrý pocit,ale chci zkusit zmíněné Anabol.Jak je mám brát a co mi doporučíte jako PCT ,a mám si koupit i N2 guard?Díky moc Martin
Anabol (METHANDIENON) samu o sebe ako ine latky nie je dobre brat o samote. Do jednej kury potrebujes aspn 200tabliet. Cize doporucujem aspon k tomu STANOZOLOL. Do PCT:
TAMOXIFEN
SALBUTAMOL
CLOMID
Užívateľov profilový obrázok
Od píno
#17354
Ohledně těch anabol,proč není dobré je brát samotné?ze zdravotních důvodů,nebo špatný výsledek?A brát se má denní dávka celá,nebo více denních dávek?Ty přípravky na PCT co jsi napsal je potřeba všechny,nebo stačí něco z toho?A ještě se zeptám na tvůj profi názor,ten od koho mám te anabol bere jen to k tomu nějaké protejny a čaje na čištění jater,nebo nějaké tablety na čištění jater,takhle to jede už po několikáté nařachlej je hodně a zdravotně prý v pořádku?Díky moc za rady měj se čau
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17355
píno napísal:Ohledně těch anabol,proč není dobré je brát samotné?ze zdravotních důvodů,nebo špatný výsledek?A brát se má denní dávka celá,nebo více denních dávek?Ty přípravky na PCT co jsi napsal je potřeba všechny,nebo stačí něco z toho?A ještě se zeptám na tvůj profi názor,ten od koho mám te anabol bere jen to k tomu nějaké protejny a čaje na čištění jater,nebo nějaké tablety na čištění jater,takhle to jede už po několikáté nařachlej je hodně a zdravotně prý v pořádku?Díky moc za rady měj se čau
Vsetko co som ti napisal hore ti treba do kury. Preco nie samotne? Potrebujes zabrat viac receptorov aby to splnilo svoj ucel! Keby si si radsej nieco o tom precital mas tu toho na fore dost v clankoch. Citaj uc sa a potom sa daj na steroidy! Neviem co nie je na tom jasne. A na jatra FLAVOBION®
Užívateľov profilový obrázok
Od biceps
#18095
takisto mam zaujem aj o methadienon na vasej stranke ktory je najivac preferovany.. body research nechcem lebo vieme očom je reč..
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18109
biceps napísal:takisto mam zaujem aj o methadienon na vasej stranke ktory je najivac preferovany.. body research nechcem lebo vieme očom je reč..
METHANDIENON (Penta-labs)/DANABOL/ANABOL
Užívateľov profilový obrázok
Od andy123
#18879
Zazil jste nekdo u anabolu, ze by doslo na problem gynekomastie? Co jsem se bavil se znamyma, tak si stezovali jenom na akne, ktere odbourali v solariu.

V podstate je to jedinny problem, ktereho se bojim. Dik za info.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18886
andy123 napísal:Zazil jste nekdo u anabolu, ze by doslo na problem gynekomastie? Co jsem se bavil se znamyma, tak si stezovali jenom na akne, ktere odbourali v solariu.

V podstate je to jedinny problem, ktereho se bojim. Dik za info.
Toto nie je tema pre gynekomastiu za prve a za druhe gyno z par tabliet nedostanes. Vy mlady chlapi v dnesnej dobe pocuvate same sprostosti ktorim uverite a hlavne od neschopnych nevedomych idiotov. Vzdy ked budes nieco realne a hlavne od skuseneho cloveka tak sa obrat na toto forum. Rad poradim.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]