Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od korbič
#29659
Ahojte, mám problém s rukov konkrétne mám tenisový lakeť už asi cca 2 mesiace (skratene nehoda nasledne o pár dní trenink a odvtedy KO) zatiaľ cvičím nohy brucho aj ramená ale len s ľahkou vahov...napadlo ma že skúsim poslat nandrolon ale už roky sa tomu vyhýbam a nechcem ist kuru a PCT ale asi budem musiet inak som docvičil... takže pre tých čo majú skusenosť je niečo čo mi pomôže podobne alebo viac ako nandrolon a najlepšie keby nebolo nutne potom PCT.. napr peptid nejaky a ked už nič iné dam aj AS ale ide mi čisto len o terapeutický učinok nepotrebujem nabrat ani vysekať so svojou formov som spokojny

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29660
korbič napísal:
04 Dec 2022, 23:29
Ahojte, mám problém s rukov konkrétne mám tenisový lakeť už asi cca 2 mesiace (skratene nehoda nasledne o pár dní trenink a odvtedy KO) zatiaľ cvičím nohy brucho aj ramená ale len s ľahkou vahov...napadlo ma že skúsim poslat nandrolon ale už roky sa tomu vyhýbam a nechcem ist kuru a PCT ale asi budem musiet inak som docvičil... takže pre tých čo majú skusenosť je niečo čo mi pomôže podobne alebo viac ako nandrolon a najlepšie keby nebolo nutne potom PCT.. napr peptid nejaky a ked už nič iné dam aj AS ale ide mi čisto len o terapeutický učinok nepotrebujem nabrat ani vysekať so svojou formov som spokojny
Nandrolon nepomôže. Treba ísť na krvné testy a zistiť z čoho pramení tenisový lakeť. Treba to začať lepšie precvičovať určite sú tam chyby.
Na regeneráciu je tu BPC-157 alebo TB-500 + ideálne s nízkymi dávkami RH.
Užívateľov profilový obrázok
Od korbič
#29662
Dakujem za odpoveď , pozeral som tie peptidy asi skusim BPC-157. Osobne ma zujíma ako to robia profi športovci ked sa zrania že sú tak podozrivo rýchlo S5 v tréningu napr " Vemola" iba príklad nič za tým nehladajte, si odtrhne triceps a za pár mesiacov znovu trenuje a takýchto prípadov je vela, a običajní človek si len udrie ruku a ma vädčší problém sa vratit do treningu ako vemola s odtrhnutým tricepsom..
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29666
korbič napísal:
05 Dec 2022, 17:23
Dakujem za odpoveď , pozeral som tie peptidy asi skusim BPC-157. Osobne ma zujíma ako to robia profi športovci ked sa zrania že sú tak podozrivo rýchlo S5 v tréningu napr " Vemola" iba príklad nič za tým nehladajte, si odtrhne triceps a za pár mesiacov znovu trenuje a takýchto prípadov je vela, a običajní človek si len udrie ruku a ma vädčší problém sa vratit do treningu ako vemola s odtrhnutým tricepsom..
Doktor, tréning, fyzio, masáže, peptídy, rh, aas ...
Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...