Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5364
vsimol som si , ze nase forum sa rozrasta o ludi z pokecu , co ma samozrejme velmi tesi :a35 verim ze sa vas tu nazbiera postupne co najviac , urobim vsetko preto aby ste sem chodili casto a aj aktivne za zapajali do diskusii

samozrejme ako som uz pisal , cystam pre vas aj chat , treba zrusit tu posratu miestnost bodybuilding na pokeci , absolutne nic tam poradne nefunguje a ked aj funguje , funguje ako slnko svieti ... verim ze aj moj bodybuilding-chat si oblubite :a11

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5367
Musím komentovať, aby som už nebola to posraté nemluvňa :a11 Minimálne kvôli tomu tu budem visieť čo najdlhšie a písať ako divá, len už nech pokročím na lepšiu hodnosť, haha :a28
A áno, aj ja som z Pokecu, ak by ste ma nevedeli rozšifrovať podľa fotky: MATY33333 :a20
Naposledy upravil/-a baterka v 14 Júl 2010, 16:19, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5382
myslim ze miestnost sa tazko zrusi vzdy ju niekto vytvori ale urcite to bude mat aj tu velku navstevovanost..
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5389
aNs_ napísal:myslim ze miestnost sa tazko zrusi vzdy ju niekto vytvori ale urcite to bude mat aj tu velku navstevovanost..

to dufam :a15 chcem mat chat naozaj kvalitný , nie ako dokurvený pokec :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5394
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:myslim ze miestnost sa tazko zrusi vzdy ju niekto vytvori ale urcite to bude mat aj tu velku navstevovanost..

to dufam :a15 chcem mat chat naozaj kvalitný , nie ako dokurvený pokec :a15
dufam ze pojde ten chat a co najskor..:) spolieham nateba :)
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5403
Ja tiež dúfam, že sa spustí ten chat čím skôr, aby som už na ten hnusný Pokec nemusela liezť.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]