Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9767
Ako dlho by mal trvať spánok? :a1 ja keď spím 6-7 hodín som viac vyspaný a mám viac energie a chuti ako keď spím 8-10 hodín :a11 čím alebo prečo je to vlastne tak :a23 čakám odpovede ďakujem :a22

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#9768
wiktor00 napísal:Ako dlho by mal trvať spánok? :a1 ja keď spím 6-7 hodín som viac vyspaný a mám viac energie a chuti ako keď spím 8-10 hodín :a11 čím alebo prečo je to vlastne tak :a23 čakám odpovede ďakujem :a22
8hodin priemerne
potom je telo uz v katabolizme a to my nechceme
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9770
iNv1s napísal:
wiktor00 napísal:Ako dlho by mal trvať spánok? :a1 ja keď spím 6-7 hodín som viac vyspaný a mám viac energie a chuti ako keď spím 8-10 hodín :a11 čím alebo prečo je to vlastne tak :a23 čakám odpovede ďakujem :a22
8hodin priemerne
potom je telo uz v katabolizme a to my nechceme
:a40 diky
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9778
wiktor00 napísal:Ako dlho by mal trvať spánok? :a1 ja keď spím 6-7 hodín som viac vyspaný a mám viac energie a chuti ako keď spím 8-10 hodín :a11 čím alebo prečo je to vlastne tak :a23 čakám odpovede ďakujem :a22
to je v rychlosti a kvalite, akou sa regeneruje organizmus
inak to je velmi tazka otazka, pretoze kazdy clovek ma individualne potreby
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]