Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9767
Ako dlho by mal trvať spánok? :a1 ja keď spím 6-7 hodín som viac vyspaný a mám viac energie a chuti ako keď spím 8-10 hodín :a11 čím alebo prečo je to vlastne tak :a23 čakám odpovede ďakujem :a22

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#9768
wiktor00 napísal:Ako dlho by mal trvať spánok? :a1 ja keď spím 6-7 hodín som viac vyspaný a mám viac energie a chuti ako keď spím 8-10 hodín :a11 čím alebo prečo je to vlastne tak :a23 čakám odpovede ďakujem :a22
8hodin priemerne
potom je telo uz v katabolizme a to my nechceme
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9770
iNv1s napísal:
wiktor00 napísal:Ako dlho by mal trvať spánok? :a1 ja keď spím 6-7 hodín som viac vyspaný a mám viac energie a chuti ako keď spím 8-10 hodín :a11 čím alebo prečo je to vlastne tak :a23 čakám odpovede ďakujem :a22
8hodin priemerne
potom je telo uz v katabolizme a to my nechceme
:a40 diky
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9778
wiktor00 napísal:Ako dlho by mal trvať spánok? :a1 ja keď spím 6-7 hodín som viac vyspaný a mám viac energie a chuti ako keď spím 8-10 hodín :a11 čím alebo prečo je to vlastne tak :a23 čakám odpovede ďakujem :a22
to je v rychlosti a kvalite, akou sa regeneruje organizmus
inak to je velmi tazka otazka, pretoze kazdy clovek ma individualne potreby
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]