Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
#11736
Ahojte
Rozhodol som sa napisat zhruba po 2 mesiacoch treningu od vlastomenna.

Najprv by som chcel povedat, ze som s treningom AB velmi spokojny.

Sila isla mierne hore, hlavne na prsiach som zaznamenal pokroky pri BP na sikmej,rovnej lavicke.
Zhyby na hrazde uz robim po seriach a ako supersiu si pridam stahovanie kladky o com som predtym ani nechyroval.
Na nohy sa velmi intenzivne zameriavam pri drepoch ked vykonavam 3-5serii pripadne si po nich dam legpress alebo hacken-drep ako supers.

Zaradil som do treningu noh aj prsia vo forme pulloveru alebo pec-decu ked uz su nohy dostatocne zahriate.

Celkove treningy viem vtesnat do 70-90 minut.

Z doplnkov som ostal pri proteine a dostatocnou skalou vitaminov a pridal som viac bielkovin hlavne v treningove dni.

Mam pocit ze sa mi aj brucho odost zlepsilo (splasklo) a to ho cvicievam menej ako predtym.

Prikladam aktualne fotky z dnestneho rana.

Vďaka za komenty
Prílohy
Untitled 4.jpg
Untitled 3.jpg
Untitled 2.jpg
Untitled.jpg

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11737
Super to je ono :a12 Len tak dalej.Ako pozeram na foto crta sa tam ako sa ma postrehol som ze tvojimi dominujucimi partiami zatial je brucho a lytka co si stastny clovek co sa lytok tyka hlevne ich netreba zanedbavat.Trenuj dalej bude sa to menit len netreba vynehavat treningy,zanedbavat stravu a dostatok spanku.

:a45 Ten peck-deck vyhod z treningu noh nema tam co robit ked trenujes pullover neznamena to ze trenujes presia.Pullover rob formou viac opakovani cize lahsi pullover na roztiahnutie a formovanie hrudneho kosa co je velmi dobre pri treningu stehien hlavne po odcviceni stehien.
#11740
vlastomenn napísal:Super to je ono :a12 Len tak dalej.Ako pozeram na foto crta sa tam ako sa ma postrehol som ze tvojimi dominujucimi partiami zatial je brucho a lytka co si stastny clovek co sa lytok tyka hlevne ich netreba zanedbavat.Trenuj dalej bude sa to menit len netreba vynehavat treningy,zanedbavat stravu a dostatok spanku.

:a45 Ten peck-deck vyhod z treningu noh nema tam co robit ked trenujes pullover neznamena to ze trenujes presia.Pullover rob formou viac opakovani cize lahsi pullover na roztiahnutie a formovanie hrudneho kosa co je velmi dobre pri treningu stehien hlavne po odcviceni stehien.
Dakujem za uznanie, na lytkach makam dostatocne, niekedy mam svalovicu 3-4 dni na nich.

Ok teda pec-dec prec a pullover dostatocne nizko cinku spustat, krcit mierne ruky a zadok tlacit naspodok spravne?
Robieval som ho hlavne za kazdou seriou drepu povecme 3-4 serie po 12 opakovani ale isiel som s vahou piramidovo hore. Takze tedaz budu mensie vahy, 15-20 opakovani a az po ukonceni drepov?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11758
ivocpivoc napísal:
vlastomenn napísal:Super to je ono :a12 Len tak dalej.Ako pozeram na foto crta sa tam ako sa ma postrehol som ze tvojimi dominujucimi partiami zatial je brucho a lytka co si stastny clovek co sa lytok tyka hlevne ich netreba zanedbavat.Trenuj dalej bude sa to menit len netreba vynehavat treningy,zanedbavat stravu a dostatok spanku.

:a45 Ten peck-deck vyhod z treningu noh nema tam co robit ked trenujes pullover neznamena to ze trenujes presia.Pullover rob formou viac opakovani cize lahsi pullover na roztiahnutie a formovanie hrudneho kosa co je velmi dobre pri treningu stehien hlavne po odcviceni stehien.
Dakujem za uznanie, na lytkach makam dostatocne, niekedy mam svalovicu 3-4 dni na nich.

Ok teda pec-dec prec a pullover dostatocne nizko cinku spustat, krcit mierne ruky a zadok tlacit naspodok spravne?
Robieval som ho hlavne za kazdou seriou drepu povecme 3-4 serie po 12 opakovani ale isiel som s vahou piramidovo hore. Takze tedaz budu mensie vahy, 15-20 opakovani a az po ukonceni drepov?
Ano ruky mierne pokrcene inak si poseres klby aj úpony ano zadok dolu tlacit nie hore.Pullover je viac variant bud medzi seriami na drepoch, alebo po nich, alebo po ukonceni prednych stehien alebo na konci treningu dajme tom aj po odcviceni hamstringov.Tam ti staci konstantna vaha je to na vydychanie netreba zatazovat.
Užívateľov profilový obrázok
Od kates33
#30115
Zdravím vás. Chcem sa s vami podeliť o skúsenosti s používaním bylín pri rysovaní tela a ako pomohli môjmu priateľovi. Na začiatku jeho cesty bol veľký záujem a hľadanie informácií. Venovala som veľa času prezeraniu rôznych článkov a získavaniu dôležitých návodov, ktoré sa venovali práve tejto téme. Narazila som na jeden veľmi zaujímavý článok https://www.eslim.sk/bylinky-s-ktorymi- ... schudnete/, ktorý určite odporúčam prečítať v tomto smere aj vám. Dozvedeli sme sa, že napríklad bylinky ako bazalka, alchemilka alebo ženšen môžu zvýšiť svalovú regeneráciu a posilniť celkový stav svalového tkaniva. Môj priateľ začal experimentovať s niektorými z týchto bylín a postupne zaznamenal pozitívne zmeny. Pre neho to bol veľký objav, pretože okrem vplyvu na jeho svaly, bylinky tiež pomohli v boji proti zápalom a zvýšili celkovú odolnosť jeho organizmu, aj v prípade regenerácie po tréningoch. Jeho rysovanie svalov dokázala podporiť teda aj takáto forma. Či už išlo o kombináciu zdravšieho stravovania, dostatočného oddychu v spojení s užívaním niektorých bylín, pomohlo to. Každopádne verím, že vám táto naša skúsenosť pomôže a pokiaľ máte aj vy nejaké overené typy alebo triky, pokojne sa o ne podeľte. Prajem pekný zvyšok dňa. :)
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]