Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od freestyler
#15063
Ok takze na zaciatok chcem povedat ze pred 2 tyzdnami som zacal posilovat s osobnym trenerom, 3x do tyzdna, rano jem tvaroh s bielkom, vlockami, hrozienkami a ovocim, okrem toho jem kuracie meso a cierne pecivo

Doteraz som nikdy nemal ziadnu kondicku, nikdy som necvicil ani nic, takze som zacinal s lahkymi cinkami a trener mi zvysuje resp. znizuje vahy podla mojich moznosti.

Zacinan s lahkymi cinkami na ramena, ruky a chrbat. nohy a brucho zvladam viac. Kamarat hovoril ze emu jeho osobny trener dal hned na prvom treningu tu praqzdnu 20kg cinku a mal svalovu horucku. Ma to tak byt? Je moj trener na mna prilis jemny? Mal by som sa viac snazit alebo pomaly zvysovat vahy?

Na zaciatku som mal svalovicu, po 3. treningu som uz ani nemal nejaku extra svalovicu, trochu ma boleli svali ale nic strasne. Je to znak toho ze cvicim slabo? Okrem toho, ja to mam tak ze pondelok mi trener vyclenil cviky na urcite casti tela, v stredu na ine a v piatok na ine.

Chcel by som keby ste mi napisali co mate s tym skusenosti co si o tom nyslite. Dik

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15065
freestyler napísal:Ok takze na zaciatok chcem povedat ze pred 2 tyzdnami som zacal posilovat s osobnym trenerom, 3x do tyzdna, rano jem tvaroh s bielkom, vlockami, hrozienkami a ovocim, okrem toho jem kuracie meso a cierne pecivo

Doteraz som nikdy nemal ziadnu kondicku, nikdy som necvicil ani nic, takze som zacinal s lahkymi cinkami a trener mi zvysuje resp. znizuje vahy podla mojich moznosti.

Zacinan s lahkymi cinkami na ramena, ruky a chrbat. nohy a brucho zvladam viac. Kamarat hovoril ze emu jeho osobny trener dal hned na prvom treningu tu praqzdnu 20kg cinku a mal svalovu horucku. Ma to tak byt? Je moj trener na mna prilis jemny? Mal by som sa viac snazit alebo pomaly zvysovat vahy?

Na zaciatku som mal svalovicu, po 3. treningu som uz ani nemal nejaku extra svalovicu, trochu ma boleli svali ale nic strasne. Je to znak toho ze cvicim slabo? Okrem toho, ja to mam tak ze pondelok mi trener vyclenil cviky na urcite casti tela, v stredu na ine a v piatok na ine.

Chcel by som keby ste mi napisali co mate s tym skusenosti co si o tom nyslite. Dik
pocuvaj svojho trenera, je lepsie zacinat zlahka aby sa telo adaptovalo na urcitu zataz a postupne budes pridavat. Vyhnes sa tym tiez tazkej svalovici a podobne.
Ci uz ides trening zamerany na jednotlive partie alebo fullbody je skoro jedno. Ja by som na zaciatok skor dal fullbody, ale to je len moj nazor. A na sposobe ktorym cvicis ty nie je nic zle, to uz zalezi od trenera ktory sposob ti prideli.
#15076
whoo napísal:
freestyler napísal:Ok takze na zaciatok chcem povedat ze pred 2 tyzdnami som zacal posilovat s osobnym trenerom, 3x do tyzdna, rano jem tvaroh s bielkom, vlockami, hrozienkami a ovocim, okrem toho jem kuracie meso a cierne pecivo

Doteraz som nikdy nemal ziadnu kondicku, nikdy som necvicil ani nic, takze som zacinal s lahkymi cinkami a trener mi zvysuje resp. znizuje vahy podla mojich moznosti.

Zacinan s lahkymi cinkami na ramena, ruky a chrbat. nohy a brucho zvladam viac. Kamarat hovoril ze emu jeho osobny trener dal hned na prvom treningu tu praqzdnu 20kg cinku a mal svalovu horucku. Ma to tak byt? Je moj trener na mna prilis jemny? Mal by som sa viac snazit alebo pomaly zvysovat vahy?

Na zaciatku som mal svalovicu, po 3. treningu som uz ani nemal nejaku extra svalovicu, trochu ma boleli svali ale nic strasne. Je to znak toho ze cvicim slabo? Okrem toho, ja to mam tak ze pondelok mi trener vyclenil cviky na urcite casti tela, v stredu na ine a v piatok na ine.

Chcel by som keby ste mi napisali co mate s tym skusenosti co si o tom nyslite. Dik
pocuvaj svojho trenera, je lepsie zacinat zlahka aby sa telo adaptovalo na urcitu zataz a postupne budes pridavat. Vyhnes sa tym tiez tazkej svalovici a podobne.
Ci uz ides trening zamerany na jednotlive partie alebo fullbody je skoro jedno. Ja by som na zaciatok skor dal fullbody, ale to je len moj nazor. A na sposobe ktorym cvicis ty nie je nic zle, to uz zalezi od trenera ktory sposob ti prideli.
nezbývá než souhlasit, pokuď někdo dělá trenéra, asi ví co dělá a osobní trenér by měl mít ke každému klientu individuální přístup a vše by mu měl dělat "šitý" na míru. ale cokoliv co se s tebou děje (svalová horečka, přetrénování, nebo naopak nedostatečné tréninky) tak vše by jsi mu měl říkat a on by měl podle toho upravovat tvoje cvičení :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15086
freestyler napísal:Ok takze na zaciatok chcem povedat ze pred 2 tyzdnami som zacal posilovat s osobnym trenerom, 3x do tyzdna, rano jem tvaroh s bielkom, vlockami, hrozienkami a ovocim, okrem toho jem kuracie meso a cierne pecivo

Doteraz som nikdy nemal ziadnu kondicku, nikdy som necvicil ani nic, takze som zacinal s lahkymi cinkami a trener mi zvysuje resp. znizuje vahy podla mojich moznosti.

Zacinan s lahkymi cinkami na ramena, ruky a chrbat. nohy a brucho zvladam viac. Kamarat hovoril ze emu jeho osobny trener dal hned na prvom treningu tu praqzdnu 20kg cinku a mal svalovu horucku. Ma to tak byt? Je moj trener na mna prilis jemny? Mal by som sa viac snazit alebo pomaly zvysovat vahy?

Na zaciatku som mal svalovicu, po 3. treningu som uz ani nemal nejaku extra svalovicu, trochu ma boleli svali ale nic strasne. Je to znak toho ze cvicim slabo? Okrem toho, ja to mam tak ze pondelok mi trener vyclenil cviky na urcite casti tela, v stredu na ine a v piatok na ine.

Chcel by som keby ste mi napisali co mate s tym skusenosti co si o tom nyslite. Dik
Mas osobneho trenera preco nediskutujes tieto zalezitosti s nim? On je za to plateny pokial viem. Alebo sem pises preto aby som ho tu pred vsetkymi zhodil? Co je to za trenera ked sa sem obracias a platis mu za to?
#15088
vlastomenn napísal:
freestyler napísal:Ok takze na zaciatok chcem povedat ze pred 2 tyzdnami som zacal posilovat s osobnym trenerom, 3x do tyzdna, rano jem tvaroh s bielkom, vlockami, hrozienkami a ovocim, okrem toho jem kuracie meso a cierne pecivo

Doteraz som nikdy nemal ziadnu kondicku, nikdy som necvicil ani nic, takze som zacinal s lahkymi cinkami a trener mi zvysuje resp. znizuje vahy podla mojich moznosti.

Zacinan s lahkymi cinkami na ramena, ruky a chrbat. nohy a brucho zvladam viac. Kamarat hovoril ze emu jeho osobny trener dal hned na prvom treningu tu praqzdnu 20kg cinku a mal svalovu horucku. Ma to tak byt? Je moj trener na mna prilis jemny? Mal by som sa viac snazit alebo pomaly zvysovat vahy?

Na zaciatku som mal svalovicu, po 3. treningu som uz ani nemal nejaku extra svalovicu, trochu ma boleli svali ale nic strasne. Je to znak toho ze cvicim slabo? Okrem toho, ja to mam tak ze pondelok mi trener vyclenil cviky na urcite casti tela, v stredu na ine a v piatok na ine.

Chcel by som keby ste mi napisali co mate s tym skusenosti co si o tom nyslite. Dik
Mas osobneho trenera preco nediskutujes tieto zalezitosti s nim? On je za to plateny pokial viem. Alebo sem pises preto aby som ho tu pred vsetkymi zhodil? Co je to za trenera ked sa sem obracias a platis mu za to?
přesně tak, mít svého trenéra kterého si platim, tak bych ho řádně "zapřáhnul"!
#15091
Samozrejme treba najma komunikovat so svojim trenerom, ked ho uz mas. A s nim predovsetkym riesit vsetky problemy, ak nie si s nim spokojny potom ho vymen. A kludne mu povedz preco ho menis, lebo aj on je len clovek a ma pravo na chyby.
#15103
Mne ide o to ze ja mam trenera, ktory mi dava cviky ktore zvladam a pomaly mi zvysuje vahy. A kamos ma trenera ktory mu od zaciatku nakladal velke vahy. Takze som chcel pocut vas nazor. Co si myslite ze je lepsie. Myslim tych, ktory maju s posilovanim skusenosti. Ja si tiez myslim ze moj trener robi dobre ze mi postupne zvysuje vahy kedze len zacinam, ale kamos mi hovoril ze si mam hned zobrat tu 20kg prazdnu cinku a musim mat na druhy den svalovu hocucku
#15104
Najal som si ho a platim ho lebo som v podstate ani nevedel, ktory nastroj v posilke je na co, tak on mi vzdy vsetko vysvetli a nastavuje mi vahy a pyta sa ma ci je to prilis moc alebo prilis slabe, pomaha mi s cinkami a tak. Ale niekedy mam pocit ze by mohol mat aj vyssie vahy a ze by som zvladol aj tvrdsie cvicenie, aby som skorej videl nejaky pokrok. On je velmi mily a taktny a vychadza mi maximalne v ustrety ale moj kamarat vo mne vzbudil pochybnosti ze je na mna prilis makky
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15106
freestyler napísal:Mne ide o to ze ja mam trenera, ktory mi dava cviky ktore zvladam a pomaly mi zvysuje vahy. A kamos ma trenera ktory mu od zaciatku nakladal velke vahy. Takze som chcel pocut vas nazor. Co si myslite ze je lepsie. Myslim tych, ktory maju s posilovanim skusenosti. Ja si tiez myslim ze moj trener robi dobre ze mi postupne zvysuje vahy kedze len zacinam, ale kamos mi hovoril ze si mam hned zobrat tu 20kg prazdnu cinku a musim mat na druhy den svalovu hocucku
Vahu treba vzdy pouzit taku z ktorou zvladnes dany pocet opakovani cize si to treba najprv vyskusat otestovat sa a tak trenovat. Ked zacinas urcite si nadas na benchpress 100kg pre pocet napr. 10 opakovani. Kolko zvladnes to ja uz neviem kedze nestojim pri tebe. Svalova horucka dotycny asi nevie ani co je. Ak by si to dotiahol az na stadium svalovej horucky tak to je naznak pretazenia pretrenovania svalu. O tomto probleme cize svalovej horucke som uz na fore pisal.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15107
freestyler napísal:Najal som si ho a platim ho lebo som v podstate ani nevedel, ktory nastroj v posilke je na co, tak on mi vzdy vsetko vysvetli a nastavuje mi vahy a pyta sa ma ci je to prilis moc alebo prilis slabe, pomaha mi s cinkami a tak. Ale niekedy mam pocit ze by mohol mat aj vyssie vahy a ze by som zvladol aj tvrdsie cvicenie, aby som skorej videl nejaky pokrok. On je velmi mily a taktny a vychadza mi maximalne v ustrety ale moj kamarat vo mne vzbudil pochybnosti ze je na mna prilis makky
Este len zacinas cize nemozes busit do seba maximum kedze sa este len zoznamujes zo zatazou dokonca sa zoznamujes spravne zvladat techniku a samozrejme musis sa naucit kde a aky sval konkretne trenovat a naucit sa svaly ovladat. To je na dlhsiu dobu cize na par mesiacov urcite.
#15108
freestyler napísal:Mne ide o to ze ja mam trenera, ktory mi dava cviky ktore zvladam a pomaly mi zvysuje vahy. A kamos ma trenera ktory mu od zaciatku nakladal velke vahy. Takze som chcel pocut vas nazor. Co si myslite ze je lepsie. Myslim tych, ktory maju s posilovanim skusenosti. Ja si tiez myslim ze moj trener robi dobre ze mi postupne zvysuje vahy kedze len zacinam, ale kamos mi hovoril ze si mam hned zobrat tu 20kg prazdnu cinku a musim mat na druhy den svalovu hocucku
tak v tomto pripade mam pre Teba jednoduchu radu, pocuvaj trenera a hlavne mu hovor o svojich pocitoch, jak pocas treningu tak po nom
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]