Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#3736
v skole ma casto hukaju ze vela jem a ze mam velke brucho pri com to vobec neni pravda.moje brucho je priemerne :D :D :D a pomaly na nom vidiet kocky. aby svaly spravne rastli tak potrebuju dostatocne mnozstvo bielkovin ktore nezsikate niak inak ako jedenim...velkym jedenim..aby vase svasltvo rastlo tak by ste mali denne zjest aspon 2g bielkov na kazde vase kilo..cize taky 70 kg chlapec by mal zjest 14g bielkovin denne...mnohi sa spoliehaju ze ich od jedenia zachrania rozne vyzivive doplnky ale mylia sa...vyzivove doplnky su drahe jak hovado a hovno pomozu...zaklad je jest..vela jest a hlavne jedlo s vysokym obsohom bielkovim cize maso a podobne,,ak by ste mi chceli nieco napisat tak mi pls poslite spravu

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#3742
Peko ale v saláme a 10 rohlíkoch nenajdes moc bielkovin , ba naopak, máš tam ešte viac tukov a sacharidov :a29
Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#3744
ale to este nevadi....najskor treba mat svaly a potom zacat chudnut...ale mne je to jedno...ja jem co mi chutii.....ale najskor si musis dopriat vela jedla-vela biekoviiiin a potom zacat chudnut..a vsak chudnut sa da aj sportovanim
:a29 :a7
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#3746
ale v rohlíkoch a saláme, v slanine a klobáse máš bielkovín len minimum :a12 tieto jedlá , a zopár iných by si mal zo svojho jedálnička vyškrtnúť... :a29 ...ak chceš mať pevné brucho
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3749
o brucho sa mi nejedna... brucho mam v tehlickach...
skor by som chcel nabrat iba do urcitych partii a to sa neda :/
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3896
nerieš čo ti hovoria v škole.....nerobíš to predsa pre nich
inak tú stravu by som tiež vylepšil a určite by to nešlo len do brucha
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3911
strava musi byt upravena skus si ju upravit a uvidis ze pojdes aj lepsie hore :) a brucho ostane rovnake :)
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]