Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Migi
#25367
Chcel by som vedieť váš názor na tréningový plán 300 (bol použitý vo filme 300)
Sťahovanie kladky napnutými pažami
Mrtvy ťah s natiahnutými nohami
Kliky
Drep s činkou
Skracovačky
Bicepsový zdvih s činkou
Je to 1+1 a dĺžka tréningu je 21 dní. Tak ak by mal niekto skúsenosti s týmto planom mohol by mi o tom popísať. Ale zas našiel som aj iný plán tak neviem čo je pravda.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#25368
Migi napísal:Chcel by som vedieť váš názor na tréningový plán 300 (bol použitý vo filme 300)
Sťahovanie kladky napnutými pažami
Mrtvy ťah s natiahnutými nohami
Kliky
Drep s činkou
Skracovačky
Bicepsový zdvih s činkou
Je to 1+1 a dĺžka tréningu je 21 dní. Tak ak by mal niekto skúsenosti s týmto planom mohol by mi o tom popísať. Ale zas našiel som aj iný plán tak neviem čo je pravda.
Tie tréningy čo boli údajne použité v rôznych filmoch, resp. pred filmom by som nebral až tak vážne. Nehovorím, že všetky sú úplne zle. Ak k tomu prihodíš kvalitné jedlo tak nejaké výsledky by sa dostaviť mali. No nevidím nejaký extra dôvod sa do takýchto tréningov púšťať, zvlášť keď je množstvo iných a lepších, ktoré ti dodajú väčší stimul. Prípadne skúsenejší jedinec si vie tréning zostaviť sám, podľa svojich pocitov a vedomostí o samom sebe.
:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od protein4you
#25371
Sparta na to isla dobre :) vyber cvikov je fajn ak by sa to cvicilo ako kruhovy trening s minimalnymi pauzami, ak by to ale malo byt zamerane na silu, alebo objem, chybaju mi tam dalsie zakladne cviky napriklad bench, zhyby. Tiez je dvolezite tam zakomponovat nejaku progresivitu, nech to nieje nuda, napriklad zvisovat zatazenie, alebo pocet opakovani pocas 21 dni.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]