Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#2203
je to velmi dobry treningovy system ale strasne narocny vydrzal som pri nom asi mesiac a pol...poviem vam najtahsie bolo naucit sa znasat bolest a nepoddavat sa jej proste na nu nemysliet...a po kazdom treningu noh som zvracal...ale po takomto treningu nasledovali 3 dni volna pocas ktorych som len zral a spal a puchol som ako pampuch ..takze je to ucinne ale neradim skusat zaciatocnikom

Reklama

Reklama

#9572
FitPotreby.sk napísal:kua co ste terminatori? :a28
to uz musi byt jaka pecka ked sa dovracias po treningu
a chodit sa da? po takom treningu noh?
sak ja ked dam legpress, chodim jak posraty a po schodoch stvornozky :a11
mne byva tiez zle ked davam superserie na nohy. este som sa nedovracal teda, ale zle mi byva... neviem cim su nohy take vynimocne ze mi je zle len po nich. ked cvicim superserie prsia alebo chrbat tak pohoda len som unaveny jak svina, ale po nohach mi je zle od zaludka.
#9586
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:kua co ste terminatori? :a28
to uz musi byt jaka pecka ked sa dovracias po treningu
a chodit sa da? po takom treningu noh?
sak ja ked dam legpress, chodim jak posraty a po schodoch stvornozky :a11
mne byva tiez zle ked davam superserie na nohy. este som sa nedovracal teda, ale zle mi byva... neviem cim su nohy take vynimocne ze mi je zle len po nich. ked cvicim superserie prsia alebo chrbat tak pohoda len som unaveny jak svina, ale po nohach mi je zle od zaludka.
mne sa odkrvuje hlava, sa mi zacne zahmlievat, ked sa rychlo postavim trebars z legpressu
#9591
FitPotreby.sk napísal:mne sa odkrvuje hlava, sa mi zacne zahmlievat, ked sa rychlo postavim trebars z legpressu
obcas sa to stane aj mne pri roznych cvikoch, no je to sranda ked sa ti to stane este s cinkou v rukach alebo dobre nalozenym leg pressom :a11
#9595
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:mne sa odkrvuje hlava, sa mi zacne zahmlievat, ked sa rychlo postavim trebars z legpressu
obcas sa to stane aj mne pri roznych cvikoch, no je to sranda ked sa ti to stane este s cinkou v rukach alebo dobre nalozenym leg pressom :a11
:a11 no to je fakt, treba si davat na to pozor, pri mrtvom tahu som raz skoro rozbil hlavou zrkadlo oproti :a11
#9597
FitPotreby.sk napísal:
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:mne sa odkrvuje hlava, sa mi zacne zahmlievat, ked sa rychlo postavim trebars z legpressu
obcas sa to stane aj mne pri roznych cvikoch, no je to sranda ked sa ti to stane este s cinkou v rukach alebo dobre nalozenym leg pressom :a11
:a11 no to je fakt, treba si davat na to pozor, pri mrtvom tahu som raz skoro rozbil hlavou zrkadlo oproti :a11
ja mam vzdy pri sebe lavicku lebo sa mi to stava po kazdej serii DL :a11 musi byt istota
#9601
FitPotreby.sk napísal:kua co ste terminatori? :a28
to uz musi byt jaka pecka ked sa dovracias po treningu
a chodit sa da? po takom treningu noh?
sak ja ked dam legpress, chodim jak posraty a po schodoch stvornozky :a11

vies co ti poviem? odkedy cvicim hit sa mi chce grcat aj pri chrbte a ramenach
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11554
co si mislite je to dobry treningovi plan?
Tréning



Den 1:
Prsa:
* supersérie: Rozpažování na stroji Pec Deck - 1 série/6-10 opakování
Šikmý tlak na stroji, nebo na MP - 1 série/6-10 opakování
Záda:
* supersérie: Pullover na přístroji, nebo s jednoručkou /vleže na lavici, ne napříč/ - 1 série/6-10 opakování Stahování kladky podhmatem - 1 série/6-10 opakování
* Mrtvý tah - 1 série/6-10 opakování



DEN 2:
Kvadriceps:
* Supersérie: Přednožování - 1série/6-10 opakování
Dřepy na multipressu - 1 série/6-10 opakování

Lýtka:
* Výpony ve stoji - 1 série/12-20 opakování



DEN 3
Ramena, ruce:
* Supersérie: upažování na přístroji, příp. s jednoručkami - 1 série/6-10 opakování
rozpažování v předklonu, na stroji nebo jednoručky - 1 série/6-10
opakování * Supersérie: stahování kladky nebo francouzský tlak - 1 série/6-10
opakování kliky na bradlech - 1 série/6-10 opakování
* bicepsový zdvih na stroji, příp. s činkou - 1 série/6-10 opakování
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11560
joker28 napísal: nevytvaraj dalsiu temu, bez toho aby si si pozrel obsah fora!! a ano, heavy duty je to vyborny trening, ale venuj dostatocnu pozornost strave a regeneracii :a10
Temu som presunul.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11561
david jacko napísal:co si mislite je to dobry treningovi plan?
Treba si v prvom rade kuknut ci uz jestvuje tema na ktoru chces pisat a potom to tam hodit.Nic sa nedeje presunul som to sem aj ked uz su na HEAVY DUTY 4 temy ktore pravdepodobne zlucim. Takymto systemom trenovat je uz pre vyspelych cvicencov na sutaznej urovni a dokonale ovladanim svojho tela aby si dokazal vystavit a napumpovat sval par seriami cim sa daju aj uzivanim niektorymi latkami pri ktorych uz pri rozcviceni je sval na prasknutie.
Od joker28
#11562
vlastomenn napísal:
joker28 napísal: nevytvaraj dalsiu temu, bez toho aby si si pozrel obsah fora!! a ano, heavy duty je to vyborny trening, ale venuj dostatocnu pozornost strave a regeneracii :a10
Temu som presunul.
mudro :a22 aspon to tu zostane prehladne :a113
#13673
Dobry chcel by som sa opytat či je tento trening vhodny aj ked mi niektore partie zaostavaju( prsia chrbat) cvicim dva roky tak by som tento trening chcel vyskusat ale rozmyslal som ci by sa to nedalo neak upravit co sa tyka tej 3dnovej pauzy. Ci by sa to nedalo zredukovat ta 1 den ta pauza ze by som cvicil kazdy druhy den. Alebo este ci by sa nedalo ze vkuse 4 dni cvicit a potom 3 dni pauza. Co si o tom myslite ?
#13678
Thraxuz napísal:Dobry chcel by som sa opytat či je tento trening vhodny aj ked mi niektore partie zaostavaju( prsia chrbat) cvicim dva roky tak by som tento trening chcel vyskusat ale rozmyslal som ci by sa to nedalo neak upravit co sa tyka tej 3dnovej pauzy. Ci by sa to nedalo zredukovat ta 1 den ta pauza ze by som cvicil kazdy druhy den. Alebo este ci by sa nedalo ze vkuse 4 dni cvicit a potom 3 dni pauza. Co si o tom myslite ?
Jasne ze sa da.Uprava treningu sa da urobit podla vlastneho uvazenia ale system musi byzt dodrzany cize zhumplovanie svalu par seriami. Tento system je vhodny aj na slabe partie cim vlastne ich restartnes zmenou a je vyhodnejsie sval sokovat menej seriami ako nekonecnymi seriami ktorymi ich mozes skor spalovat. Ele toto je vsetko individualne zalezi na genetike aj ako je sval stavany atd. A hlavne to chce cas.
#13705
Thraxuz napísal:Dobry chcel by som sa opytat či je tento trening vhodny aj ked mi niektore partie zaostavaju( prsia chrbat) cvicim dva roky tak by som tento trening chcel vyskusat ale rozmyslal som ci by sa to nedalo neak upravit co sa tyka tej 3dnovej pauzy. Ci by sa to nedalo zredukovat ta 1 den ta pauza ze by som cvicil kazdy druhy den. Alebo este ci by sa nedalo ze vkuse 4 dni cvicit a potom 3 dni pauza. Co si o tom myslite ?
Vsetky treningove plany su univerzalne a kazdy by si ich mal prisposobit podla roznych skutocnosti a zohladnit v nich aky som somatotyp, ako reagujem na rozne potraviny, ako rychlo regenerujem a podobne
#14544
1.Den 1
2.volno
3.volno
4.volno
5.Den 2
6.volno
7.volno
8.volno
9.Den 3
10.volno
11.volno
12.volno
13-opakuje sa tréning začínajúc dňom 1

Den 1:
Prsa:
* supersérie: Rozpažování na stroji Pec Deck - 1 série/6-10 opakování
Šikmý tlak na stroji, nebo na MP - 1 série/6-10 opakování
Záda:
* supersérie: Pullover na přístroji, nebo s jednoručkou /vleže na lavici, ne napříč/ - 1 série/6-10 opakování Stahování kladky podhmatem - 1 série/6-10 opakování
* Mrtvý tah - 1 série/6-10 opakování
DEN 2:
Kvadriceps:
* Supersérie: Přednožování - 1série/6-10 opakování
Dřepy na multipressu - 1 série/6-10 opakování

Lýtka:
* Výpony ve stoji - 1 série/12-20 opakování
DEN 3
Ramena, ruce:
* Supersérie: upažování na přístroji, příp. s jednoručkami - 1 série/6-10 opakování
rozpažování v předklonu, na stroji nebo jednoručky - 1 série/6-10
opakování * Supersérie: stahování kladky nebo francouzský tlak - 1 série/6-10
opakování kliky na bradlech - 1 série/6-10 opakování
* bicepsový zdvih na stroji, příp. s činkou - 1 série/6-10 opakování
Cvicili ste HIT trening takymto sposobom?
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]