Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od tomike97
#29854
Chlapi pozdravujem. Obraciam sa na vás s prosbou o rady, nakoľko lekár ma vybavil so slovami “treba si zvyknúť”. O čo ide. Posledný rok sa cítim celkom pod psa. Úbytok energie, libido takmer na nule, erektylna disfunkcia, nízka chuť do života, tuk (už zhodený), hlavne na bruchu a hrudníku, podľa google príznaky nízkeho TST. Bol som na testy, tie ukázali že celkový mám na 12.92 nmol/l a voľný na 42.21 pmol/l , estradiol na 160.4 pmol/l. Mám 25 rokov, 193cm a 95kg, stravujem sa dobre, žijem aktívny život, posilka 5x týždeň, nejaká turistika alebo kolektívny šport pomedzi to, spím dobre, vitamíny všetky v poriadku, poskúšal som kadejaké “naturalne” TST boostre avšak bez úspechu, a tak som sa dostal k TRT. Avšak nemám nikoho v okoli kto by mi vedel poradiť. Zatiaľ som len došiel k tomu že teoreticky by bolo najlepšie injekčne 50mg 2x týždenne, avšak niektorí odporúčajú nejaké HCG, poprípade inhibítory aromatazy a to už netuším čo je. Rad by som sa vyhol nejakým závažným vedľajším účinkom ak nejaké sú, nemám súťažne ambície, chcem len kvalitu života na akú som bol zvyknutý. Za každú radu budem vďačný.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29855
tomike97 napísal:
10 Apr 2023, 19:03
Chlapi pozdravujem. Obraciam sa na vás s prosbou o rady, nakoľko lekár ma vybavil so slovami “treba si zvyknúť”. O čo ide. Posledný rok sa cítim celkom pod psa. Úbytok energie, libido takmer na nule, erektylna disfunkcia, nízka chuť do života, tuk (už zhodený), hlavne na bruchu a hrudníku, podľa google príznaky nízkeho TST. Bol som na testy, tie ukázali že celkový mám na 12.92 nmol/l a voľný na 42.21 pmol/l , estradiol na 160.4 pmol/l. Mám 25 rokov, 193cm a 95kg, stravujem sa dobre, žijem aktívny život, posilka 5x týždeň, nejaká turistika alebo kolektívny šport pomedzi to, spím dobre, vitamíny všetky v poriadku, poskúšal som kadejaké “naturalne” TST boostre avšak bez úspechu, a tak som sa dostal k TRT. Avšak nemám nikoho v okoli kto by mi vedel poradiť. Zatiaľ som len došiel k tomu že teoreticky by bolo najlepšie injekčne 50mg 2x týždenne, avšak niektorí odporúčajú nejaké HCG, poprípade inhibítory aromatazy a to už netuším čo je. Rad by som sa vyhol nejakým závažným vedľajším účinkom ak nejaké sú, nemám súťažne ambície, chcem len kvalitu života na akú som bol zvyknutý. Za každú radu budem vďačný.
Nejvíc bych ti doporučil cypionat nebo enanthat a aplikovat každý den 25mg-30mg s delší inzulinkou. Budeš mít krásně stabilní a vyrovnanou hladinu. A mít po ruce kdyby náhodou anti estrogen a cyklovat hcg každé 2-3 měsíce. Můžeš i podle velikosti varlat. Každá chlap pozná, když se mu zmenší nějak víc. Ve výsledku budeš příjimat týdne 175 mg a nebo 210 mg. Já bych na tvém místě zvolil 210mg nabereš i nějaké svaly a furt je to dost bezpečná dávka.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29856
phantomgear napísal:
11 Apr 2023, 09:26
tomike97 napísal:
10 Apr 2023, 19:03
Chlapi pozdravujem. Obraciam sa na vás s prosbou o rady, nakoľko lekár ma vybavil so slovami “treba si zvyknúť”. O čo ide. Posledný rok sa cítim celkom pod psa. Úbytok energie, libido takmer na nule, erektylna disfunkcia, nízka chuť do života, tuk (už zhodený), hlavne na bruchu a hrudníku, podľa google príznaky nízkeho TST. Bol som na testy, tie ukázali že celkový mám na 12.92 nmol/l a voľný na 42.21 pmol/l , estradiol na 160.4 pmol/l. Mám 25 rokov, 193cm a 95kg, stravujem sa dobre, žijem aktívny život, posilka 5x týždeň, nejaká turistika alebo kolektívny šport pomedzi to, spím dobre, vitamíny všetky v poriadku, poskúšal som kadejaké “naturalne” TST boostre avšak bez úspechu, a tak som sa dostal k TRT. Avšak nemám nikoho v okoli kto by mi vedel poradiť. Zatiaľ som len došiel k tomu že teoreticky by bolo najlepšie injekčne 50mg 2x týždenne, avšak niektorí odporúčajú nejaké HCG, poprípade inhibítory aromatazy a to už netuším čo je. Rad by som sa vyhol nejakým závažným vedľajším účinkom ak nejaké sú, nemám súťažne ambície, chcem len kvalitu života na akú som bol zvyknutý. Za každú radu budem vďačný.
Nejvíc bych ti doporučil cypionat nebo enanthat a aplikovat každý den 25mg-30mg s delší inzulinkou. Budeš mít krásně stabilní a vyrovnanou hladinu. A mít po ruce kdyby náhodou anti estrogen a cyklovat hcg každé 2-3 měsíce. Můžeš i podle velikosti varlat. Každá chlap pozná, když se mu zmenší nějak víc. Ve výsledku budeš příjimat týdne 175 mg a nebo 210 mg. Já bych na tvém místě zvolil 210mg nabereš i nějaké svaly a furt je to dost bezpečná dávka.
Další možnost je zajít za svým doktorem a říct mu že budeš nebo že užíváš TRT a že bys chtěl chodit na kontroli krve, zda je všechno v normě. Připadně ideálně najít doktora co se v tom vyzná a neni retardovaný k.... co ti řekne, že umřeš a že rakovina a další nesmysly.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29858
tomike97 napísal:
11 Apr 2023, 18:37
To HCG ma aj nejaký konkrétny obchodný názov alebo si stačí opýtať HCg? Ďakujem.
Záleží od koho to kupuješ. Ale ano říká se tomu hcg pod tímto to zná každý.
Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...