Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od Miroorim
#28191
Ahojte, pridavam sem moj trening: 1. Den : Stehna, Prsia, Triceps, Lytka. Drep vpredu 5x5 , Predkopavanie a zakopavanie kombinovana seria 3x8. Tlak rovna lavicka 5x5, kliky na bradlach 5x8, pullover 3x8, rozpazovanie na sikmej lav. 3x8. Tlak na uzko 5x8, fancuzky tlak v sede 3x8, francuzky v lahu 3x8. Vypon v stoji 5x8. 2. Den: Chrbat, Ramena, Biceps, Brucho. Zhyby 5x5, Pritah T-os 5x5, Mrtvy tah 3x5, Pritah v predklone s jednoruckami 3x12. Tlak v sede 5x5, upaz. v stoji a upaz. v predkl. 3x8, Pritah v stoji na uzko 3x8. Biceps v stoji s velkou cinkou 5x5, biceps v sede na sikmej 5x8, kladivo zdvih 3x8, klopenie zap. 3x8. Skracovacky 1x50, dvihanie noh v lahu 1x50.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28192
Co je to za trening? Co tym treningom chces docielit a ako casto ho striedas? Ides 2 dni po sebe alebo mas medzi nimi prestavku?
Ja osobne nikdy nepreferujem dve velke partie v jeden den. Ako mas ty v jeden den stehna a prsia.
Užívateľov profilový obrázok
Od Miroorim
#28193
Trénujem 1 + 2. Treba si to vyskúšať no nikoho nenútim... Trénujem takto z časového obmedzenia, niekedy len 2 x za týždeň. Zatiaľ mi to vyhovuje a z času na čas niečo zmením. Tiež som trénoval veľkú a malú svalovú partiu a je to určite lepšia voľba., no nemám moc času....
Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28194
Nemusi to byt zle pokial medzi treningami dokazes dostatocne zregenerovat. Ak ti to vyhovuje nevidim v tom ziadny problem. Len si pritom treba uvedomit, ze v kratkom case ide vela energie prec a tu treba zasadne drzat vysoko.
Užívateľov profilový obrázok
Od Miroorim
#28195
Jasne, uplne s Vami suhlasim. Mozno to bude dobry trening pre niekoho kto chce svaly sokovat... Ja som zatial spokojny. Je to nieco odlisne od klasickych splitov
Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28199
Tak hlavne si si prisposobil moznostiam ake su. Ak k tomu pridas potrebne veci, ako je strava, spravne nacasovanie a podiel jednotlivych zloziek, dostatocnu regeneraciu, potom nevidim dovod preco by tento trening nemal fungovat. V kazdom pripade ale pride cas kedy je potrebne kazdy trening zmenit alebo zase prisposobit inym potrebam.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]