Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14824
vlastomenn napísal:Mne sa pri podavani BCAA lepsie trenovalo viac energie vacsia vitalita pri treningu. Nebol som nikdy zastanca BCAA ale zas sa knim vratim ked budem off (mimo cyklu).
pri treningu som to absolutne nepocitoval. Teda ziadny narast energie alebo nieco podobne, ale pritakych vysokych davkach ako som daval doteraz sa zlepsila ta regeneracia. Pri nizsich davkach (10g pred a 10g po) som necitil vobec nic...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14825
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Mne sa pri podavani BCAA lepsie trenovalo viac energie vacsia vitalita pri treningu. Nebol som nikdy zastanca BCAA ale zas sa knim vratim ked budem off (mimo cyklu).
pri treningu som to absolutne nepocitoval. Teda ziadny narast energie alebo nieco podobne, ale pritakych vysokych davkach ako som daval doteraz sa zlepsila ta regeneracia. Pri nizsich davkach (10g pred a 10g po) som necitil vobec nic...
Tu mas sapon zas priklad ze aj BCAA posobi u kazdeho individualne. Uzival som BCAA Extreme pure a zas sa len knim vratim.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14826
poznamka: zratal som si bielkoviny a sacharidy na kg hmotnosti. Bielkoviny: konstantne kazdy den 3,1g/kg, sacharidy: priemer 1,7g/kg (v zavislosti ci mam v dany den trening, pracovny den, vikend, atd.)
sacharidov sa mozno zda prilis malo, ale som zatial v pohode. Planujem este znizit po mesiaci na 1,5g/kg a zvisit bielkoviny na 3,5g/kg. Uvidim ako sa bude stracat tuk, podla toho sa prisposobim.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14828
vlastomenn napísal:
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Mne sa pri podavani BCAA lepsie trenovalo viac energie vacsia vitalita pri treningu. Nebol som nikdy zastanca BCAA ale zas sa knim vratim ked budem off (mimo cyklu).
pri treningu som to absolutne nepocitoval. Teda ziadny narast energie alebo nieco podobne, ale pritakych vysokych davkach ako som daval doteraz sa zlepsila ta regeneracia. Pri nizsich davkach (10g pred a 10g po) som necitil vobec nic...
Tu mas sapon zas priklad ze aj BCAA posobi u kazdeho individualne. Uzival som BCAA Extreme pure a zas sa len knim vratim.
no co uz, skoda ze u mna akurat zaberaju takto. Keby aspon neboli take drahe pretoze si ich nemozem dovolit v takychto davkach uzivat bez prestavky... By som daval vyplatu len na to.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14836
whoo napísal:
vlastomenn napísal:
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Mne sa pri podavani BCAA lepsie trenovalo viac energie vacsia vitalita pri treningu. Nebol som nikdy zastanca BCAA ale zas sa knim vratim ked budem off (mimo cyklu).
pri treningu som to absolutne nepocitoval. Teda ziadny narast energie alebo nieco podobne, ale pritakych vysokych davkach ako som daval doteraz sa zlepsila ta regeneracia. Pri nizsich davkach (10g pred a 10g po) som necitil vobec nic...
Tu mas sapon zas priklad ze aj BCAA posobi u kazdeho individualne. Uzival som BCAA Extreme pure a zas sa len knim vratim.
no co uz, skoda ze u mna akurat zaberaju takto. Keby aspon neboli take drahe pretoze si ich nemozem dovolit v takychto davkach uzivat bez prestavky... By som daval vyplatu len na to.
Uz som sa niekde na fore zmienoval o tom ze doplnkom treba venovat nadradenost cize ako na prve miesto treba dat vzdy proteinovy suplement a az potom podla financii podradovat ostatne...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14949
Dnes mala rekapitulacia uplinuleho tyzdna:
(14. den diety) Pokracujem v splite 3+1 zatial bez vacsich problemov aj ked uz sa dostavuje unava. Ale zato uz vidiet aj male vysledky. Trocha dost ma unavuju 2-3 hodinove treningy v pracovne dni a este k tomu ked si musim popritom aj varit, ale ked sa na to pozriem s nadhladom musim povedat ze to zatial zvladam podstatne lepsie ako minuly rok, ale som zvedavy ako to bude vypadat po piatom alebo siestom tyzdni...
zatial som urobil par zmien v jedalnicku. Ako som uz pisal ubral som z kazdej porcie 25g ryze teda ak bolo 100 teraz mam 75, ak 50 tak teraz je 25 atd.
vyradil som potreningovu glukozu kedze to robilo viac skody ako uzitku. Protein po treningu zostava cca 40g.
Dnesny trening: chrbat, biceps, lytka pauzy 1,5 - 2 minuty
chbat:
hrazda - 2x10xbw
1x8xbw+10kg
1x7xbw+10kg
1x10xbw
na hrazde sa mi v diete cvici lepsie ako v objemovke, nechapem to...
mrtvy tah - 1x10x60
1x10x100
2x4x140
pritahy VC v predklone - 1x10x60
1x10x80
1x8x90
1x10x80
stahovanie hornej kladky - 1x10x80 za hlavu
1x10x70 na prsia
1x9x80 na prsia

biceps:
bicepsovy zdvih JC - 1x10x16
4x8x20
pritahy hornych kladiek - 4x12x20kg

lytka:
vypony na legprese - 1x15x180
1x12x220
1x10x270
1x10x305
1x8x305
1x20x180
tu som striedal paty k sebe a paty od seba.

+35 minut bicykel
aktualna vaha 91,1kg
a zajtra ramena, nohy, brucho.. uz teraz sa mi nechce.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14952
whoo napísal:poznamka: zratal som si bielkoviny a sacharidy na kg hmotnosti. Bielkoviny: konstantne kazdy den 3,1g/kg, sacharidy: priemer 1,7g/kg (v zavislosti ci mam v dany den trening, pracovny den, vikend, atd.)
sacharidov sa mozno zda prilis malo, ale som zatial v pohode. Planujem este znizit po mesiaci na 1,5g/kg a zvisit bielkoviny na 3,5g/kg. Uvidim ako sa bude stracat tuk, podla toho sa prisposobim.
obdivuju tě že to máš takhle spočítaný, to počítáš přesně na gramy? myslim jídlo.
a tak veliký příjem bílkovin? no, myslim si že enormně zatěžuješ metabolismus (trávící systém, ledviny) ale hlavně to musí jít do tuků, né? protože plně využít denní dávku 3 gr/kg bílkoviny je nemožný strávit (respektive to nestrávíš, zbytečně se ti to prodraží)
a naopak nízký příjem sacharidů, nejsi unavený? jsi schopen dát dost tvrdý trénink? máš dost energie?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14954
Bielkoviny mozes o nieco znizit.Zbytocne vyhodene financie. staci max 2,5g/kg. Pokial nedavas sterace tak tolko bielkovin nemas sancu zabudovat.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14961
hruskamara napísal:
whoo napísal:poznamka: zratal som si bielkoviny a sacharidy na kg hmotnosti. Bielkoviny: konstantne kazdy den 3,1g/kg, sacharidy: priemer 1,7g/kg (v zavislosti ci mam v dany den trening, pracovny den, vikend, atd.)
sacharidov sa mozno zda prilis malo, ale som zatial v pohode. Planujem este znizit po mesiaci na 1,5g/kg a zvisit bielkoviny na 3,5g/kg. Uvidim ako sa bude stracat tuk, podla toho sa prisposobim.
obdivuju tě že to máš takhle spočítaný, to počítáš přesně na gramy? myslim jídlo.
a tak veliký příjem bílkovin? no, myslim si že enormně zatěžuješ metabolismus (trávící systém, ledviny) ale hlavně to musí jít do tuků, né? protože plně využít denní dávku 3 gr/kg bílkoviny je nemožný strávit (respektive to nestrávíš, zbytečně se ti to prodraží)
a naopak nízký příjem sacharidů, nejsi unavený? jsi schopen dát dost tvrdý trénink? máš dost energie?
Jo kazda porcia je presne navazena, respektive kazda surovina je presne navazena. Pustil som sa do toho takto detailne kvoli tomu, ze minuly rok som mal prvu dietu a v podstate som len zistoval co na mna zabera a dost som stratil aj zo svalov. Takze tento rok to chcem mat "dokonale". A ma to vyhodu aj v tom, ze presne viem kde mozem ubrat/pridat sacharidov-tukov-bielkovin. Proste mam v tom prehlad, je to fajn.
A energie mam tak akurat teraz. Zvladam aj robotu (co je dost fyzicky narocne) aj narocne treningy. Ak by som nemal tak by som s tym urcite nieco robil ziaden strach :a22
vlastomenn napísal:Bielkoviny mozes o nieco znizit.Zbytocne vyhodene financie. staci max 2,5g/kg. Pokial nedavas sterace tak tolko bielkovin nemas sancu zabudovat.
Nejde ani tak o to ci tolko bielkovin zabudujem, ale skor som ich dal preto tolko aby som mal dostatocny prijem kalorii. Teda dost energie kedze drzim sacharidy dost nizko. Ako urcite vies gram bielkovin ma rovnaku energeticku hodnotu ako gram sachrov (17Kj).
Este co sa tyka zatazenia ladvin, kvoli vysokemu poctu prijmanych bielkovin pijem 4-5 mozno aj viac litrov vody aby som ich dobre "preplachoval".
Toho, ze cast z nych vyjde na zmar som si vedomi, ale mam vsetko nakupene do zasob cize kuracich prs, ryb a aj proteinoveho prasku mam viac nez dost. Poriadna strava aj nieco stoji, to ze je to drahsie som uz "prekusol".
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#14979
Dnes rano male zranenie pri treningu co ma oberie o 2-3 dni asi. Pri tlakoch s VC za hlavou (ramena) mi nejako prasklo pod lopatkou a nemozem poriadne pohnut hlavou. Asi natiahnuty sval na spodnych snopcoch trapezov... odflakol som rozcvicku kedze som toho mal na plane vela a ponahlal som a takto to dopadlo. Jak pojaseny pubertak dpc. teraz len dufat ze to co najskor prejde. Uz som to par krat mal a do 3 dni to bolo prec tak dufam...
Inak chudnutie zacalo naberat na obratkach, dnes rano 90,4 kg a uz aj brucho zacina naberat spravne tvary, aspon to ma potesilo dnes :a3
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15012
whoo napísal:
hruskamara napísal:
whoo napísal:poznamka: zratal som si bielkoviny a sacharidy na kg hmotnosti. Bielkoviny: konstantne kazdy den 3,1g/kg, sacharidy: priemer 1,7g/kg (v zavislosti ci mam v dany den trening, pracovny den, vikend, atd.)
sacharidov sa mozno zda prilis malo, ale som zatial v pohode. Planujem este znizit po mesiaci na 1,5g/kg a zvisit bielkoviny na 3,5g/kg. Uvidim ako sa bude stracat tuk, podla toho sa prisposobim.
obdivuju tě že to máš takhle spočítaný, to počítáš přesně na gramy? myslim jídlo.
a tak veliký příjem bílkovin? no, myslim si že enormně zatěžuješ metabolismus (trávící systém, ledviny) ale hlavně to musí jít do tuků, né? protože plně využít denní dávku 3 gr/kg bílkoviny je nemožný strávit (respektive to nestrávíš, zbytečně se ti to prodraží)
a naopak nízký příjem sacharidů, nejsi unavený? jsi schopen dát dost tvrdý trénink? máš dost energie?
Jo kazda porcia je presne navazena, respektive kazda surovina je presne navazena. Pustil som sa do toho takto detailne kvoli tomu, ze minuly rok som mal prvu dietu a v podstate som len zistoval co na mna zabera a dost som stratil aj zo svalov. Takze tento rok to chcem mat "dokonale". A ma to vyhodu aj v tom, ze presne viem kde mozem ubrat/pridat sacharidov-tukov-bielkovin. Proste mam v tom prehlad, je to fajn.
A energie mam tak akurat teraz. Zvladam aj robotu (co je dost fyzicky narocne) aj narocne treningy. Ak by som nemal tak by som s tym urcite nieco robil ziaden strach :a22
vlastomenn napísal:Bielkoviny mozes o nieco znizit.Zbytocne vyhodene financie. staci max 2,5g/kg. Pokial nedavas sterace tak tolko bielkovin nemas sancu zabudovat.
Nejde ani tak o to ci tolko bielkovin zabudujem, ale skor som ich dal preto tolko aby som mal dostatocny prijem kalorii. Teda dost energie kedze drzim sacharidy dost nizko. Ako urcite vies gram bielkovin ma rovnaku energeticku hodnotu ako gram sachrov (17Kj).
Este co sa tyka zatazenia ladvin, kvoli vysokemu poctu prijmanych bielkovin pijem 4-5 mozno aj viac litrov vody aby som ich dobre "preplachoval".
Toho, ze cast z nych vyjde na zmar som si vedomi, ale mam vsetko nakupene do zasob cize kuracich prs, ryb a aj proteinoveho prasku mam viac nez dost. Poriadna strava aj nieco stoji, to ze je to drahsie som uz "prekusol".
To znie celkom rozumne, som zvedavy na vysledky.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15130
chlapi asi trochu blba otazka, ale ako kolko clovek moze do seba natrepat zinku? napriklad pri vitamine C je "denna davka" 1000mg, ale vsetci dobre vieme ako to je naozaj, ze ho mozem zjest aj stokrat tolko. len neviem ako je to so zinkom pretoze chcem kupit komplec vitC+zinok a jedna tableta obsahuje 600mg vitaminu C + 15mg zinku. pisu tam jednu tabletu denne no dal by som aspon 3-4. Mozem takym mnozstvom zinku nieco pokazit? osobne myslim, ze ani nie len sa v tomto moc nevyznam tak pre istotu. diky
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15209
whoo napísal:chlapi asi trochu blba otazka, ale ako kolko clovek moze do seba natrepat zinku? napriklad pri vitamine C je "denna davka" 1000mg, ale vsetci dobre vieme ako to je naozaj, ze ho mozem zjest aj stokrat tolko. len neviem ako je to so zinkom pretoze chcem kupit komplec vitC+zinok a jedna tableta obsahuje 600mg vitaminu C + 15mg zinku. pisu tam jednu tabletu denne no dal by som aspon 3-4. Mozem takym mnozstvom zinku nieco pokazit? osobne myslim, ze ani nie len sa v tomto moc nevyznam tak pre istotu. diky
bol som to pozriet v jednej knihe a tam pisu, ze odporucena denna davka je 12-15mg Zinku, myslim, ze zvysene mnozstvo pre cloveka, ktory maka je normalne a nemoze nijako uskodit
najviac ho najdes v orechoch, tekvicove semienka
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15214
FitPotreby.sk napísal:bol som to pozriet v jednej knihe a tam pisu, ze odporucena denna davka je 12-15mg Zinku, myslim, ze zvysene mnozstvo pre cloveka, ktory maka je normalne a nemoze nijako uskodit
najviac ho najdes v orechoch, tekvicove semienka
no tiez si myslim, ze to je davka pre ludi s "normalnou" aktivitou. A kedze mam dietu tak zinku treba viac.
Ok diky za info
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15353
dnes lahsi trening chrbta + triceps a lytka:

hrazda: 2x10xbw
2x8xbw+10
1x9xbw
pritahy T-tyce: 4x10x50kg
pritahy JC v predklone: 1x10x40
2x12x40
stahovanie kladky za hlavu: 2x10x80
1x10x70

tlaky VC na uzko: 1x12x60
2x10x80
1x7x80
extenzie s JC obojrucne: 4x10x30kg
stlacanie kladky (rovny drziak): 1x12x25
3x12x30

vypony na legprese: 1x20x175
1x12x235
2x10x275
1x20x215
vypony v sede: 3x12x70

+35 minut aerobka
vaha po treningu 89,6kg
Co som zistil vcera ma celkom prekvapilo a som na seba za to hrdy, a to ze som cez zimu urobil uctihodne cca 4-5 kg svalovej hmoty. Tak dufam ze vela nestratim pri tejto diete (zatial sa mi dari udrzat hmutu vyborne za co vdacim kvalitnej klenbe od www.steroidy.eu a urcite aj vysokym davkam bielkovin :a22).
este aspon 4 tyzdne diety a budem spokojny so sebou, snad to vydrzim :)
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15459
dnesny trening klasika prsia, biceps, brucho. Rozpisovat ho nebudem, len musim napisat ze som pridal na kazdu partiu jeden cvik pretoze to islo so mnou dolu vodou. Tkaze namiesto prsia 3 cviky mam 4, biceps namiesto dvoch mam 3. V minulosti na mna dobre zaberalo viac cvikov tak sa k tomu vratim.
Este dodam, dnes mam za sebou 26. den diety a zatial 5-6kg dole.Uz to vyzera celkom schopne takze este nejake 2-3 tyzdne budem pokracovat aby som to "doladil" a potom udrziavacka (uz sa neviem dockat. Vcera som nevedel odtrhnut oci od chlebickov na stole, som musel ist spat aby som si nedal :a39 ).
dnesna vaha po treningu 89,9kg.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15478
whoo napísal:dnesny trening klasika prsia, biceps, brucho. Rozpisovat ho nebudem, len musim napisat ze som pridal na kazdu partiu jeden cvik pretoze to islo so mnou dolu vodou. Tkaze namiesto prsia 3 cviky mam 4, biceps namiesto dvoch mam 3. V minulosti na mna dobre zaberalo viac cvikov tak sa k tomu vratim.
Este dodam, dnes mam za sebou 26. den diety a zatial 5-6kg dole.Uz to vyzera celkom schopne takze este nejake 2-3 tyzdne budem pokracovat aby som to "doladil" a potom udrziavacka (uz sa neviem dockat. Vcera som nevedel odtrhnut oci od chlebickov na stole, som musel ist spat aby som si nedal :a39 ).
dnesna vaha po treningu 89,9kg.
klobouk dolu, já vidět chlebíčky, tak bych je snad i vyšňupal :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15485
ved to, ja uz som niekedy uplne mimo z toho. Ked nemam nic dobre na ociach tak je to v pohode ani si nespomeniem, ale akonahle mamka nieco uvari alebo iba takuto drobnost urobi ako chlebicky tak som na dne a musim vypadnut z domu :a15 Ale vzdy si predstavim ako by ma to potom mrzelo keby som si dal a dokazem odolat (uvidime ako to bude za 1-2 tyzdne...)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15486
whoo napísal:ved to, ja uz som niekedy uplne mimo z toho. Ked nemam nic dobre na ociach tak je to v pohode ani si nespomeniem, ale akonahle mamka nieco uvari alebo iba takuto drobnost urobi ako chlebicky tak som na dne a musim vypadnut z domu :a15 Ale vzdy si predstavim ako by ma to potom mrzelo keby som si dal a dokazem odolat (uvidime ako to bude za 1-2 tyzdne...)
Najhorsie to je v predsutaznej pripave.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15487
vlastomenn napísal:
whoo napísal:ved to, ja uz som niekedy uplne mimo z toho. Ked nemam nic dobre na ociach tak je to v pohode ani si nespomeniem, ale akonahle mamka nieco uvari alebo iba takuto drobnost urobi ako chlebicky tak som na dne a musim vypadnut z domu :a15 Ale vzdy si predstavim ako by ma to potom mrzelo keby som si dal a dokazem odolat (uvidime ako to bude za 1-2 tyzdne...)
Najhorsie to je v predsutaznej pripave.
to ti verim. Nastastie ja nemusim ist az tak daleko :)
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15496
whoo napísal:
vlastomenn napísal:
whoo napísal:ved to, ja uz som niekedy uplne mimo z toho. Ked nemam nic dobre na ociach tak je to v pohode ani si nespomeniem, ale akonahle mamka nieco uvari alebo iba takuto drobnost urobi ako chlebicky tak som na dne a musim vypadnut z domu :a15 Ale vzdy si predstavim ako by ma to potom mrzelo keby som si dal a dokazem odolat (uvidime ako to bude za 1-2 tyzdne...)
Najhorsie to je v predsutaznej pripave.
to ti verim. Nastastie ja nemusim ist az tak daleko :)
bože, s tim jídlem je to očistec!
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15511
V poslednom case uz zacinam pocitovat neskutocnu unavu a uz mi to pripada akoby som robil 20 hodin denne v kamenolome... Dnes som uz isiel cvicit s uplnym odporom a nechutou, ale odtrenoval som ako sa patri. Co dodat, bez sebazaprenia to asi nejde! Hlavne ma unavuje robota, sef ma prehana posledne dva dni tak ze idem z roboty mrtvy s rukamy na zemi.
Este 16 dni to snad prezijem. Prvy den po diete asi prve co spravim bude domaca pizza so vsetkym co najdem a jeden Pilsner Urquel dobre chladeny! tato predstava ma drzy pri zivote :)
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15513
díky bohu nemám manuální práci, jsem kancelářskej, ale zato mám dost stresu a to taky neni nic dobrýho :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15527
hruskamara napísal:díky bohu nemám manuální práci, jsem kancelářskej, ale zato mám dost stresu a to taky neni nic dobrýho :a17
Vyhovujuca praca a velmi vhodna k realizacii kulturistiky na sutaznu uroven.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15528
vlastomenn napísal:
hruskamara napísal:díky bohu nemám manuální práci, jsem kancelářskej, ale zato mám dost stresu a to taky neni nic dobrýho :a17
Vyhovujuca praca a velmi vhodna k realizacii kulturistiky na sutaznu uroven.
už jen ty finance chyběj! :a19
jinak bych do toho bez přemýšlení šel :a27
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]