Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12861
Jurkádium napísal:Niekto niake cviky na zadnú časť ramien :a23 :a23
*zapazovanie v uplnom predklone (telo s nohamy zvieraju 80°-90° uhol)
*zapazovanie na mierne sikmej lavicke (na lavicke lezil bruchom dolu. lavicka cca 10°-15° uhol)
*zapazovanie v sede s predklonom
*zapazovanie s hornymi protismernymi kladkami v stoji obojrucne
*zapazovanie so spodnymi protismernymi kladkami v predklone obojrucne / s jednou kladkou jednorucne
*obrateny peck deck ak mate v posilke

variacii je este vela, ale toto su take najpouzivanejsie.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12866
Jurkádium napísal:Niekto niake cviky na zadnú časť ramien :a23 :a23
Vsak na nete najdes cviky ale je to tiez sval na ktory velky vyber cvikov neni.
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#12888
díki za typy..zapožovanie? to ako mne sa zdá že tam mám strašne malý priestor an úpohyb a že si tým urvem rameno asi :a9 ale skúsim to :a21
no ja mám dosť cvikov na ramená v zásobe aspoň tak 9-10 ale tý zadná časť ramien nie a nie rásť... :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12891
Jurkádium napísal:díki za typy..zapožovanie? to ako mne sa zdá že tam mám strašne malý priestor an úpohyb a že si tým urvem rameno asi :a9 ale skúsim to :a21
no ja mám dosť cvikov na ramená v zásobe aspoň tak 9-10 ale tý zadná časť ramien nie a nie rásť... :a17
zadnu hlavu je tazke cvicit objemovo lebo musis pouzivat velmi male vahy aby si cvicil so spravnou technikou. Ja napriklad pouzivam maximalne 12 kilove jednorucky ked ich cvicim na lavicke, ale tam je to s malym cheatingom. Ked na protismernych kladkach tak max 10kg a aj to je o nieco lahsie pretoze je ta vaha prekladkovana, ale technika je dobra pri tomto.
Ziadny strach ono to pojde, len na ten sval nesmies zabudat alebo kaslat na neho.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12895
Jurkádium napísal:díki za typy..zapožovanie? to ako mne sa zdá že tam mám strašne malý priestor an úpohyb a že si tým urvem rameno asi :a9 ale skúsim to :a21
no ja mám dosť cvikov na ramená v zásobe aspoň tak 9-10 ale tý zadná časť ramien nie a nie rásť... :a17
Plecia celkovo velmi neporastu iba do urcitej miery ale nekdy ich nedostanes na uroven ze budes mat bulvi jedine dlhorocnym treningom a samozrejme ktomu anabolika nevyhnutne.Podla ramien aj mozes rozpoznat ci sa jedna o skuseneho sypaca ktory to vie alebo pretekara.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]