Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od dandy010
#4007
zeny chcu nakonic asi presusene susienky aby ich mohli trieskat :D do chlapa uz neskocia :D:D:D

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4013
Súhlasím s Matesom,, poznám baby ktoré majú chalanov s pivným bruchom, a potom ešte idú jačať že pivné bruško je viac sexy ako tehličky na bruchu :a5 ja sa v takýchto chvýlach z chuti zasmejem :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4016
jasné a poto na nás ešte pindajú že čo nám je šak gulash... ale veľa z dnešných báb sú zlatokopky ktoré nezaujíma postava a ani myseľ... iba peniaze a to je smutné na dnešnej dobe :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4042
Suhlasim aNs... ale zato to je sila ze 15 - 16 ročné baby majú 21 - 22 ročných chalanov s pivnými bruchami.Poznám zopár takých...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4043
GULASH700 napísal:Suhlasim aNs... ale zato to je sila ze 15 - 16 ročné baby majú 21 - 22 ročných chalanov s pivnými bruchami.Poznám zopár takých...
nj ale to uz je otych babach cakakju ze im budu kupovat stale nieco lebo uz su starsi a podobne "zlatokopky" ale niektore su rozumne akurat ze ich je malo...
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4390
GULASH700 napísal:Jo , je ich málo, v dnešnej dobe si je riadnu babu ťažké nájsť..
babu si neni tazke najst, ale taku babu ktora neni zlatokopka a po mesiaci ked ti dojdu peniaze ta neodkopne :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4403
iNv1s napísal:
GULASH700 napísal:Jo , je ich málo, v dnešnej dobe si je riadnu babu ťažké nájsť..
babu si neni tazke najst, ale taku babu ktora neni zlatokopka a po mesiaci ked ti dojdu peniaze ta neodkopne :)
jasne ... pekne povedane ale pri takomto sporte tazko este aj taku mat nakrku xD
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8509
Tiež zatiaľ čo som počul názory žien na veľké svaly 99% nebolo pozitívnych ale každej sa páči niečo iné niekotrej s pupkom čo pred sebou tlačí niektorej čo je zase suchý jak filipierko proste ťažko odhadnúť to by tu trebalo názor ženy... :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#8694
môj názor bol a zrejme aj vždy bude rovnaký - nech si ženy hovoria čo chcú vždy sa im viacej páčia väčšie "vyšportované" postavy ako chudé nič

ale zase TOP kulturisti sú niečo iné ako väčšie postavy :a11 to sa páči iba nám :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od dct-pack
#8859
mello napísal:môj názor bol a zrejme aj vždy bude rovnaký - nech si ženy hovoria čo chcú vždy sa im viacej páčia väčšie "vyšportované" postavy ako chudé nič

ale zase TOP kulturisti sú niečo iné ako väčšie postavy :a11 to sa páči iba nám :a11 :a11


toto je podla mna velka pravda , ženské radši vysportovaných ktorý su vačši ako ony .. :D aj ked sü aj výnimky :D nejaká guľička zo suchárom :D
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#13002
vlastomenn napísal:
katarina119 napísal:
vlastomenn napísal:Proste je pravidlo niesu peniaze neni laska to plati u zien v dnesnej dobe.
hm ... a to už si ako vydedukoval? ... som tu napísala čo sa mi páči, píšem niekde o peniazoch? do kelu, teraz môže vadiť ten vek, môj myslím, ale poznám ženy a viem čo sa im väčšinou páči, hovorím o ženách a nie teen .... inak som zabudla na moju úchylku, páčia sa mi okuliare ... :D :D :D
ale to s namakanými mužmi veľmi nemá do činenia ... myslím, že o ženy nemáte núdzu .... :a22
To nepatrilo tebe. pisem tu chlapom ako beru zivot dnesne mlade zeny.
Ja preto uprednostnujem starsie zeny. Obcas sa "pritrafi" aj mladsia, ale to len preto, ze nie vsetky su na prachy (ved ako sa hovori: "strach a peniaze som nikdy nemal" :a15 ). Inak ked nad tym tak uvazujem nikdy som nemal zensku v mojom veku :D
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13006
Ja Vam ludia poviem, ze sa v tom nejak nevyznam. Pre mna je toto velmi zlozita tema.

Ale som nachylny priklonit sa k nazoru vlastomenna. A to, ze zeny su nachylne urobit pre peniaze cokolvek, je jednoducho fakt, ktory sa da potvrdit vela prikladmi. Najlepsie to vystihol Rytmus "Zlatokopka"
Samozrejme, ze nehadzem vsetky do jedneho vreca. Urcite vsetkym zenam sa fyzicke predispozicie u chlapov pacia najviac, takisto ako u chlapov. Jednoducho krasny, vysportovany, osvaleny chlap je pre zenu pritazlivy. Na chvilu, pokial zena nezacne rozmyslat o buducnosti, za ktorou stoja peniaze.
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#13716
k tejto teme je moj názor ze 100 ludí 100chutí ,sú zeny typu ,,zlatokopky,, ktore nemajú priority ziadne u chlapa aký je hlavne ze ma financne zazemie ,potom su také ze chcu postavi ala,,futbalistu,, chuducky a hlavne ze ma brucho vysekane ,a potom také ktorým je jedno ako vyzera a nelubí sa im velke svalstvo ...je ich vela ....ja osobne tiež mám starsiu babu ktorej sa paci ked mam ruky a hrudnik vysekanejsi ako ked som bol 120kilová nafuknuta gulicka vtedy sme ani nechodili spolu ani by nechcela takeho vraj teraz vraj som v takej miere ....je ich vela :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#13792
pekne ste to tu rozvadzali ale najvacsia podstata ktvie v tomto. baby ,,pekne baby,, su zvyknuté ze vsetká pozornost ak sa promenaduje po kupalisku, centre , v obchode, kdekolvek, tak vsetka pozornost smeruje nanu, kdezto, ked by vedla nej isiel napr .Ja, ale viac sovaleny typek, ktorý je charizmaticky aj na pohlad a velky pekne osvaleny , myslym velky ako nie ze kopa sadla, ale je zjavna defincia, tak pozornost by sa presunula na neho co by znamenalo - pre nu a jej krasu, a zena kvoli domienke tohot si vybera suchara pretoze pri nom bude vzdy stredobod pozornosti iba ona...
Užívateľov profilový obrázok
Od majklnight
#15838
Igor Illés napísal:pekne ste to tu rozvadzali ale najvacsia podstata ktvie v tomto. baby ,,pekne baby,, su zvyknuté ze vsetká pozornost ak sa promenaduje po kupalisku, centre , v obchode, kdekolvek, tak vsetka pozornost smeruje nanu, kdezto, ked by vedla nej isiel napr .Ja, ale viac sovaleny typek, ktorý je charizmaticky aj na pohlad a velky pekne osvaleny , myslym velky ako nie ze kopa sadla, ale je zjavna defincia, tak pozornost by sa presunula na neho co by znamenalo - pre nu a jej krasu, a zena kvoli domienke tohot si vybera suchara pretoze pri nom bude vzdy stredobod pozornosti iba ona...
daco na tom bude vetsina brutal kociek fak maju sucharov
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#15847
Igor Illés napísal:pekne ste to tu rozvadzali ale najvacsia podstata ktvie v tomto. baby ,,pekne baby,, su zvyknuté ze vsetká pozornost ak sa promenaduje po kupalisku, centre , v obchode, kdekolvek, tak vsetka pozornost smeruje nanu, kdezto, ked by vedla nej isiel napr .Ja, ale viac sovaleny typek, ktorý je charizmaticky aj na pohlad a velky pekne osvaleny , myslym velky ako nie ze kopa sadla, ale je zjavna defincia, tak pozornost by sa presunula na neho co by znamenalo - pre nu a jej krasu, a zena kvoli domienke tohot si vybera suchara pretoze pri nom bude vzdy stredobod pozornosti iba ona...
to je blbost :a24 niektore sa citia vinimocne prave vtedy ked maju vedla seba nejakeho bula...
Naposledy upravil/-a Drobec v 02 Apr 2012, 20:20, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#15848
Semi.199 ma pravdu... je to o vkuse.. niektore maju radcej chalanov s chlapcenskou postavou a ofinou cez ksicht, niektore vysekanych ala teplosko s kohutikom na hlave a v ruzovej polokoseli a ine maju rady nabusenych vyholenych bulov atd....
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]