Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od tobo9
#22802
Chcel by som zacat trening bear routine. Vedel by mi niekto poradit ako mam upravit plan, kedze nemozem cvicit drepy a mrtvy tah??? Ktoré cviky by ich mohli nahradit? nemozem to cvicit nakolko som po operacii kolena a mam problem spravit drep bez závazia a v mrtvom tahu sa tiez kolena použivaju a na to si netrufam. Jedna sa hlavne len o chrbat - pritahy s cinkou su v pohode ale este by som tam potreboval pridat nejaky cvik. Prsia a doplnkove cviky mozem odcvicit vsetky...
Diky za rady...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22803
tobo9 napísal:Chcel by som zacat trening bear routine. Vedel by mi niekto poradit ako mam upravit plan, kedze nemozem cvicit drepy a mrtvy tah??? Ktoré cviky by ich mohli nahradit? nemozem to cvicit nakolko som po operacii kolena a mam problem spravit drep bez závazia a v mrtvom tahu sa tiez kolena použivaju a na to si netrufam. Jedna sa hlavne len o chrbat - pritahy s cinkou su v pohode ale este by som tam potreboval pridat nejaky cvik. Prsia a doplnkove cviky mozem odcvicit vsetky...
Diky za rady...
Bear routine bez drepu a ťahu už nieje bear routine. Tieto cviky tam majú isté opodstatnenie takže to plnohodnotne nenahradíš ničím. Račej si daj nejaký klasický split a vec vybavená. Ak je človek zranený tak si nevyberá a ide to, čo môže...
Tiež necvičím kvôli zdravotným problémom drepy a ťahy, dokonca ani cviky v predklone nerobím... Je veľa spôsobov ako si zostaviť tréning aj bez týchto cvikov, aj keď je pravda že to už nieje ono. :/

:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22805
Tento treningovy system bez drepu a mrtveho tahu sa neda cvicit. Nahradit tieto cviky tiez nie je mozne. Mozes hovorit o alternative.

Pokial musis vynechat uplne koleno, tak potom nemozes cvicit nohy. Pri kazdom cviku na nohy prichadza k ohybaniu kolenneho klbu alebo minimalne tlaku na kolenny klb.

Mrtvy tah by si mohol ciastocne, ale len velmi povrchne nahradit hyperextenziami so zatazou.

Podla mna zabudni na presny Bear routine a cvic ako sa da, samozrejme opatrne. Princip zvysovania vahy mozes zachovat, aj intenzitu serii a opakovani.
Užívateľov profilový obrázok
Od tobo9
#22807
Ok. Dakujem vam za pomoc. Nieco uz vymyslim. Viem ze drepy a mrtvy tah su zaklad ale ked sa neda tak sa neda.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]