Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20688
A nejaká fotka? Veľa chalanov by chcelo vidieť enormné výsledky za 1 a pol roka cvičenia...Keď si toľko pribral, nevyzerá, že by si nejak veľmi stagnoval. Snáď nechceš mať po takej krátkej dobe zo 60 hneď 100kg...budybuilding si vyžaduje veľa trpezlivosti, sú chvíle, keď sa ti zdá, že stojíš, ale ak vydržíš, dostaneš sa aj cez to...Ja osobne som na jednej váhe v BP pár mesiacov a niekedy mi ide ľahšie, potom zase ťažšie...posledný tréning som si to skoro hádzal tak snáď si nabuduce už priložím. Ale ak chceš tréning, tak určite základ sú tlaky (ak sa ti zdá, že s veľkou činkou nezaberajú, zameň za jednoručky) - mám na mysli na rovnej + potom si zvoľ nejakú šikmú a možno nejaké tie rozpažky či hrazdu ak vieš na nej precítiť. Kľudne striedaj tie cviky, ale ako som povedal, tlaky sú betónom.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20689
Myslím, že v tvojom prípade to nie je ani tak o zlom tréningu, ako o iných faktoroch. Ak chceš objem, musíš jesť a nesmieš byť závislý len od rodičov, sprav si dobrý jedálniček, v ktorom bude všetko a bude toho veľa.
Ak chceš tlačiť veľa, tak jednoducho musíš tlačiť, to znamená, že sa zameriavaj na bench press na rovnej, môžeš dať k tomu bench press hore hlavou na muhutnosť hornej časti pŕs. Ja osobne teraz trénujem na bench vynútené opakovania a vždy na druhý deň riadne cítim, že som ten hrudník cvičil.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kudo
#20691
Tazzman napísal:A nejaká fotka? Veľa chalanov by chcelo vidieť enormné výsledky za 1 a pol roka cvičenia...Keď si toľko pribral, nevyzerá, že by si nejak veľmi stagnoval. Snáď nechceš mať po takej krátkej dobe zo 60 hneď 100kg...budybuilding si vyžaduje veľa trpezlivosti, sú chvíle, keď sa ti zdá, že stojíš, ale ak vydržíš, dostaneš sa aj cez to...Ja osobne som na jednej váhe v BP pár mesiacov a niekedy mi ide ľahšie, potom zase ťažšie...posledný tréning som si to skoro hádzal tak snáď si nabuduce už priložím. Ale ak chceš tréning, tak určite základ sú tlaky (ak sa ti zdá, že s veľkou činkou nezaberajú, zameň za jednoručky) - mám na mysli na rovnej + potom si zvoľ nejakú šikmú a možno nejaké tie rozpažky či hrazdu ak vieš na nej precítiť. Kľudne striedaj tie cviky, ale ako som povedal, tlaky sú betónom.
To mi je jasne, sila ma az tak netrapi, kebyze chcem ist na silu tak si tam dam nejaky silovy trening ktory by urcite pomohol, ale ide mi o to ze obvod hrudnika mam uz asi 3 mesiace rovnaky, a neviem ci som vtedy nemal o par cm vecsi... moc nepriberam ale sem tam mam nejaky suplement a vtedy sa to trosku rozbehne, momentalne gainer + protein.Ked sme pri strave, tak ako jem vela, ale neviem kolko prijmem. Mozem povedat ze momentalne mam okolo 280g sacharidov a 90g bielkovin zo suplumentov, so stravou nemam ani sajnu. A zaujimalo co hovoris na to zmenenie poradia cvikov bench na sikmo ako prvi a po nom na rovno. Teraz by som chcel najme rozvinut vrchnu cast hrudnika. Chcem sa tiez opytat pretoze som niekde pocul ze rozpazovanie je skor na tvarovanie ako objem, takze vhodnejsie do diety. A dost v predoslich mesiacoch som rozpazoval, ale zato musim si to pochvalit tam som vzdy pekne precitil, ale tak neviem co je na tom pravdy preto som ho teraz vyradil. Rozmyslam ze mozno by som to spet zaradil kedze mi ucinkoval, ale tak som zvedavy na tvoj nazor. A tiez sa chcem opytat ci je vhodne cvicit bench na rovnej a potom este s jednoruckami na rovnej v jeden den, alebo ci to je len zbytocne. Velkou skodou je tiez ze mame male fitko, par jednoruciek, strojov tiez zopar, takze pocet cvikov tam je obmedzeny, vzdy som si chcel vyskusat legpress, ale to uz je z ineho sudku :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Kudo
#20692
Kotlik napísal:Myslím, že v tvojom prípade to nie je ani tak o zlom tréningu, ako o iných faktoroch. Ak chceš objem, musíš jesť a nesmieš byť závislý len od rodičov, sprav si dobrý jedálniček, v ktorom bude všetko a bude toho veľa.
Ak chceš tlačiť veľa, tak jednoducho musíš tlačiť, to znamená, že sa zameriavaj na bench press na rovnej, môžeš dať k tomu bench press hore hlavou na muhutnosť hornej časti pŕs. Ja osobne teraz trénujem na bench vynútené opakovania a vždy na druhý deň riadne cítim, že som ten hrudník cvičil.
Definuj tlacit vela, momentalne ked benchujem tak mam jednu rozcvicnu a 4 pracovne po 6-8 opakovania. Mam zvysit pocet serii ? Taktiez by ma zaujimal aj tvoj nazor na zamenenie benchu na rovnej za druhy cvik a bench na sikmo za prví, neviem co to prinesie ale po 16 mesiacoch by to mozno bola prijemna zmena, aj kedze bench na sikmo som az tak casto nerobil.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20693
Kudo napísal:
Kotlik napísal:Myslím, že v tvojom prípade to nie je ani tak o zlom tréningu, ako o iných faktoroch. Ak chceš objem, musíš jesť a nesmieš byť závislý len od rodičov, sprav si dobrý jedálniček, v ktorom bude všetko a bude toho veľa.
Ak chceš tlačiť veľa, tak jednoducho musíš tlačiť, to znamená, že sa zameriavaj na bench press na rovnej, môžeš dať k tomu bench press hore hlavou na muhutnosť hornej časti pŕs. Ja osobne teraz trénujem na bench vynútené opakovania a vždy na druhý deň riadne cítim, že som ten hrudník cvičil.
Definuj tlacit vela, momentalne ked benchujem tak mam jednu rozcvicnu a 4 pracovne po 6-8 opakovania. Mam zvysit pocet serii ? Taktiez by ma zaujimal aj tvoj nazor na zamenenie benchu na rovnej za druhy cvik a bench na sikmo za prví, neviem co to prinesie ale po 16 mesiacoch by to mozno bola prijemna zmena, aj kedze bench na sikmo som az tak casto nerobil.
Ja zvyknem ísť na bench press na rovnej 7 sérii, rozcvičku nerátam, idem opakovania 15,12,10,8,5 so zvyšovaním váhy, potom sú dve série na vynútené opakovania s vysokou váhou okolo 100 kg. Druhý cvik momentálne zaraďujem kliky na bradlách-4 série a na hrudník mi to stačí. Skús zameniť poradie a choď prvý cvik bench hore hlavou, podľa mňa najvhodnejšie s jednoručkami, dosť to zaberá na vrchnú časť hrudníka, potom môžeš dať bench press na rovnej alebo kliky na bradlách, môj názor.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20699
Dúfam, že ti je aj jasné, že doplnkami poriadnu stravu nenahradíš...preto sú to len doplnky...Podľa mňa je kravina sypať a jest blbosti...A to, čo chceš viac zvýrazniť si daj ako prvý cvik, napr. ak chces väčší biceps, daj si ho na začiatku alebo skôr, nie posledný cvik, ale aj tak si myslím, že klasické tlaky sú podstatnejšie ako šikmý a preto ich vždy robím prvé...ak chceš zmenu, skús tlaky na rovnej nahradiť tlakmy dole hlavou, nechaj tak chvíľu a povieš ako...a rozpažky v objemovke určite, nejeden špičkový kulturista to cvičí...2 tlaky na rovnej lavičke by som na jeden tréning nedával, na čo, keď máš možnosť ako ďalší cvik niečo iné? ...6-8 opakovaní si robil stále? Lebo čím menej op. a väčšie váhy, tak tým viac do ide do sily...ja si na objem dávam 8-10...ale raz za čas si dám aj tých 6 s veľkou váhou, nech zacítim poriadne :D
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20723
Kudo napísal:Zdravím všetkých,

Moj problem spociva v naberani svalov na hrudník, neviem ci je to treningami popripade zla kombinácia cvikov. Skusal som trenovat hrudnik 1x do tyzdna, skusal som aj 2x a stale bieda, vysledky fakt mizive, popripáde ziadne. Treningova frekvencia 2x mi vyhovovala viac, tam som zaznamenal mierne pokroky na benchu, a tiez ten "mizivi" narast. Skusal som tieto plany: Bench na rovnej, na sikmo s jednoruckami, rozpazovanie na rovnej.(2 mesiace do zadu) Nedavno som zacal tento plan: Bench na rovnej, bench na sikmo, bench na rovnej s jednoruckami, dole hlavou s jednoruckami. Chcel som vyskusat tlakovanie dole hlavou kedze som ho este nikdy nerobil, myslim ze to bola fajn zmena. Ked som cvicil jedenkrát do tyzdna hrudník, tak vzdy pondelok, ked 2x tak po, stvrtok. vecsinou cvicim 4x do tyzdna celkovo: po,ut,stvr,pia. Skusal som aj niektore plany ktore som nasiel tu taktiez bez nejakeho vecsieho vysledku. Myslím ze technika je pomerne dobrá, na benchu az dole...
Chcel by som sa vas spytat na nejaky fakt massivny plan hrudnika kde by bol rozpis vah ( maximalka 80kg na bench) ktory snad pomoze, popripade nejaku kombinaciu spravnych cvikov co mi to pomoze. Chcel by som dosiahnut narast objemu hrudnika.Taktiez uz dlho stagnujem na vahe. S ostatnými partiami nemam az taky problem, tiez je tam ista stagnacia ale po case sa to vzdy pohne, ale hrudnik nie a nie... Mozno bola chyba ze som mal caste pauzy.. preto tískam malo. Cvicím 16 mesiacov a pauzy som mal kazde 2 mesiace myslim. niekedy aj dost dlhe koli lyziaraku, chorobam a tak... Neviem no.
Co sa tyka stravy, tak vyberat si nemozem, kedze som zatial zavisly od rodicov. Raz pride mozno aj to. Rozmyslal som nad zamenim benchu na rovnej ako druhy cvik a pred neho hodit bench na sikmej, kedze bench na rovnej cvicim od zaciatku a vzdy ako prví cvik, mozno by to bola prijemna zmena. vazim nejak okolo 70kg (zacal som s 59) +-1kg neviem presne a obvod hrudnika mam nejak 98. Vyjadrite prosim svoj nazor popripade budem vdacny za nejake uzitocne rady, tipy, alebo nejaky ten fakt brutal treningovy plan hrudnika, ktory by snad mal zabrat.
Tvoj problem spociva v netrpezlivosti, to za prve. Striedas treningove plany jak na beziacom pase. Ziadny poriadny. Co je tu malo tych informacii? Poriadne citaj - hlavne si najdi e-knihy, kde su velmi dobre veci. Ak ides dole z objemu na prsiach, tak trenujes casto. Ak chces objem, mas tu rozpisy objemovych planov, jeden si vyber a dodrziavaj ho aspon 3 mesiace.
Zo svalovej hmoty ubuda ak si nedostatocne zregenerovany, nemas poriadnu stravu. Prilis sa sustredis na jeden detail a pritom Ti unika celok.
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#21339
Bady napísal:Zdravím...Chcem sa opýtať a dostať pár rád,ohladom hrudníka.....cvičím už 2 rok pravidelne bez prestávky. Všetko ide ako po masle až na jednu moju kritickú partiu ktorou je hrudník....Ten drvím dva krát týždenne a venujem mu maximum času a aj regenerácii.....no stále je nemasný,neslaný..... malý,nerozvintuý,aj ked sa snažím precvičiť ho s každej strany....začal som teraz cvičiť šetko na šikmej lavici hore hlavou,čiže tlakujem hore hlavou (bench press) jednoručky,aj rozpažovanie.......do tréningu ešte zapájam pulover.......btw:šiel som neskutočne silovo nahor,ked som začal cvičiť šetko na šikmej.......začal sa mi aj tvarovať vrch hrudníka, no stále to nieje ono......potrebujem radu ako hrudník poriadne roztiahnuť,aby prsia boli aspon opticky vačšie kedže tie moje vyzerajú malé, a pritom dvíham celkom slušné váhy...snažím sa aj dýchať,pomaly,vydychovať,svalovky mám neskutočné,no prsia nie a nie podla mojich predstáv....vedel by mi niekto pomôcť? je to v genetike s ktorou už nespravím nič? alebo je nato neaký liek? za rady vopred dakujem.... :a20

zarad pullover 2 krat tyzdenne + co sa tyka treningu vyskusaj si FST-7 pri poslednom cviku tzv. sedmicke medzi seriami natahuj hrudnik..uvidis co to spravi
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]