Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.

Reklama

Reklama

#15305
akaist napísal:dobrý deň,

môžem kreatín užívať aj v mojom veku? je to zdravé?
Chlapi je tu tolko toho napisane o kreatine ze na internete toho tolko nenajdete! Kuknite sa obaja poriadne od zaciatku na tuto temu. Treba najprv citat potom sa pytat.
#15306
fors napísal:zdravím..

a akom veku je zdravé začať s kreatinom? a naopak nezdravé?
zdrave to urcite nie je, hlavne to nie je prirodzene, taka vysoka hladina kreatinu a kreatininu, na ktory sa kresatin premiena, nie je prirodzena. kreatinin, ktoreho je v krvi vdaka uzivaniu kretainu prilis vela je toxicky, ladviny maju co robit aby ho odfiltrovali.
#15346
akaist napísal:môžem do pohára s kreatínom nasypať tak 2lyžičky kryštálového cukru? ako glukozu?
Nie nemozes ale ak mas taketo romyslanie tak si tam daj kludne aj muku. Precitaj si od zaciatku celu temu aby si nepisal na buduce sprostosti.
#15534
akaist napísal:môžem do pohára s kreatínom nasypať tak 2lyžičky kryštálového cukru? ako glukozu?
glukóza je monosacharid, konkrétne patrí medzi aldohexózy, naopak kryštáľový cukor používaný v domácnosti sa nazýva sacharóza (alebo aj repný cukor) - je to disacharid, konkrétne zložený z dvoch monosacharidových jednotiek alfa-D-glukopyranóza a beta-D-fruktofuranóza.
#15535
Kotlik napísal:
akaist napísal:môžem do pohára s kreatínom nasypať tak 2lyžičky kryštálového cukru? ako glukozu?
glukóza je monosacharid, konkrétne patrí medzi aldohexózy, naopak kryštáľový cukor používaný v domácnosti sa nazýva sacharóza (alebo aj repný cukor) - je to disacharid, konkrétne zložený z dvoch monosacharidových jednotiek alfa-D-glukopyranóza a beta-D-fruktofuranóza.
Toto ale dotycnemu nic nepovie kedze nema ani zakladne znalosti mal si to napisat laicky.
#15536
vlastomenn napísal:
Kotlik napísal:
akaist napísal:môžem do pohára s kreatínom nasypať tak 2lyžičky kryštálového cukru? ako glukozu?
glukóza je monosacharid, konkrétne patrí medzi aldohexózy, naopak kryštáľový cukor používaný v domácnosti sa nazýva sacharóza (alebo aj repný cukor) - je to disacharid, konkrétne zložený z dvoch monosacharidových jednotiek alfa-D-glukopyranóza a beta-D-fruktofuranóza.
Toto ale dotycnemu nic nepovie kedze nema ani zakladne znalosti mal si to napisat laicky.
Tak v tom prípade mu stačí vedieť že to nie je to isté a nech to do kreatínu nedáva. :a21 Sacharidy berieme akurát na chémii, takže možno aspoň na niečo je mi to učenie dobré :D
#15994
Prosím vás, ktorý ste tu brali kreatin monohydrat a "nafúkol" vás.... Keď ste ho doužívali, "sfúkli" ste ? Poprípade ako postupovať aby som si zachoval nabranú hmotu ?
#15997
Robko napísal:Prosím vás, ktorý ste tu brali kreatin monohydrat a "nafúkol" vás.... Keď ste ho doužívali, "sfúkli" ste ? Poprípade ako postupovať aby som si zachoval nabranú hmotu ?
Ono kreatin ked doberies obcas niekto dokaze odstat vsetko do 3 dni. Niekto udrzi. Je to individualne cize sa na to nepytaj a treba skusat sam na sebe. Mne kreatin osobne neda ani gram to znamena ze u par percent uzivatelov kreatin neposobi vobec.
#16501
vlastomenn napísal:
Robko napísal:Prosím vás, ktorý ste tu brali kreatin monohydrat a "nafúkol" vás.... Keď ste ho doužívali, "sfúkli" ste ? Poprípade ako postupovať aby som si zachoval nabranú hmotu ?
Ono kreatin ked doberies obcas niekto dokaze odstat vsetko do 3 dni. Niekto udrzi. Je to individualne cize sa na to nepytaj a treba skusat sam na sebe. Mne kreatin osobne neda ani gram to znamena ze u par percent uzivatelov kreatin neposobi vobec.

ked mam 13 mozem pouzivat creatin som endomorfnej postavy mam 185 cm a 89 kg za odpoved dakujem
#16502
kupier napísal:
vlastomenn napísal:
Robko napísal:Prosím vás, ktorý ste tu brali kreatin monohydrat a "nafúkol" vás.... Keď ste ho doužívali, "sfúkli" ste ? Poprípade ako postupovať aby som si zachoval nabranú hmotu ?
Ono kreatin ked doberies obcas niekto dokaze odstat vsetko do 3 dni. Niekto udrzi. Je to individualne cize sa na to nepytaj a treba skusat sam na sebe. Mne kreatin osobne neda ani gram to znamena ze u par percent uzivatelov kreatin neposobi vobec.

ked mam 13 mozem pouzivat creatin som endomorfnej postavy mam 185 cm a 89 kg za odpoved dakujem
V tvojom veku nezivaj ziadne doplnky tak isto ani trening z cinkami.
#16517
kupier
Tak jak dobre citam, on sa v spravnej teme pytal najprv, ci moze kreatin v jeho veku. A tu sa to nejak otocilo o 180stupnov inym smerom.

Ja Ti teda odpoviem na kreatin. O kreatine sa nahovorilo milion vselijakych veci. Je problem si vybrat, co je pravda a co nie.
V Tvojom veku by som Ti nikdy kreatin neodporucil. Vobec to nieje potrebne.
Vzhladom k tomu, ze som videl fotku, co je velmi dobre voditko, uprav radikalne jedalnicek a riad sa tym, aky si somatotyp. Jedine co Ti vrelo odporucam z doplnkov vyzivy je klbova vyziva. Trening si tiez uprav tak aby si precvicil cele telo a nevyberaj si len niektore svalove partie.
Nakoniec zarad k treningom aj aerobne aktivity a kludne ich uprednostni pred klasickym treningom v posilke.

Po 2 rokoch sa ukaz s vysledkami. :a20
#16520
FitPotreby.sk napísal:
kupier
Tak jak dobre citam, on sa v spravnej teme pytal najprv, ci moze kreatin v jeho veku. A tu sa to nejak otocilo o 180stupnov inym smerom.

Ja Ti teda odpoviem na kreatin. O kreatine sa nahovorilo milion vselijakych veci. Je problem si vybrat, co je pravda a co nie.
V Tvojom veku by som Ti nikdy kreatin neodporucil. Vobec to nieje potrebne.
Vzhladom k tomu, ze som videl fotku, co je velmi dobre voditko, uprav radikalne jedalnicek a riad sa tym, aky si somatotyp. Jedine co Ti vrelo odporucam z doplnkov vyzivy je klbova vyziva. Trening si tiez uprav tak aby si precvicil cele telo a nevyberaj si len niektore svalove partie.
Nakoniec zarad k treningom aj aerobne aktivity a kludne ich uprednostni pred klasickym treningom v posilke.

Po 2 rokoch sa ukaz s vysledkami. :a20
ok dik budem sa snazit :a26 a mohol by som uzivat aj proteiny ?? napr http://www.fitpotreby.sk/product/100-pu ... -star-216/ a + ta klbova vyziva ?? http://www.fitpotreby.sk/product/bonestar-liquid-107/ viem ze sa pytam moc :a40 ale chcem sa poradit
#16521
kupier napísal:ok dik budem sa snazit :a26 a mohol by som uzivat aj proteiny ?? napr http://www.fitpotreby.sk/product/100-pu ... -star-216/ a + ta klbova vyziva ?? http://www.fitpotreby.sk/product/bonestar-liquid-107/ viem ze sa pytam moc :a40 ale chcem sa poradit
Je to priskoro a zbytocme. Klbovu vyzivu ano. A nezabudni toto je tema pre kreatin. Nepridaj mi zas robotu to presuvat.
#16522
vlastomenn napísal:
kupier napísal:ok dik budem sa snazit :a26 a mohol by som uzivat aj proteiny ?? napr http://www.fitpotreby.sk/product/100-pu ... -star-216/ a + ta klbova vyziva ?? http://www.fitpotreby.sk/product/bonestar-liquid-107/ viem ze sa pytam moc :a40 ale chcem sa poradit
Je to priskoro a zbytocme. Klbovu vyzivu ano. A nezabudni toto je tema pre kreatin. Nepridaj mi zas robotu to presuvat.
ok dakujem a potom sa vam ozvem z vysledkami
#16528
kupier napísal: viem ze sa pytam moc :a40 ale chcem sa poradit
sak na to to tu je, len sa pytaj, len vzdy v spravnej teme, aby sme tu nemali pomiesane vsetko so vsetkym
alebo si zaloz vlastny blog a tam sa pytaj vsetko dokopy.

tu klbovu vyzivu som Ti odporucil hlavne preto, ze si pisal o zraneni svalu a v Tvojom veku, ked este rasties, je celkovo cvicenie so zatazou nevhodne, takze opatrne lebo sa fakt znicis uz zamlady, ostatne doplnky su Ti nanic. Ty musis hlavne zo stravy do seba dostat co najviac zivin.
#16529
FitPotreby.sk napísal:
kupier napísal: viem ze sa pytam moc :a40 ale chcem sa poradit
sak na to to tu je, len sa pytaj, len vzdy v spravnej teme, aby sme tu nemali pomiesane vsetko so vsetkym
alebo si zaloz vlastny blog a tam sa pytaj vsetko dokopy.

tu klbovu vyzivu som Ti odporucil hlavne preto, ze si pisal o zraneni svalu a v Tvojom veku, ked este rasties, je celkovo cvicenie so zatazou nevhodne, takze opatrne lebo sa fakt znicis uz zamlady, ostatne doplnky su Ti nanic. Ty musis hlavne zo stravy do seba dostat co najviac zivin.
dakujem za vsetko ozvem sa po par mesiacoch s vysledkami
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]