Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.

Reklama

Reklama

#16647
falk napísal:Co je pravdy na tom že u kreatin monohydrátu nezáleží na céně a firmě? Jsou všechny stejné nebo bych měl volit osvěčenou firmu a výrobek podle prodejnosti atd... :a20
v podstate máš pravdu ...len sa zase neuskromni na toľko že by si toho potom ľutoval :a21 radšej dať pár eur na viac a vieš že nedávaš do seba nejaký čínsky kreatín, ktorí ťa môže aj fajne popreháňať na wecko :a15 takže nejak tak podľa zdravého rozumu sa rozhodni ..netreba dať zase na tie ich krásne reklamy, že len tá daná firma má najlepší kreatín v celej galaxií a lepší už má len Chuck Norris ...a z osobnej skúsenosti ti môžem poradiť radšej siahni po práškovej forme kreatínu ...je to síce otras chuťovo keď to dáš do papule ale po pár dávkach si zvykneš a je to taká maličká daň za lepšiu vstrebateľnosť by som povedal ...ja už väčšinu doplnkov riešim cez práškovú formu lebo tie mega tablety sa mi prehĺtať fakt nechce a pri niektorých produktoh by si ich musel žrať na stovky denne ...
#16683
falk napísal:Co je pravdy na tom že u kreatin monohydrátu nezáleží na céně a firmě? Jsou všechny stejné nebo bych měl volit osvěčenou firmu a výrobek podle prodejnosti atd... :a20
povodne som isiel pisat roraty...
odpoved na Tvoju otazku nenajdes, pokial nie si priamo vyrobca, dovozca alebo nieco podobne, viem vsak z vlastnej skusenosti, ze nie je kreatin ako kreatin, co znacka to velky rozdiel, najlepsie je skusit na vlastnej kozi
#16815
Ahojte mohli by ste mi poradiť aký kreatin je lepsí ci creatin ph-x Biotech alebo Crea.tor Biotech ktorý je podla vás lepší?
Ked zacnem uzivat kreatin napr. ph-x a po mesiaci prestanem zostane mi svalova hmota? ci to bude jak s monohydratom ze mi zostane len mensie percento (len prestanem s uzivaním nie s cvicením)
za skoru odpoved dakujem !
(ak nahodou sa pýtam na to čo tu už bolo riešene sa ospravedlnujem ale nevšimol som si pls popripadne mi sem dajte odkaz)
#16817
bEbE napísal:Ahojte mohli by ste mi poradiť aký kreatin je lepsí ci creatin ph-x Biotech alebo Crea.tor Biotech ktorý je podla vás lepší?
Ked zacnem uzivat kreatin napr. ph-x a po mesiaci prestanem zostane mi svalova hmota? ci to bude jak s monohydratom ze mi zostane len mensie percento (len prestanem s uzivaním nie s cvicením)
za skoru odpoved dakujem !
(ak nahodou sa pýtam na to čo tu už bolo riešene sa ospravedlnujem ale nevšimol som si pls popripadne mi sem dajte odkaz)
Jednoznacne by som odporucil s kreatinom obycajnym cize monohydratom a odporucam Creatine Monohydrate. Co sa tyka ci ti nieco ostane to je otazka ani neviem ako to nazvat ze by boh ti udelil? Za dalsie co je dolezita vec asi 10% cviciacim kreatin zabera ako placebo. Cize ak to bude aj u teba tak uz to nekupuj a nepokusaj sa o stastie. Uz som o tom pisal a toto co som uviedol je velmi dolezite. Preco? Ak uz ty mas svalovu bunku presytenu kreatinom tak ten co kupis len odcuras a za dalsie zatazis si aj ladviny. Plati to hlavne pre tych co radi jedia maso uz od mlada a ako sa hovori "som strasne na maso" takymto sotva kreatin pomoze. Zober si takeho vegetariana tomu dam ruku do ohna do jedneho kreatin akykolvek pomoze! Proste ked mas bunky nasytene kreatinom a das dalsi telo si to nevezme. Dufam ze si to pochopil a samozrejme aj dalsi uzivatelia.
#16819
okej dakujem za odpved lebo som cital na inom fore ze ak cvicim s monohydratom a ked prestanem z uzívanim tak sa zas zacne sval odvodnovat a vsetko co som nabral sa zas stratí ale ze lepsie je pouzit ph-x pri ktorom nepotrebujem vodu
Ja cvicím us pol roka tak aktívne a us asi rok len tak...! ale dame tomu ze len pol roka a doteraz som nic neuzival a chcem zacat ale len na chvílku chcem to len koli tomu aby som odstranil tuk a nechcem zbytocne vyhadzovat prachy za to ze po 3 mesiacoch to bude také rovnaké ako pred tým (neviem ci si mi rozumel)
#16820
bEbE napísal:okej dakujem za odpved lebo som cital na inom fore ze ak cvicim s monohydratom a ked prestanem z uzívanim tak sa zas zacne sval odvodnovat a vsetko co som nabral sa zas stratí ale ze lepsie je pouzit ph-x pri ktorom nepotrebujem vodu
Ja cvicím us pol roka tak aktívne a us asi rok len tak...! ale dame tomu ze len pol roka a doteraz som nic neuzival a chcem zacat ale len na chvílku chcem to len koli tomu aby som odstranil tuk a nechcem zbytocne vyhadzovat prachy za to ze po 3 mesiacoch to bude také rovnaké ako pred tým (neviem ci si mi rozumel)
Na to kolko trenujes ti nie je nic treba z doplnkov jedin vitaminy a poriadna strava!
#16832
bEbE napísal:Mozno som svojhlavý ale chcem sa opýtat na tuto otazku, ked budem uzívat creatine ph-x a prestane z uzívanim svalova hmota mi zostane aj ked nebudem uzivat? (stale cvicit budem)
creatin natahuje vodu do tela takze ked ti po douzivani klesne vaha nieje to hmota (ktorej za tu chvilku co to uzivas moc nenaberies) ale voda ...
#16874
bEbE napísal:jojo zacnem z monohydratem + protein a je.....!!!
a poprosim ako to mam davkovat ked uzivam obe spolu??? napisete mi to nekdo dakujem
kreatin ma nasycovaciu fazu a potom udrziavaciu, malo by to byt na baleni napisane, ak to tam nieje, zla znacka
rozne zdroje pisu a zhodli sa v tom, ze ucinok kreatinu zvysuje vzajomne uzivanie glukozy, malo by ist o zvysenie jeho ucinkov az o 50%
treba davta pozor akym sposobom monohydrat spracuvas, je potrebne ho cim skor dostat do seba, necakat az kym sa v tekutine uplne rozpusti, je velmi nestabilnou latkou a rychlo sa premiena na nevyuzitelny kreatinin, ktory je odpadovou latkou metabolizmu
pokial musis, tak najlepsie do dzusu vsypes, zamiesas a na ex
#16909
chalani dlho som bral monohydrat a dake extremne zmeny som nepostrehol.Teraz som kupil ethyl ester(tabletky) a beriem zatial asi treti den,cize neviem porovnat.Este to len pride,ci?
Vsade kde som cital bolo,ze ethyl ester je niekolko nasobne lepsi ako monohydrat,pravda?
Dakujem,

Matej :a21
#16911
Pivo napísal:chalani dlho som bral monohydrat a dake extremne zmeny som nepostrehol.Teraz som kupil ethyl ester(tabletky) a beriem zatial asi treti den,cize neviem porovnat.Este to len pride,ci?
Vsade kde som cital bolo,ze ethyl ester je niekolko nasobne lepsi ako monohydrat,pravda?
Dakujem,

Matej :a21
Precitaj si co som uz pisal o kreatine a o tom ze je par vyvolenych co kreatin 0 bodov!
#17071
zatial si robím len nejaké poznatky o monohydrátoch a pod. pretože by som ich v budúcnosti chcel užívať a chcem sa spýtať

že pokial ten monohydrat a pod. doberiem tak vlastne 1tyžden nasycovacia potom udržovacia a ku koncu sa majú dávať stále menšie gramáže až vobec nič ??
#17086
FitPotreby.sk napísal:
kupier napísal:zatial si robím len nejaké poznatky o monohydrátoch a pod. pretože by som ich v budúcnosti chcel užívať a chcem sa spýtať

že pokial ten monohydrat a pod. doberiem tak vlastne 1tyžden nasycovacia potom udržovacia a ku koncu sa majú dávať stále menšie gramáže až vobec nič ??
blog.php?action=view&article_id=13
aha už chápem dík aôe pokial som dobre rozumel
Účinnosť vstrebávania kreatínu sa zvyšuje so súčasným príjmom jednoduchých cukrov, vynikajúce je rozmiešavať kreatín do 3 dcl džúsu
tak vlastne co je lespie planujem uzivat neaky kvalitnejsi protein "čistší" s tím monohydrátom a ešte by som mal davat do nejakeho sladkeho napoja ?? kedze je to vlastne glukoza ci ?? alebo ako som sa docital hroznovy cukor vlastne je ta glukoza lebo ja nwm za taky maly cas tolko info :D preto sa pytam skusenejsich :a18
znova sorry ze sa pytam ale no chcem mat 100% istotu nic viac :a28
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]