Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#3720
nazdar makaci....makam asi pol roka a chcel by som sa vas opytat co si myslite aa mojom cviceni:pondelok volno v utork chrbat biceps v stedu nohy triceps a brucho v stvrtok ramena trapez v piatok chrbat biceps prsa brucho v sobotu ramena a triceps brucho a v nedelu biceps a traper a prsa CO si myslite??,makam skoro az do vycerpania

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3761
myslím si že by si si mal spraviť normálny tréning ... normálne si napíš čo ako aké cviky usporiadane lebo ako ja teba poznám :a11 a rozdeliť rovnomerne... otazka moja je že prečo máš v pondelok voľno??
Užívateľov profilový obrázok
Od geas
#3779
neviem naco vymyslas... na nete je kopa dobrych programov co funguju (ale to nemam namysli treningy pana kolemana a spol), taketo vymyslanie je strata casu vecinou... myslim ze aj na tomto fore funguju treningove logy tak mi pride cela tato sekcia trosicku zbytocna :a7
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3780
geas napísal:myslim ze aj na tomto fore funguju treningove logy tak mi pride cela tato sekcia trosicku zbytocna :a7
lenze treningove logy sluzia hlavne na zapisovanie si kazdeho konkretneho treningu , napr. 25.5 som cvicil to a to , 27.5 zase svoj celý trening ...
aby mal kazdý uzivatel vsetky svoje treningy zmapovane , aby vedel ake pokroky urobil atd ..
Užívateľov profilový obrázok
Od geas
#3782
dakujem za vysvetlenie ale myslim ze aj do logu moze niekto niekomu napisat ze toto robis zle alebo sa moze dotycny nieco opytat...
a o treningoch sa moze dozvediet zo sekcie Cviky a treningy a spytat sa moze tam... toto moj nazor, a sory za OT
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3785
geas napísal:dakujem za vysvetlenie ale myslim ze aj do logu moze niekto niekomu napisat ze toto robis zle alebo sa moze dotycny nieco opytat...
ved som napisal ze log sluzi hlavne na zapisovanie treningov ... , z coho vyplíva ze moze , ale forum ohodnotte moj trening sluzi zase hlavne na rady a komentovanie jednotlivých treningov ...

ale vidim ze mate v tom viacerí zmatok , preto to rozdelim a dorazne vytvorim pravidla pre obidve fora , aby nedochadzalo k nezrovnalostiam ...
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]