Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#11233
známy dosahoval dosť dobré výsledky ževraj tak že trénoval každú partiu týždeň - každý deň iné cviky na ňu - extrémne inteznzívne.
potom tej partií dal pauzu dajme tomu aj 3 týždne kým na ňu zase prišla rada.

Skúšali ste tak niekedy trénovať?
Skúsensoti, názor?

Reklama

Reklama

#11239
Guli napísal:známy dosahoval dosť dobré výsledky ževraj tak že trénoval každú partiu týždeň - každý deň iné cviky na ňu - extrémne inteznzívne.
potom tej partií dal pauzu dajme tomu aj 3 týždne kým na ňu zase prišla rada.

Skúšali ste tak niekedy trénovať?
Skúsensoti, názor?
Toto mozem nazvat kamikadze :a170
Sval potrebuje pravidelne zatazovanie striedmo s pravidelnym oddychom :a12
#11268
FitPotreby.sk napísal:toto som nikdy neskusal, ani som to nikdy nepocul
kedze regeneracia je velmi dolezita, tak si myslim, ze vysledky s tymto stylom cvicenia urcite nedosiahol
no dosiahol ale jasne ze necvicil len takto. ale mozno je to efektivne - uplne sval v podstate pretrenovat a potom mu dat dlhy cas na regeneraciu.
#11269
Guli napísal:
FitPotreby.sk napísal:toto som nikdy neskusal, ani som to nikdy nepocul
kedze regeneracia je velmi dolezita, tak si myslim, ze vysledky s tymto stylom cvicenia urcite nedosiahol
no dosiahol ale jasne ze necvicil len takto. ale mozno je to efektivne - uplne sval v podstate pretrenovat a potom mu dat dlhy cas na regeneraciu.
presne jak hovoris, uplne pretrenujes sval... myslim ze to by ziadny kulturista nechcel dosiahnut. je to podla mna kontraproduktivne, pri kazdom dalsom po sebe iducom treningu tomu svalu nic nedavas len viac a viac kyseliny mliecnej cim stale len ztazujes regeneraciu. po tyzdny takehoto treningu mozes byt rad ked sa ti sval zregeneruje aspon do povodnej podoby a nieto este aby rastol. a este co sa tyka tej prestavky trojtyzdnovej to je dalsia vec, raz som cital clanok v ktorom vyskumy ukazovali ze prestavka medzi treningamy by mala byt maximalne 2 tyzdne ak chceme zachovat silu, pruznost a v podstate vsetko co sme doterajsim treningom dosiahly. po dlhsej pauze uz svaly zacinaju "leniviet".
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]