Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: V tomto fóre je dovolené zakladať témy iba adminovi fóra a sponzorovi FITPOTREBY.SK !!! komentáre môžete pridávať všetci ...
Užívateľov profilový obrázok
Od marek1991
#25921
Čaute potreboval by som radu, ohľadom dávkovania aminokyselín.Cvičím 3 krat do týždňa a 4 dni sedím za volantom kamiónu.Cvičím dva roky a teraz som začal prvý krát užívať amináče.Mam komplexné 5600 od scitecu aj Bcaa 6400 od scitecu . Skúšam teraz nový proteín Pro-T-Fusion - PHP Edge tam má mať jedna dávka 5 g bcaa.Vedel by si mi poradiť dávkovanie ? Ale aj aké mam dávať dávky keď necvičím.Ďakujem mám 104 kg a začínam rysovačku :)

Reklama

Reklama

#25929
marek1991 napísal:Čaute potreboval by som radu, ohľadom dávkovania aminokyselín.Cvičím 3 krat do týždňa a 4 dni sedím za volantom kamiónu.Cvičím dva roky a teraz som začal prvý krát užívať amináče.Mam komplexné 5600 od scitecu aj Bcaa 6400 od scitecu . Skúšam teraz nový proteín Pro-T-Fusion - PHP Edge tam má mať jedna dávka 5 g bcaa.Vedel by si mi poradiť dávkovanie ? Ale aj aké mam dávať dávky keď necvičím.Ďakujem mám 104 kg a začínam rysovačku :)
Tak davkovanie to ti asi moc neporadim, nepoznam tie vyrobky. Ale ak davas protein aj tam je urcite mnozstvo aminokyselin, tak ked k tomu este doplnis bcaa tak to ber v uvahu. Ale ked ides rysovat, tak davky tohto musia byt vysoke, aby si max ochranil svalovu hmotu pred rozpadom.
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]