Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od don_stefano
#27912
Zdravím chalani ... už dlhšie mam jeden problém ktorý sa snažím riešiť všetkými možnými spôsobmi , vela som o tom čítal po roznych fórach a nenašiel som rovnaký problém ako mam ja preto som sa rozhodol napísať sem a počkať na nejakú dobrú radu od chalanov čo maju svoje už odmakané ... mam problém pri cvičení hrudníka .. problém spočíva v tom že nech cvičím ako kolvek či už len s jednoručkami alebo s tyčou alebo na multi presse .. vždy precitujem iba pravú stranu hrudníka .. mám ju aj väčšiu.. a pri cvičení vždy napumpovanejšiu a tú lavú stranu ako keby som ani necvičil popri tom normálne vládzem na oboch stranách .. som z toho už zúfalí a neviem čím to môže byť vyskúšal som naozaj všetko poradte prosím vás .. seriozne .. zatial ďakujem :a21

Reklama

Reklama

#27917
No ak je to naozaj take markantne, mozno aby sme to lepsie vedeli zhodnotit by bolo dobre keby si pridal foto. Staci len ten hrudnik, nech vieme o com hovoris.

Zatial jedine co ma pri tomto napadlo, je, ze asi je nejaka chyba pri prekrveni svalu. Ale to moze byt skor medicinsky alebo anatomicky problem.
Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]