Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#8440
Pullover je uzasny cvik ktory netreba prehliadat. Vela ludi ho vsak nevie cvicit. Na to aby sa to jednoducho naucili je dobry pullover na kladke. Je niekolko variacii tohto cviku a je dobre ich striedat. Mozem povedat, ze s pulloverom som zlepsil obvod hrudneho kosa o 10 cm.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UTsVTFoZjyQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7UVmceP3 ... re=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TzRDf3IK ... re=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CP1YJawc ... re=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WfbaEbjDIPo[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3NipjxMmjKQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F8tCCAYxhT4[/youtube]

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8448
ja som zacal tento cvik zaradzovat velmi casto do treningu hrudnika.... a techniku som sa naucil az nedavno ked mi to kamos ukazal... nieje jednoduche zvladnut tu techniku ale ked ju zvladnete tak velmi dobre precitite ... akurat nechapem tych co to robia tak ze lezia na lavicke celym telom... ja to osobne robim len podlozkou chrbta ako ukazal levrone vo videu co pridal teraz roman... keby som lezal celym telom tak vobec tam nemam taku polohu ako pri podopreti cisto lopatiek...taketo prehnutie...
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#8450
aNs_ napísal:ja som zacal tento cvik zaradzovat velmi casto do treningu hrudnika.... a techniku som sa naucil az nedavno ked mi to kamos ukazal... nieje jednoduche zvladnut tu techniku ale ked ju zvladnete tak velmi dobre precitite ... akurat nechapem tych co to robia tak ze lezia na lavicke celym telom... ja to osobne robim len podlozkou chrbta ako ukazal levrone vo videu co pridal teraz roman... keby som lezal celym telom tak vobec tam nemam taku polohu ako pri podopreti cisto lopatiek...taketo prehnutie...
ja ho cvicim aj pri hrudniku aj pri chrbte
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8454
ja pullover cvicim pravidelne, ale ak mam pravdu povedat vobec som netusil ze ma tolko variacii... dobre vediet, skusim nejake nove teraz :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8512
:a1 to s tou kladkou som skúšal len tak a kamarát my vravel že taký cvik neexistuje... :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8514
wiktor00 napísal::a1 to s tou kladkou som skúšal len tak a kamarát my vravel že taký cvik neexistuje... :a11
kamarat sa vyzna... ale nwm ja ostanem pri jednorucke ...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8517
aNs_ napísal:
wiktor00 napísal::a1 to s tou kladkou som skúšal len tak a kamarát my vravel že taký cvik neexistuje... :a11
kamarat sa vyzna... ale nwm ja ostanem pri jednorucke ...
jj vcera som skusal tu kladku a viac som pri tom citil vrch brucha ako prsia. tiez zostanem pri jednorucke
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#8560
ked sa chcete naucit techniku pulloveru a pochopit na co vlastne sluzi tak zacnite cvicit pullover na hornej kladke v stoji na siroko...pri stahovani dole poriadne napnite chrbat a zase pri pohybe hore sa mozte trocha predklonit aby ste poriadne natiahli chrbat...postavte sa ale trocha dalej od kladky
Od milankos512
#9793
roman2910 napísal:ked sa chcete naucit techniku pulloveru a pochopit na co vlastne sluzi tak zacnite cvicit pullover na hornej kladke v stoji na siroko...pri stahovani dole poriadne napnite chrbat a zase pri pohybe hore sa mozte trocha predklonit aby ste poriadne natiahli chrbat...postavte sa ale trocha dalej od kladky
kua ja som to skúšal na tej kladke ale máme krátke lano :a17 ...nemôžem to stiahnuť až do tej polohy ako by som potreboval ..takže mi ostáva ako povedal Levrone ..oldschool pullover :a11 ...už len vychytať techniku a bude dobre
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9794
To co ukazoval Levrone cvicim vzdy pri prsiach nakoniec. Velmi dobry cvik ale naozaj som si vsimol, ze je dost tazky na zvladnutie techniky.
Doteraz som tiez netusil, ze existuju vsetky tie variacie na pullover.
Ale ak som dobre pozeral tak pullover sa podla toho da rozdelit na dve partie. Prsia a chrbat. A vtedy je dobre si uvedomit, ze ktoru cast vlastne cvicim.
Ak cvicim pullover na prsia a roztiahnutie hrudnika, tak vtedy aj musia tie prsia brat a ruky pouzivam len ako predlzenu paku. Casto si vsimam v posilke, ze chalani pri tom ohybaju ruky v laktoch, co povazujem za chybu, pretoze vtedy prebera podstatnu cast zataze triceps.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9797
FitPotreby.sk napísal:Ak cvicim pullover na prsia a roztiahnutie hrudnika, tak vtedy aj musia tie prsia brat a ruky pouzivam len ako predlzenu paku. Casto si vsimam v posilke, ze chalani pri tom ohybaju ruky v laktoch, co povazujem za chybu, pretoze vtedy prebera podstatnu cast zataze triceps.
ja mam tiez mierne ohnute ruky, ale drzim ich stale rovnako ohnute aj v hornej aj dolnej polohe tak myslim ze by to nemalo vadit. S rovnymi rukami by mi asi urvalo ramena v dolnej polohe :a11
Od milankos512
#9798
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ak cvicim pullover na prsia a roztiahnutie hrudnika, tak vtedy aj musia tie prsia brat a ruky pouzivam len ako predlzenu paku. Casto si vsimam v posilke, ze chalani pri tom ohybaju ruky v laktoch, co povazujem za chybu, pretoze vtedy prebera podstatnu cast zataze triceps.
ja mam tiez mierne ohnute ruky, ale drzim ich stale rovnako ohnute aj v hornej aj dolnej polohe tak myslim ze by to nemalo vadit. S rovnymi rukami by mi asi urvalo ramena v dolnej polohe :a11
jj mierne ohnuté ruky musia byť lebo inak by to bolo dosť zábavné ak by si mal veľkú váhu ako by ťa to ťahalo dolu z lavičky :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9800
milankos512 napísal:
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ak cvicim pullover na prsia a roztiahnutie hrudnika, tak vtedy aj musia tie prsia brat a ruky pouzivam len ako predlzenu paku. Casto si vsimam v posilke, ze chalani pri tom ohybaju ruky v laktoch, co povazujem za chybu, pretoze vtedy prebera podstatnu cast zataze triceps.
ja mam tiez mierne ohnute ruky, ale drzim ich stale rovnako ohnute aj v hornej aj dolnej polohe tak myslim ze by to nemalo vadit. S rovnymi rukami by mi asi urvalo ramena v dolnej polohe :a11
jj mierne ohnuté ruky musia byť lebo inak by to bolo dosť zábavné ak by si mal veľkú váhu ako by ťa to ťahalo dolu z lavičky :a15
ale sak jasne, ze musis mat ohnute ruky :a11
sme sa nepochopili, ohnute ruky v laktoch ale zafixovane, myslel som nevykonavat pohyb v laktoch, jakoze laktovy klb sa nehybe, jediny klb, ktory sa hybe je ramenny
snad som to napisal zrozumitelne?
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#9803
milankos512 napísal:
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ak cvicim pullover na prsia a roztiahnutie hrudnika, tak vtedy aj musia tie prsia brat a ruky pouzivam len ako predlzenu paku. Casto si vsimam v posilke, ze chalani pri tom ohybaju ruky v laktoch, co povazujem za chybu, pretoze vtedy prebera podstatnu cast zataze triceps.
ja mam tiez mierne ohnute ruky, ale drzim ich stale rovnako ohnute aj v hornej aj dolnej polohe tak myslim ze by to nemalo vadit. S rovnymi rukami by mi asi urvalo ramena v dolnej polohe :a11
jj mierne ohnuté ruky musia byť lebo inak by to bolo dosť zábavné ak by si mal veľkú váhu ako by ťa to ťahalo dolu z lavičky :a15
nedavno ked som zasa po dlhsej dobe zacal s pulloverom snazil som sa rit tlacit dole a skoro na vystrete a poviem ti ze ta jednorucka ma tahala dozadu :)
Od milankos512
#9806
iNv1s napísal:
milankos512 napísal:
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ak cvicim pullover na prsia a roztiahnutie hrudnika, tak vtedy aj musia tie prsia brat a ruky pouzivam len ako predlzenu paku. Casto si vsimam v posilke, ze chalani pri tom ohybaju ruky v laktoch, co povazujem za chybu, pretoze vtedy prebera podstatnu cast zataze triceps.
ja mam tiez mierne ohnute ruky, ale drzim ich stale rovnako ohnute aj v hornej aj dolnej polohe tak myslim ze by to nemalo vadit. S rovnymi rukami by mi asi urvalo ramena v dolnej polohe :a11
jj mierne ohnuté ruky musia byť lebo inak by to bolo dosť zábavné ak by si mal veľkú váhu ako by ťa to ťahalo dolu z lavičky :a15
nedavno ked som zasa po dlhsej dobe zacal s pulloverom snazil som sa rit tlacit dole a skoro na vystrete a poviem ti ze ta jednorucka ma tahala dozadu :)
je to možné preto treb mať tie ruky pokrčené trošku ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Petrik
#9868
podla mňa je pullover parádny cvyk a zaraďujem ho pravidelne k prsiam, neuveriteľne pri ňom dokážem precítiť napätie prs. Cvičim ho klasicky jednoručkou ale skúsim to asi podľa videa.
Od milankos512
#9919
Petrik napísal:podla mňa je pullover parádny cvyk a zaraďujem ho pravidelne k prsiam, neuveriteľne pri ňom dokážem precítiť napätie prs. Cvičim ho klasicky jednoručkou ale skúsim to asi podľa videa.
ja som sa zameral teraz na to kladkové prevedenie v stoji ..je to hlavne na chrbát ..teda najviac ho pri tom cítim ...s jednoručkou som ešte nevychytal techniku takže ešte dosť zapájam triceps ..takže to ešte musím dotrénovať
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#10361
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ak cvicim pullover na prsia a roztiahnutie hrudnika, tak vtedy aj musia tie prsia brat a ruky pouzivam len ako predlzenu paku. Casto si vsimam v posilke, ze chalani pri tom ohybaju ruky v laktoch, co povazujem za chybu, pretoze vtedy prebera podstatnu cast zataze triceps.
ja mam tiez mierne ohnute ruky, ale drzim ich stale rovnako ohnute aj v hornej aj dolnej polohe tak myslim ze by to nemalo vadit. S rovnymi rukami by mi asi urvalo ramena v dolnej polohe :a11
mas pravdu presne tak ako vravis ruky maju byt ako predlzena paka...musia byt zafixovane tam nema byt ziaden pohyb z lakta..ale co sa tyka tej polohy ja zvyknem mat lakte ohnute dost...predlaktie a biceps mi zviera skoro pravy uhol a vtedy sa dokazem viac sustredit na predne latisimy a lepsie natiahnutie
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#10370
roman2910 napísal:
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ak cvicim pullover na prsia a roztiahnutie hrudnika, tak vtedy aj musia tie prsia brat a ruky pouzivam len ako predlzenu paku. Casto si vsimam v posilke, ze chalani pri tom ohybaju ruky v laktoch, co povazujem za chybu, pretoze vtedy prebera podstatnu cast zataze triceps.
ja mam tiez mierne ohnute ruky, ale drzim ich stale rovnako ohnute aj v hornej aj dolnej polohe tak myslim ze by to nemalo vadit. S rovnymi rukami by mi asi urvalo ramena v dolnej polohe :a11
mas pravdu presne tak ako vravis ruky maju byt ako predlzena paka...musia byt zafixovane tam nema byt ziaden pohyb z lakta..ale co sa tyka tej polohy ja zvyknem mat lakte ohnute dost...predlaktie a biceps mi zviera skoro pravy uhol a vtedy sa dokazem viac sustredit na predne latisimy a lepsie natiahnutie
ano ja som to asi zle napisal, pravdaze ruky su zohnute v laktoch, len som tym myslel, ze sa nesmu v laktoch pri cviceni ohybat, skratka laktovy klb je fixovany
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#13318
ja robim pullover ten cvik co je na videu druhy od konca , ale to asi vecina. Skusil by som aj ine :)
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]