Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od ArtSvk
#15460
Caute mam taky problem... po pol roku co som chodil pravidelne do posilky a cvicil som (podla tvojho treningoveho planu co je pre zaciatocnikov a potom pr pokrocilich som skoncil 10x10) mi zacala robotatrojzmenka tak som bol nuteny urobit ako taku posilku doma lebo stiham do posilky fakt len max 1x do tyzdna... chcel by som sa spytat existuje nejaky treningovy plan pre pokrocilich s jednoduchymi cvikmi?? doma mam dlho benchpress osu, EZ osu, lavicku , jednorucky.. a pisem 1x do tyzdna by som mohol zakomponovat do posilky... poradil by mi niekto nieco??aj s cvikmi?? lebo momentalne necvicim podla nijakeho treninoveho planu a neviem sa do toho tak hecnut ako ked som podla niecoho "drel" dakujem velmi pekne za odpoved !!! :a18

Reklama

Reklama

#15461
ArtSvk napísal:Caute mam taky problem... po pol roku co som chodil pravidelne do posilky a cvicil som (podla tvojho treningoveho planu co je pre zaciatocnikov a potom pr pokrocilich som skoncil 10x10) mi zacala robotatrojzmenka tak som bol nuteny urobit ako taku posilku doma lebo stiham do posilky fakt len max 1x do tyzdna... chcel by som sa spytat existuje nejaky treningovy plan pre pokrocilich s jednoduchymi cvikmi?? doma mam dlho benchpress osu, EZ osu, lavicku , jednorucky.. a pisem 1x do tyzdna by som mohol zakomponovat do posilky... poradil by mi niekto nieco??aj s cvikmi?? lebo momentalne necvicim podla nijakeho treninoveho planu a neviem sa do toho tak hecnut ako ked som podla niecoho "drel" dakujem velmi pekne za odpoved !!! :a18
S tym velmi vela nenatrenujes.
#15471
ArtSvk napísal:Caute mam taky problem... po pol roku co som chodil pravidelne do posilky a cvicil som (podla tvojho treningoveho planu co je pre zaciatocnikov a potom pr pokrocilich som skoncil 10x10) mi zacala robotatrojzmenka tak som bol nuteny urobit ako taku posilku doma lebo stiham do posilky fakt len max 1x do tyzdna... chcel by som sa spytat existuje nejaky treningovy plan pre pokrocilich s jednoduchymi cvikmi?? doma mam dlho benchpress osu, EZ osu, lavicku , jednorucky.. a pisem 1x do tyzdna by som mohol zakomponovat do posilky... poradil by mi niekto nieco??aj s cvikmi?? lebo momentalne necvicim podla nijakeho treninoveho planu a neviem sa do toho tak hecnut ako ked som podla niecoho "drel" dakujem velmi pekne za odpoved !!! :a18
Ides na tri zmeny? To znamena, ze ked mas rannu, tak o 15.00h si doma? tento tyzden by si kludne mohol ist do posilky
poobedna to je asi horsie, kedze sa chces vyspat, pred dalsim dnom, moc casu na posilku tu uz neostava,
nocna, to je asi tiez dost unavne na to aby si este siel do posilky, vecer pred nocnou alebo podobede, ci?
#15473
ArtSvk napísal:Caute mam taky problem... po pol roku co som chodil pravidelne do posilky a cvicil som (podla tvojho treningoveho planu co je pre zaciatocnikov a potom pr pokrocilich som skoncil 10x10) mi zacala robotatrojzmenka tak som bol nuteny urobit ako taku posilku doma lebo stiham do posilky fakt len max 1x do tyzdna... chcel by som sa spytat existuje nejaky treningovy plan pre pokrocilich s jednoduchymi cvikmi?? doma mam dlho benchpress osu, EZ osu, lavicku , jednorucky.. a pisem 1x do tyzdna by som mohol zakomponovat do posilky... poradil by mi niekto nieco??aj s cvikmi?? lebo momentalne necvicim podla nijakeho treninoveho planu a neviem sa do toho tak hecnut ako ked som podla niecoho "drel" dakujem velmi pekne za odpoved !!! :a18
Ja pracujem tiez na 3 smeny a som tu a trenujem pravidelne 4+1! A to pisem o naozajstnom trenovani! To je pohodlnost s ktorou sa nikam nedostanes!
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15475
Ja robim tiez na tri zmeny a stiham trening aj pracu velmi dobre. niektore dni dokonca robim 10-12 hodin a potom 2-3 hodiny vo fitku. Ak sa chce tak to ide.
Co sa tvojho vybavenia tyka fakt toho vela nenacvicis, ale cvicis 3 roky tak uz by si mohol aj sam vediet co sa s tym da robit nemyslis? v velkou cinkou zakladne cviky (bench, drep, mrtvola, bic. zdvih, atd...), s jednoruckamy doplnkove a izolovane cviky, kladivove zdvihy na biceps, extenzie alebo kick back na triceps, pritahy na chrbat, rozpazky na prsia a ramena, atd, atd, atd!! da sa to ako porozmyslas.
#15619
chlapci ja makám na 4 zmeny :a19

musíš chcieť! ja spávam 4 hodky, keď chcem stíhať aj rodinu aj zamestnanie, aj poopravovať autá doma, dom, chata... o všetko sa postarať!!! akurát pred nočnou 12-kou už nemakám, to svaly nerastú, keď je človek 25h na nohách :a3
čo pracuješ v bani 4-nožkuješ s lopatkou a krompáčom?
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]