Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#14083
Zdravim chcel by som zmenit trening , alespon skusit uz sa mi nezda vhodny ten co mam aktualne , vlastomen ty si mi doporucoval

objemovy trening pokrocili č.1

pozeral som ho bohuzial niektory cviciky nepoznam (ked tak by som ich vypisal sem )

chcel som sa este spytat mam tam nechat na nom 3 serie ale s poctom opakovani 10-12?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14087
Y0G1 napísal:Zdravim chcel by som zmenit trening , alespon skusit uz sa mi nezda vhodny ten co mam aktualne , vlastomen ty si mi doporucoval

objemovy trening pokrocili č.1

pozeral som ho bohuzial niektory cviciky nepoznam (ked tak by som ich vypisal sem )

chcel som sa este spytat mam tam nechat na nom 3 serie ale s poctom opakovani 10-12?
Napis comu nerozumies.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#14090
ahoj vyznacil som ich ktore nwm presne ako sa robia popripade technika aka tam je

ak je niekde tu databaza kludne si to najdem aj sam


inak s tymi serie stacia 3 alebo 4serie po 10-12 opak.-

davam to ako prilohu
Prílohy
cviky.png
cviky.png (61.53 KiB) 2080 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14091
To si nerob ani srandu ze nevies o ake cvicenie sa jedna.Najdi si to niekde najlepsie je to ukazat osobne. Vytlac si to a vo fitku sa opytaj skuseneho. Niekde tusim je na fore kineziologia cviceni skus hladat.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14093
:a45 Tu to mas na obrazkoch:
Len pre registrovaných:
tlaky s jednoruckami na sikmej lavici
Obrázok

francuzky tlak
Obrázok

stlacanie kladky
Obrázok

pritahy kladky k pasu
Obrázok

celne tlaky z velkou cinkou
Obrázok

zdvihy jednoruciek v sede s vytacanim
Obrázok

zanozovanie
Obrázok

vypony v stoji
Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#14094
Edit: vsetky cviky viem ako sa robia akorat ma nazvy pomylili takze sa ospravedlnujem s tymi seriami ? ako 3 alebo dam 4 ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14095
Y0G1 napísal:Edit: vsetky cviky viem ako sa robia akorat ma nazvy pomylili takze sa ospravedlnujem s tymi seriami ? ako 3 alebo dam 4 ?
Daj tak ako je pripadne jeden cvik mozes dat 4 ale ked neodflaknes trening tak 4 ti nebude treba.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#14980
tak som sa rozhodol pre tyzdennu pauzu co sa tyka cvicenia, doma samozrejme stepper davam kazdy den 40min , od pondelka nastupujem normalne :ˇ)


chcel som sa spytat moze mat tento tyzden pauzy nejake neziaduce ucinky na mna?
Od audithomas
#14981
Y0G1 napísal:tak som sa rozhodol pre tyzdennu pauzu co sa tyka cvicenia, doma samozrejme stepper davam kazdy den 40min , od pondelka nastupujem normalne :ˇ)


chcel som sa spytat moze mat tento tyzden pauzy nejake neziaduce ucinky na mna?

to ani ne,ale přijdeš o 1 týden a to je škoda,v tom jednom týdnu se můžeš dost vylepšit
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14982
Y0G1 napísal:tak som sa rozhodol pre tyzdennu pauzu co sa tyka cvicenia, doma samozrejme stepper davam kazdy den 40min , od pondelka nastupujem normalne :ˇ)


chcel som sa spytat moze mat tento tyzden pauzy nejake neziaduce ucinky na mna?
Skor pozitivne.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]