Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od k9Zz
#17467
tak toto bude nerovnomerne cvičenie, tipujem že tlačíš jednou rukou viac akod ruhou ale si to neuvedomuješ, skus nech ťa niekto sleduje pri cvičeni, navyše cvičiš kratko tak jak ja , myslim si že to sa vyrovna časom ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17505
GoldEdition napísal:tu mate fotky
Prosim ta co mam akoze na nich vidiet? Total rozmazane a biceps je podla teba prsny sval?
Od bazy
#17541
Zdravim,

za cca 14 dni doberu AAS a pujdu do PCT, prosim o radu jak cvicit jake vahy volit a hlavne jak trenovat, jak casto apod. Jedu cyklus pro zacatecniky, do pct mam salbutamol tamoxifen a clomid.
Jak pote cvicit po PCT ?

Díky za radu
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17614
bazy napísal:Zdravim,

za cca 14 dni doberu AAS a pujdu do PCT, prosim o radu jak cvicit jake vahy volit a hlavne jak trenovat, jak casto apod. Jedu cyklus pro zacatecniky, do pct mam salbutamol tamoxifen a clomid.
Jak pote cvicit po PCT ?

Díky za radu
Nic nemen trenuj stale rovnako.
Užívateľov profilový obrázok
Od aesthetic
#17655
Aké cviky zaradiť na vnútornú stranu hrudníka, aj spodnú aj dolnú časť?Pretože buduje sa mi najviac vonkajšia časť.

Myslím tu červenú časť na obrázku znázornenú na obrázku.

Inač môj tréning hrudníka:
Chest/Biceps
Tlaky na šikmej 4x8
Benchpress 3x8
rozpažky na rovnej 3x8
kľuky na bradlách 3x do vyčerpania

Obrázok
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17661
aesthetic napísal:Aké cviky zaradiť na vnútornú stranu hrudníka, aj spodnú aj dolnú časť?Pretože buduje sa mi najviac vonkajšia časť.

Myslím tu červenú časť na obrázku znázornenú na obrázku.

Inač môj tréning hrudníka:
Chest/Biceps
Tlaky na šikmej 4x8
Benchpress 3x8
rozpažky na rovnej 3x8
kľuky na bradlách 3x do vyčerpania
asopis-muscleandfitness-t975.html
nastuduj si, hlavne si pozri ako velky prsny sval vyzera
nic take ako cviky na strednu cast hrudnika nie je, to ako by si chcel precvicovat len polku jedneho svalu, to ako by si chcel urobit?
mas tu predsa vela aj odbornej literatury, tak si trochu pocitaj
a mimochodom v tom zasobniku je dost cvikov aj na hrudnik a kluky na bradlach som medzi nimi nenasiel
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17669
aesthetic napísal:Aké cviky zaradiť na vnútornú stranu hrudníka, aj spodnú aj dolnú časť?Pretože buduje sa mi najviac vonkajšia časť.
Trenuj stale objem. Prsiam nic nie je. Si stihlucky takze treba drilovat objem. Zameranie sa na vnutornu cast sa da neskor ked uz budes mat nieco na sebe nabalene. Na vnutornu cast napr. rozpazky alebo tlak z vytacanim ruk a v hornej polohe zameranie na stlacanie svalu. Tlak uzsi uchop. Upazovanie v predklone s jednoruckami (toto zbytocne tu budem vysvetlovat to nik nepozna vratane dalsich technik majstrov ktore nikto neprezradi) atd.atd.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#17855
Taká otázka, cvičíte niekto Abduktory a Adduktory (taký stroj ako u gynekológa :a24 ) resp. je to podľa vás dobrý cvik? U nás v posilke som to ešte nevidel nikoho robiť, len nejaké ženy. Ja som to ešte neskúšal, tak chcem vedieť váš názor, diky...
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#17859
Videl som nejakych borcov na tom cvicit vo videach, tak preto sa pytam...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#17860
o to sa nemusis nejak zaujimat. Ti borci maju nieco za sebou a cvicia to z inych dovodov ako to chces ty (kvalita a separacia svalu). venuj sa hlavne zakladnym cvikom a vetko bude ok.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17868
Tazzman napísal:Taká otázka, cvičíte niekto Abduktory a Adduktory (taký stroj ako u gynekológa :a24 ) resp. je to podľa vás dobrý cvik? U nás v posilke som to ešte nevidel nikoho robiť, len nejaké ženy. Ja som to ešte neskúšal, tak chcem vedieť váš názor, diky...
Je to totalna pi... Tranuj ako chlap nie ako darebna zenska! Na obduktoroch nedosiahnes nic! To je len pre lenive zenske. Preco tam asi chodia? Ziadna namaha a je to pohodlne to znamena ze nezapajas skoro ziadne svaly a hlavne nie te hlavne!
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#17870
Tazzman napísal:Taká otázka, cvičíte niekto Abduktory a Adduktory (taký stroj ako u gynekológa :a24 ) resp. je to podľa vás dobrý cvik? U nás v posilke som to ešte nevidel nikoho robiť, len nejaké ženy. Ja som to ešte neskúšal, tak chcem vedieť váš názor, diky...
suhlas s kolegami tam sa zenske ucia roztahovat nohy aj v pokrocilom veku :D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#17876
xLeitonx napísal: tam sa zenske ucia roztahovat nohy aj v pokrocilom veku :D
ked sa to nenaucili v mladosti musia to dobehnut v starobe :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#18401
a co taky trening pocas kury? Hodi sa taky korte ktory ma vysoky objem ale nizku intenzitu? Nieco sa mi mari, ze pocas kury by sa malo cvicit intenzivnejsie ako obycajne. Takze nehodil by sa skor napriklad nejaky antagonisticky trening 3+1?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18404
whoo napísal:a co taky trening pocas kury? Hodi sa taky korte ktory ma vysoky objem ale nizku intenzitu? Nieco sa mi mari, ze pocas kury by sa malo cvicit intenzivnejsie ako obycajne. Takze nehodil by sa skor napriklad nejaky antagonisticky trening 3+1?
Privela serii ta spali. Mozes menit skusat ale bacha nechoj zbytocne do vah aby si si nieco neodtrhol kedze mas este malo odtrenovane.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#18405
Nemyslel som tym ani tak vyssi pocet serii ako skor castejsie treningy. Korte napr. Je trikrat do tyzdna, aj ked cele telo, som myslel ci pocas kury netreba cvicit aspon 5-6 krat do tyzdna dajme tomu dvakrat cele telo. Pocet serii by som pritom drzal v takej klasike 12 serii velka partia a 6-8 serii mala partia.
len chcem z tej kury vytazit co najviac tak ma zaujima aj ta frekvencia treningov.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 22
Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...