Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od akaist
#20465
zdravim vas,

mam 16rokov, a konecne po roku liecenia na rakovinu.. mi doktorka povolila cvicit. Som uplne splasnuty, na rukach takmer nemam zily, a to co ma pred chorobou robilo stastnym bolo cvicenie. Preto sa chcem opytat, co by bolo najvhodnejsie na zacati uplne od zaciatku, chcel by som poradit aj s nejakym dobrym/vhodnym doplnkom vyzivi ... ide mi hlavne o to nabrat /*nejake zily a nejaku tu silu do noh a ruk /*pretoze ked mi beru krv tak uz skoro nemaju odkial .

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20466
akaist napísal:zdravim vas,

mam 16rokov, a konecne po roku liecenia na rakovinu.. mi doktorka povolila cvicit. Som uplne splasnuty, na rukach takmer nemam zily, a to co ma pred chorobou robilo stastnym bolo cvicenie. Preto sa chcem opytat, co by bolo najvhodnejsie na zacati uplne od zaciatku, chcel by som poradit aj s nejakym dobrym/vhodnym doplnkom vyzivi ... ide mi hlavne o to nabrat /*nejake zily a nejaku tu silu do noh a ruk /*pretoze ked mi beru krv tak uz skoro nemaju odkial .
napis nieco viac o aku rakovinu islo, ci je uplne vyliecena alebo sa ešte lieciš , možno aj nieco o spôsobe ličby , ako dlho celkovo si necvicil a ako dlho si cvičil pred tým ako si musel prestal , skus to trocha viac rozpisat
Užívateľov profilový obrázok
Od akaist
#20467
rakovina mozgu, neoperovatelna ... v lete 2012 som mal radioterapiu... teraz mavam kazdych 28dní 5dňovú chemoterapiu ... cvicil som takmer rok nez som musel prestat a nemohol som cvicit 7mesiacov
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20469
Nazdar, vitaj na fore.
Zacni s tym treningom, ktory je na uvodnej stranke dolu vlavo.

Cvic len vtedy ak sa dobre citis. Zniceny organizmus po vsetkych tych terapiach potrebuje vela vitaminov a mineralov, kludne si naordinuj aj niekolkonasobne vyssie davky ako je normalne. Na doplnky kludne zabudni, okrem tych vitaminov a mineralov.

Od lekarov si vyziadaj vyzivovu liecbu. Ked im to povies budu sa asi tvarit, ze nevedia o co ide.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20470
osobne si myslim ze by si mal zacat pod dohladom nejakeho odbornika , trenera - výživoveho poradcu , ktorý je oddbornik v problematike , myslim že to je dost zložitý stav na to , aby si riskoval a sam od seba experimentoval . existuju aj treneri , ktorí su vystudovaní lekari
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#20474
mozno skor nez zacnes cvicit s cinkami zarad cviky s vlastnou vahou..nejaky kluky klasicke, na uzko, plyometricke, opacne alebo na bradlach..nejake zhyby brusaky drepy aj po 10 serii z kazdeho a uvidis ako budes reagovat
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#20488
mam kamarata ktory sa tiez liecil na rakovinu... vravel ze ked sa z toho "vylyzal" teda ze uz chodil len na kontroly, zacal opat cvicit a bol slabsi ako baby co chodili do fitka, ledva spravil jeden klik, no vzoprel sa a makal a teraz je z neho taky borec :a34 Drzim palce, verim ze aj tebe sa to podari :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#20668
akaist napísal:zdravim vas,

mam 16rokov, a konecne po roku liecenia na rakovinu.. mi doktorka povolila cvicit. Som uplne splasnuty, na rukach takmer nemam zily, a to co ma pred chorobou robilo stastnym bolo cvicenie. Preto sa chcem opytat, co by bolo najvhodnejsie na zacati uplne od zaciatku, chcel by som poradit aj s nejakym dobrym/vhodnym doplnkom vyzivi ... ide mi hlavne o to nabrat /*nejake zily a nejaku tu silu do noh a ruk /*pretoze ked mi beru krv tak uz skoro nemaju odkial .
Ahoj!
S doplnkami výživy by som sa zo začiatku moc nezapodieval, v prvom rade je to kvalitná strava. Musíš papať 5 - 8 krát do dňa vypočítaj si príjem bielkovín 2g na 1KG telesnej váhy a sacharidov tak 4-6g na kg telesnej váhy. Tuky zdravé tak 1,5g na kg telesnej váhy. Bielkoviny by sa mali prevažne skladať z kuracieho hovädzieho a morčacieho masa, môže byť divina, samozrejme ryby. Sacharidy, ryža, cus-cus, pohanka, zemiaky, ovsené vločky, ovocie, zelenina, strukoviny. Zdravé tuky losos, avokádo, orechy, olivový olej za studena lisovaný, ľanový olej, vaječné žĺtka.

Keď to budeš takto robiť budeš priberať a zároveň tvoja postava bude vyzerať veľmi dobre a raz do týždna si daj jedlo na aké máš chuť MC Donalds, palaciky, pizza niečo proste vysokokalorické.
Užívateľov profilový obrázok
Od akaist
#21511
zdravím priatelia, tak po 3mesiacoch ako cvičievam s prestavkami na chemo sa mam veľmi skvelo... zivot sa mi uplne zmenil, zdrava a kvalitna strava, ziadne sladke blbosti , uz som aj nieco nabral. Aj v zdravi sa mi polepsilo, nador zacal byt metabolicky neaktivny takze taka mensia vyhra ...
Dakujem vam za rady a podporu
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21512
akaist napísal:zdravím priatelia, tak po 3mesiacoch ako cvičievam s prestavkami na chemo sa mam veľmi skvelo... zivot sa mi uplne zmenil, zdrava a kvalitna strava, ziadne sladke blbosti , uz som aj nieco nabral. Aj v zdravi sa mi polepsilo, nador zacal byt metabolicky neaktivny takze taka mensia vyhra ...
Dakujem vam za rady a podporu
Tak to je skvela sprava. Len tak dalej, nech sa dari. :a22
What is the use of Fildena Tablet?

Fildena Super Active is primarily used to treat […]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]